Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
17.01.2017
Zaproszenie na I Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2017 GKTS Wiązowna zaprasza na I Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2017. Zawody będą odbywać się cyklicznie, raz w miesiącu. Czerwcowy Turniej Finałowy Grand Prix zakończy imprezę. - Zapraszamy dzieci, młodzież, amatorów oraz grających w ligach, każdy znajdzie dla siebie kategorię - zapewnia Kamil Sitek z GKTS Wiązowna. Szczegóły na plakacie.

14.01.2017
Wiktoria i Jan wygrywają III WTK w kategorii młodzik Wiktoria Serafin (IKTS Broń Radom) i Jan Należyty (UKS Return Piaseczno) okazali się najlepsi w rozegranym w Siedlinie k. Płońska III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek i Młodzików. W zawodach zagrało ostatecznie 77 uczestników. Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

13.01.2017
Rekordowa liczba uczestników Grand Prix Piaseczna Piąty turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Piaseczna przyciągnął do sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji rekordową liczbę 124 uczestników w wieku od 7 do 70 lat. Podobnie jak w poprzednich turniejach na najlepszych czekały atrakcyjne nagrody, choć wyjątkowo nie stawił się w Piasecznie tzw. gość specjalny, tenisista stołowy prezentujący pokazowe zagrania na najwyższym poziomie.

12.01.2017
W sobotę III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii młodzik Daria Duralak (IKTS Broń Radom) i Kajetan Kachniewski (MLUKS Nadwiślanin Płock) znaleźli się na szczycie list startowych III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Młodziczek i Młodzików. Zawody rozpoczną się w sobotę o godz. 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlinie (k. Płońska). Współorganizatorzy - Gmina Płońsk i GUKS Orzeł Liberpol Siedlin zapowiadają niespodziankę dla uczestników. Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski.

10.01.2017
Olecko zaprasza na drugą edycję Edkar Grand Prix MOSiR Olecko serdecznie zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego na II rundę nowej odsłony cyklu Edkar Grand Prix Olecka w Tenisie Stołowym. Turniej zostanie rozegrany w oleckiej Hali LEGA (ul. Park 1) w sobotę 14 stycznia. Zgodnie z olecką tradycją każdy uczestnik zawodów otrzyma zaproszenie na pływalnię.

10.01.2017
Kolejny hit Superligi w Grodzisku W piątek 13 stycznia o godzinie 18 zespół Bogorii podejmie we własnej hali zespół Morlin z Ostródy. Po ostatniej porażce 1:3 na wyjeździe z AZS-em Politechniką Rzeszów w 10. kolejce Lotto Superligi podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego spadli na drugie miejsce w tabeli. Piątkowi rywale grodziszczan, dzięki zwycięstwu odniesionemu w poprzedniej kolejce, awansowali tuż za plecy Bogorii na trzecie miejsce. Dlatego też starcie, do którego dojdzie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, zapowiadane jest jako hit 11. rundy.

07.01.2017
Informacja z prac Zarządu Kadencji 2016-2020 MOZTS w 2016 roku Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego kadencji 2016-2020 w 2016 roku zebrał się dwukrotnie na dwóch posiedzeniach. Podjął szesnaście uchwał.

03.01.2017
Zmarł śp. Rafał Szarek 1 stycznia zmarł nagle Rafał Szarek, znany w regionie ciechanowskim tenisista, wychowanek trenera Włodzimierza Drążka. Reprezentował Iskrę Sońsk, a ostatnio grał w drużynie TS Ciechanów (występował jeszcze w zespole tuż przed świętami w meczu z Orłem II Siedlin). Miał 28 lat. Pogrzeb odbędzie się w dniu 04.01.2016 o godzinie 13:00 w kościele parafialnym w Sońsku.

02.01.2017
Deble sukcesem w Józefowie. Rower wylosowany Turniej gier podwójnych okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę organizatorów zawodów rozegranych 30 grudnia w Józefowie. W turniejach gier pojedynczych wystartowało 67 zawodniczek i zawodników, w turnieju gier podwójnych wzięło udział aż 19 par! Kulminacyjnym momentem zawodów było losowanie roweru ufundowanego przez Decathlon Targówek. Nagrodę wylosowała Aniela Dindorf.

02.01.2017
Ruszył profil MZTS na portalu społecznościowym Jest noworoczny prezent dla miłośników tenisa stołowego na Mazowszu i portalu społecznościowego. 1 stycznia wystartował oficjalny profil MZTS na portalu Facebook. Jest to jedna z nowych inicjatyw Zarządu MOZTS mająca na celu usprawnienie i przyspieszenie komunikacji z uczestnikami działań związku. Biuro MOZTS deklaruje, że żadne zapytanie złożone przez portal nie będzie pozostawione bez odpowiedzi.

02.01.2017
Grand Prix Piaseczna już 7 stycznia Już w najbliższą sobotę 7 stycznia 2017 roku UKS Return Piaseczno wraz z GOSiR Piaseczno i władzami samorządowymi oraz sponsorami zapraszają do rywalizacji w kolejnej edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Jak podczas każdego turnieju na najlepszych zawodników czekać będzie spora liczba nagród i upominków w tym: nagrody finansowe, vouchery do restauracji, sprzęt do tenisa stołowego (okładziny, koszulki, spodenki, pokrowce, skarpetki), puchary oraz dyplomy i medale, pamiątkowe kubki

31.12.2016
Kadra Wojewódzka Młodzików zakończyła zgrupowanie W Sylwestra zakończyły się zorganizowane w Grodzisku Mazowieckim pięciodniowe akcje szkoleniowe ukierunkowane na młodych adeptów tenisa stołowego z województwa mazowieckiego. W obozie Kadry Wojewódzkiej Młodzików wzięło udział trzynaścioro zawodniczek i zawodników. W zorganizowanych równolegle konsultacjach najmłodszej kategorii wiekowej - skrzat, uczestniczyło siedemnaścioro dzieci. Więcej szczegółów i zdjęć wkrótce.

27.12.2016
Konkurs na współorganizację zawodów w 2017 roku Decyzją nr 36/2016 Prezes Zarządu MOZTS ogłosił konkurs na współorganizację zawodów z terminami w pierwszym półroczu 2017 roku. Oferty można składać drogą elektroniczną na adres mzts@mzts.pl do 13 stycznia (w przypadku zawodów z lutowym terminem) i do 20 stycznia w przypadku pozostałych zawodów. Oferenci wraz z wypełnioną ankietą powinni złożyć propozycję finansowania zawodów oraz listę turniejów, którymi są zainteresowani. Decyzje o wyborze współorganizatorów zawodów z terminami od 1 marca do 30 czerwca 2017 roku podejmie Zarząd MOZTS, który zbierze się w ostatnim tygodniu stycznia. Współorganizatorzy zawodów z terminami w lutym zostaną wytypowani w przyspieszonym trybie decyzją Prezesa Zarządu. Zapraszamy do składania ofert!

21.12.2016
Mazowszanin wygrywa w Kraśniku Jedyny reprezentant Mazowsza okazał się najlepszy w kategorii kadet I Ogólnopolskiego Świątecznego Turnieju Tenisa Stołowego Kraśnik 2016. Wojciech Gabler (KSS Andromeda Warszawa) w finale turnieju kadetów pokonał Jakuba Chmielowskiego (MLKS Nurt Przemyśl). W półfinale wygrał z wyżej notowanym Bartoszem Kowalczykiem (MKS Lewart AGS Lubartów). Puchar za zwycięstwo warszawianin odebrał od wiceministra sportu Jarosława Stawiarskiego. W dwudniowym turnieju w trzech kategoriach wiekowych (żak, młodzik, kadet) rywalizowało ponad 200 uczestników.

21.12.2016
Rower dla uczestnika turnieju w Józefowie Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie oraz Integracyjny Klub Rozwoju Tenisa Stołowego w Józefowie zapraszają w piątek 30 grudnia na Turniej Tenisa Stołowego. Kategorie: żacy - rocznik 2006 i młodsi, gimnazjaliści - rocznik 2001 i młodsi, amator- nie grający w rozgrywkach ligowych, deble open (20 zł wpisowego od pary deblowej). Organizatorzy zapewniają dla trzech najlepszych zawodników/par medale i nagrody, a dla każdego uczestnika upominek. O 19.15 ma być rozlosowany rower wartości tysiąca zł.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>