Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
24.05.2017
Zaproszenie na Finał Lotto Superligi 2017 W sobotę 10 czerwca o godz. 16.00 w Hali Sportowej przy ul. Księdza Marcina Załuskiego 57 w Kobyłce rozpocznie się finał Lotto Superligi 2017. Tego samego dnia w tym samym miejscu, ale o godz. 9.00 rozpoczną się turnieje towarzyszące o Puchar Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego z pulą nagród 1000 zł.

21.05.2017
Sześć medali OOM dla mazowieckiego, w tym dwa złote Sześć medali: dwa złote - w grze pojedynczej kadetów (Maciej KUBIK) i w mikście (Julia WIĘCKOWSKA/Łukasz SOKOŁOWSKI), dwa srebrne - w grze pojedynczej kadetek (Julia WIĘCKOWSKA) i w drużynie kadetów (Maciej KUBIK/Robert CZERNECKI - KSS Andromeda Warszawa) oraz dwa brązowe - w grze pojedynczej (Łukasz SOKOŁOWSKI) i grze podwójnej kadetów (Maciej KUBIK/Łukasz SOKOŁOWSKI) wywalczyła reprezentacja województwa mazowieckiego podczas Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Lubuskie 2017.

20.05.2017
Zofia i Dawid mistrzami województwa kategorii żak Zofia ŚLIWKA i Dawid BUDZICH (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zdobyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego kategorii żak 2017. Awans z wojewódzkiego turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej wywalczyli Milena MIRECKA i Aleksandra OSKIERA oraz Dawid BUDZICH (wszyscy Bogoria) i Adam KOSTECKI (GLKS Nadarzyn). Eliminacje i turnieje mistrzowskie zakończone w sobotę na warszawskim Targówku były współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

18.05.2017
Znamy zwycięzców otwartych Mistrzostw ZSG w Wiązownie Wiktoria Długosz (dziewczęta), Dominik Drewnik (SP chłopcy), Adam Pląsek (gimnazja chłopcy oraz kategoria open) zdobyli tytuły mistrzów ZSG w Wiązownie, turnieju o puchar Dyrektora Szkoły w tenisie stołowym.

17.05.2017
Zaproszenie na Ogólnopolskie Grand Prix Turniejów Rodzinnych Stołeczne Centrum Kultury i Sportu Hals Warszawa zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w I edycji Ogólnopolskiego Grand Prix Turniejów Rodzinnych, która odbędzie się 11 czerwca 2017 r. w godz. 11-16 w Zespole Szkół nr 115 w Warszawie przy ul. Króla Maciusia 5. Sześć najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej z dwóch edycji turnieju, będzie mogło wystartować w turnieju MASTERS, gdzie na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Daty rozegrania drugiej edycji oraz turnieju MASTERS zostaną podane w terminie późniejszym.

14.05.2017
Znamy medalistów IMW kategorii kadet Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Maz.), para Oliwia KORNACKA (UKS Return Piaseczno)/Katarzyna TROCHIMIUK (KS Spójnia Warszawa) oraz dwukrotnie Wojciech GABLER, w singlu i w grze podwójnej z Robertem CZERNECKIM (obaj KSS Andromeda Warszawa) wywalczyli złote medale Indywidualnych Mistrzostw Województwa kategorii kadet. Turniej rozegrany w hali OSiR Targówek był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

13.05.2017
Milena i Mateusz mistrzami województwa kategorii SKRZAT Milena MIRECKA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa) wywalczyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego 2017 w kategorii SKRZAT. Zawody mistrzowskie zagościły w hali OSiR Targówek w Warszawie. Turniej był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Sponsorem kategorii skrzat w sezonie 2016/2017 jest Piekarnia Nadarzyn.

11.05.2017
Kategoria SKRZAT MOZTS pozyskała sponsora PIEKARNIA NADARZYN została oficjalnym sponsorem kategorii SKRZAT Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Umowę podpisali p. Katarzyna MATYSIAK - właściciel oraz ze strony MOZTS Marek ZALEWSKI (prezes zarządu) i Paweł SZELIŃSKI (sekretarz). Obie strony mają nadzieję na kontynuację współpracy w nowym sezonie 2017/2018.

10.05.2017
Zaproszenie na Grand Prix Wiązowny, niedziela 14 maja GKTS Wiązowna zaprasza na Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2017. Zawody odbędą się 14 maja (niedziela) w Hali ZS-G w Wiązownie, ul. Kościelna 20. Kategorie: szkoła podstawowa, dziewczęta, gimnazjum, amator, open. Zapisy w dniu zawodów przed rozpoczęciem poszczególnych kategorii lub telefonicznie. Szczegóły na plakacie.

10.05.2017
Zaproszenie na ogólnopolski PINGLA CUP do Grodziska Bogoria Grodzisk Mazowiecki zaprasza na ogólnopolski turniej Pingla Cup 3-4 czerwca. Zawody skrzatów odbędą się na 16 obniżanych stołach. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki a dla najlepszych zawodników nagrody. Na wszystkie dzieci będą czekać zdrowe poczęstunki, tak by dodały im również energii przy stole. Spotkania fazy finałowej będą się odbywać w warunkach w jakich występują na codzień tenisiśći Bogorii w Superlidze i Lidze Mistrzów (mecze rozegrane zostaną w polu do gry z czerwona podłogą).

09.05.2017
ZSG w Wiązownie zaprasza na turniej 13 maja ZSG w Wiązownie zaprasza na Otwarte Mistrzostwa ZSG w Wiązownie w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora Szkoły. Turnieje w trzech kategoriach (szkoła podstawowa, gimnazjum, dziewczęta) zostaną rozegrane w sobotę 13 maja, początek o godz. 10.00. Dla najlepszych przewidziano nagrody i puchary. Wpisowe: 0 zł. Kontakt - nauczyciel wf Tomasz Grzybowski, tel. 501 714 664.

07.05.2017
Miłosz Redzimski potrójnym medalistą mistrzostw Polski młodzików! Miłosz Redzimski z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki wraca z rozegranych w Krośnie (woj. podkarpackie) Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików z trzema medalami, w tym z tytułem Mistrza Polski w najbardziej prestiżowej konkurencji - grze pojedynczej. Dwa pozostałe medale to brąz w grze podwójnej w parze z Alanem Kulczyckim (GKS Gorzovia Gorzów Wlkp.) i brąz w turnieju drużynowym, który zdobył wraz z kolegami z Bogorii - Szymonem Wiśniewskim i Adamem Banasikiem.

06.05.2017
Milena i Mateusz zwycięzcami III WTK kategorii skrzat Milena MIRECKA (KS Bogoria Grodzisk Maz.) i Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa) zwyciężyli w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym kategorii skrzat. Turniej rozegrany na warszawskim Targówku zgromadził rekordową liczbę uczestników - 18 dziewczynek i 26 chłopców, razem 44. Podczas zawodów doszło do spotkania sygnatariuszy umowy sponsoringowej kategorii skrzat, p. Katarzyny Matysiak, ze strony Piekarni Nadarzyn i ze strony MOZTS - Marka Zalewskiego (Prezesa Zarządu) i Pawła Szelińskiego (Sekretarza Zarządu). Turniej był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

06.05.2017
Dwa złota DMW kategorii kadet dla Piaseczna UKS Return Piaseczno wywalczył najważniejsze trofea Drużynowych Mistrzostw Województwa i Eliminacji do Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów. Złoto mistrzostw województwa i awanse do DMP wywalczyły piaseczyńskie zespoły dziewcząt i chłopców. Turniej rozegrany w hali sportowej OSiR Targówek był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

02.05.2017
Piaseczno zaprasza na 9. Grand Prix Pod koniec długiego majowego weekendu nadarzy się ostatnia okazja do zdobycia punktów w tegorocznej edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się 6 maja i po jego zakończeniu znani będą najlepsi zawodnicy, którzy wezmą udział w czerwcowym turnieju TOP 12.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>