Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
01.03.2021
Znamy półfinalistów Pucharu Polski na szczeblu MOZTS COCCINE GKTS Wiązowna jako ostatni zespół zapewnił sobie prawo gry w półfinałach Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu MOZTS. Obrońcy trofeum pokonali w ćwierćfinale Budowlanych z Góry Kalwarii. W półfinale dojdzie do powtórki zeszłorocznego finału, gdyż na drodze Wiązownie stanął zespół ULKS Tęcza Budki Piaseckie. W drugim półfinale zmierzą się MUKS START Spalona Mleczarnia i KTS NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

21.02.2021
Mazowiecki DPP wznowiony! Ćwierćfinałowym meczem pomiędzy ŁKTS Profilter Łochów a KTS NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki wznowione zostały rozgrywki Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu MOZTS. Przerwa spowodowana była ograniczeniami pandemicznymi. W weekend wyłonieni zostali kolejni półfinaliści.

21.02.2021
Nagrody dla Mazowszan na II GP Polski Seniorów W zakończonym w niedzielę II Grand Prix Polski Seniorów zagrało 66 zawodniczek i zawodników z województwa mazowieckiego. Najlepsi z nich otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 500 zł ufundowane przez Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, współorganizatora zawodów rozegranych w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, głównego organizatora.

18.02.2021
Szansa na sukces - nowa pozycja o tenisie stołowym "Szansa na sukces" to nowa pozycja książkowa poświęcona tenisowi stołowemu. Autor, Tadeusz Klimkowski, proponuje poszukującym różnych dróg do sukcesu sportowego, nową wizję zawierającą inne niż dotychczas podejście do treningu. Książka jest do nabycia w sklepach Aga Sport, Gasport i Modest oraz w księgarni przy AWF w Warszawie. Będzie również możliwość zakupienia pozycji podczas rozpoczynającego się w piątek II Grand Prix Polski Seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim.

28.12.2020
Informacja z 18. Posiedzenia Zarządu MOZTS, 22 grudnia W dniu 22 grudnia 2020 r. w Warszawie odbyło się 18. Posiedzenie Zarządu Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego kadencji 2016-2020. Zebrani podjęli 13 uchwał.

19.12.2020
Budowlani, Transluk i Profilter w ćwierćfinałach DPP UKS Budowlani Góra Kalwaria, Transluk SRS Łomna oraz ŁKTS Profilter Łochów wywalczyły awans do ćwierćfinałów Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Na zwycięzców meczów pierwszej rundy czekały zespoły Coccine GKTS Wiązowna, MUKS Start Spalona Mleczarnia Nadarzyn oraz KTS NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. W czwartym ćwierćfinale zmierzą się ULKS Tęcza Budki Piasecki i MUKS Beinteractive Gąbin.

15.12.2020
Inauguracja Pucharu Polski na szczeblu MOZTS w Ostrołęce! Meczem pomiędzy zespołami mężczyzn UKS MAG Ostrołeka i TRANSLUK SRS Łomna rozpoczną się rozgrywki Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w sezonie 2020/2021. Klub z Ostrołęki powraca w tym roku do grona członków MOZTS. SRS Łomna uzyskał już prawo awansu do wyższego szczebla tych rozgrywek, ale wśród kobiet. Do DPP w województwie mazowieckim zgłosił się tylko jeden zespół żeński i aż 11 zespołów męskich, najwięcej od sezonu 2014/2015, kiedy w rozgrywkach wzięło udział 15 drużyn mężczyzn. Trofeum broni GKTS Wiązowna, zdobywca DPP na szeblu MOZTS w trzech poprzednich sezonach.

14.12.2020
Mikołajkowy Turniej o Puchar COCCINE 2020 rozegrany! W sobotę 12 grudnia w hali Szkoły Podstawowej w Wiązownie odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Coccinè. Dzięki współpracy z firmą Dakoma - marka Coccinè, klub z Wiązowny miał po raz drugi możliwość zorganizować tego typu imprezę dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy serdecznie dzięują pani Monice Orlińskiej - prezesowi firmy Dakoma za ufundowanie nagród rzeczowych dla zawodników oraz za coroczne wsparcie Gminnego Klubu Tenisa Stołowego Wiązowna.

14.12.2020
Bogoria trzeci raz z rzędu w Ćwierćfinałach Ligi Mistrzów Tenisiści stołowi Bogorii trzeci rok z rzędu znaleźli się w gronie ośmiu najlepszych drużyn klubowych w Europie. W decydującym o awansie z grupy A spotkaniu grodziszczanie pokonali 3:2 niemiecki zespół Post SV Muhlhausen. Turniej ćwierćfinałowy zostanie rozegrany we wtorek w Dusseldorfie.

09.12.2020
II Rebel Cup 2020, 12 grudnia, Wola Łaskarzewska STS Rebel Gmina Łaskarzew zaprasza do udziału w drugiej edycji zawodów REBEL CUP. Turnieje w kategoriach żak, młodzik, kadet oraz open zostaną rozegrana 12 grudnia w Woli Łaskarzewskiej (gmina Łaskarzew, powiat garwoliński). Zgłoszenia telefonicznie lub mailowo.

07.12.2020
V Ogólnopolski Świąteczny TTS, Kraśnik, 19-20 grudnia Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik we współpracy z Ministerstwem Sportu zaprasza do udziału w V Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego. Zawody dla czterech kategorii: SKRZAT, ŻAK, MŁODZIK i KADET zostaną rozegrane w Kraśniku (woj. lubelskie) w dniach 19-20 grudnia 2020 r. Szczegóły poniżej na plakacie w dokumentach do pobrania.

07.12.2020
Warszawski Festiwal Tenisa Stołowego, 12 grudnia Fundacja "Czysty Sport" zaprasza do udziału w Warszawskim Festiwalu Tenisa Stołowego, który odbędzie się 12 grudnia w hali OSiR Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawa, ul. Siennicka 40. Zawody w pięciu konkurencjach tylko i wyłącznie dla amatorów z aglomeracji warszawskiej. Zgłoszenia mailem do 10 grudnia. Szczegóły na plakacie.

01.12.2020
Mikołajkowy TTS o Puchar COCCINE, 12 grudnia, Wiązowna GKTS Wiązowna zaprasza do udziału w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Coccine. Zawody odbędą się 12 grudnia 2020 r. (sobota) w Wiązownie w hali przy ul. Kościelnej 20. Szczegóły na plakacie!

01.12.2020
Finał z SKS-u do AZS-u, sobota 5 grudnia, Warszawa Akademicki Związek Sportowy Warszawa zaprasza do udziału w Finale tegorocznej edycji "Z SKS-u do ASZ-u". Turnieje tenisa stołowego zostaną rozegrane w sobotę 5 grudnia w godz. 9-13 w hali sportowej CSiR Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2a w Warszawie. W zawodach mogą startować uczennice i uczniowie szkół średnich. Dla ekip spoza Warszawy organizator zapewnia nocleg z piątku na sobotę oraz wyżywienie. Dla wszystkich uczestników okolicznościowe koszulki. Dla najlepszych atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia i szczegóły bezpośrednio u organizatora turnieju tenisa stołowego po numerem teleofnu: 574 929 109.

25.11.2020
Zmarł Leszek Przewłocki Środowisko Mazowieckiego Tenisa Stołowego żegna Leszka PRZEWŁOCKIEGO. Były zawodnik, niemal do ostatnich swoich dni aktywny sędzia, zmarł po ciężkiej i długiej chorobie w dn. 24 listopada 2020 r. w wieku 70 lat. Cześć Jego Pamięci!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>