Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
27.09.2021
Amelia i Błażej wygrali turnieje I GP Mazowsza Skrzatów Amelia BUKOWSKA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Błażej Wróbel (IKTS Broń Radom) okazali się najlepsi w turniejach skrzatek i skrzatów I Grand Prix Mazowsza tej kategorii wiekowej. W zawodach najmłodszej, nieoficjalnej kategorii wiekowej wystartowało 14 dziewczynek i 12 chłopców z dwunastu mazowieckich klubów. Uczestników gościła hala OSiR Jabłonna w Chotomowie.

27.09.2021
Blanka i Jakub najlepsi w I GP Mazowsza Kadetów Blanka KUSIŃSKA (MUKS Start Nadarzyn) i Jakub DOBOSZ (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zwyciężyli w turniejach I Grand Prix Mazowsza Kadetów. Wraz z rozgrywanym równolegle I GPM Skrzatów w zawodach wystartowało 129 uczestników, co gdyby nie rekord frekwencji (156) ustanowiony dzień wcześniej przez żaków i juniorów, byłoby największą liczbą uczestników turnieju MOZTS od jesieni 2017 roku (II WTK żak i junior, Wyszogród). Zawody rozegrano w bardzo przyjaznej dla tenisa stołowego hali OSiR Jabłonna w Chotomowie.

27.09.2021
IV Grand Prix Wiązowny, sobota 2 października GKTS Wiązowna zaprasza na IV Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2021. Dzięki sponsorowi klubu Dacoma - marka Coccine, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie będzie to ostatni turniej, w którym będzie można zdobywać punkty do kwalifikacji na finałowy turniej bieżącego cyklu - TOP 12. Wsparcie sponsora pozwoli na przeprowadzenie dodatkowych dwóch serii zawodów. IV GP Wiązowny zostaną rozegrane 2 października (sobota) 2021 r. w hali SP Wiązowna (ul. Kościelna 20). Kategorie: Dzieci 2009 i młodsi oraz Dzieci 2008 i starsi - godz. 9.30, kategorie Amator i Open - godz. 12.00. Szczegóły na plakacie. Turnieje Grand Prix Wiązowny w 2021 roku są współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu "Sport dla Wszystkich".

26.09.2021
Zosia i Oliwier najlepsi w I Grand Prix Mazowsza Żaków! Zofia KAŁUSKA (KS Tenis Maxi Plast Ząbki) i Oliwier ODOLCZYK (UATS Batimex Pruszków) zwyciężyli w turniejach żaczek i żaków I Grand Prix Mazowsza. Oboje wywalczyli awans do Grand Prix Polski Żaków. W turniejach tej kategorii wystartowało łącznie 49 dzieci. Ale po dodaniu 107 uczestników równolegle rozgrywanego I Grand Prix Mazowsza Juniorów okazało się, że hala OSiR Jabłonna w Chotomowie gościła najliczniejsze od lat, jeśli nie w całej historii Związku zawody w ramach współzawodnictwa sportowego prowadzonego przez Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

26.09.2021
Zofia i Jacek zwycięzcami I Grand Prix Mazowsza Juniorów Zofia ŚLIWKA i Jacek MITAS (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zwyciężyli w turniejach I Grand Prix Mazowsza Juniorów, uzyskując w ten sposób awans do I Grand Prix Polski tej kategorii wiekowej. Połączone zawody kategorii żak i junior, rozegrane w hali OSiR Jabłonna w Chotomowie zgromadziły największą liczbę uczestników (156) na przestrzeni ponad dziesięciu lat o ile nie w całej historii turniejów w ramach współzawodnictwa sportowego MOZTS.

20.09.2021
III Turniej Grand Prix Wiązowny - relacja Co raz ciekawiej robi się podczas turniejów Grand Prix Wiązowny. W zawodach w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych zagrali zawodnicy m.in. z Warszawy, Piaseczna czy Budek Piaseckich. W kategorii OPEN do stałych "bywalców" dołączyli tym razem zawodnik Superligi Tenisa Stołowego - Vladislav Ursu (Mołdawia, ZooLeszcz Gwiazda Bydgoszcz) i Nuchchart Sitisak z Tajlandii, między którymi rozstrzygnęła się sprawa zwycięstwa w finale.

17.09.2021
Sprawozdawczo-Wyborcze WZD MOZTS 2021 - informacja W dniu 4 września w Warszawie odbyło się Sprawozdawczo - Wyborcze Walne Zebranie MOZTS, które po udzieleniu absolutorium ustępującemu Zarządowi wybrało władze związku na okres kolejnej kadencji 2021-2025. Po raz drugi z rzędu, ale tym razem jednogłośnie, Prezesem Zarządu został wybrany Marek ZALEWSKI.

15.09.2021
Otwarte Mistrzostwa Makowa Maz. 2021 - wyniki W minioną sobotę 11 września w Makowie Mazowieckim odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym, organizowane przez ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki. Po prawie dziesięciu godzinach pięknych
i zaciętych pojedynków zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach.

15.09.2021
GP Nowego Dworu Mazowieckiego, niedziela 19 września Klub Tenisa Stołowego Nowy Dwór Mazowiecki zaprasza na Cykl Turniejów Grand Prix Nowego Dworu Mazowieckiego w tenisie stołowym w sezonie 2021/2022. Będzie to druga edycja tych zawodów, pierwsza została przerwana przez sytuację epidemiologiczną po rozegraniu dwóch turniejów. Planowane jest rozegranie pięciu turniejów eliminacyjnych oraz szóstego - finałowego TOP 16. Pierwsze zawody już w niedzielę 19 września 2021 roku.

14.09.2021
Dobre granie i zabawa na Kabatach, czyli Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Warszawie Nie tylko otwarte turnieje dla najmłodszych kategorii wiekowych, ale i inne atrakcje przyciągnęły miłośników tenisa stołowego do hali Szkół Fundacji PRIMUS w Warszawie na imprezę z okazji Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Młodzi, a także i starsi goście wydarzenia mogli otrzymać okolicznościowe medale za udane przejście stacji treningowych w "kąciku szkoleniowym". Ale używanie do woli zabawy na tzw. dmuchańcach miało już ograniczenie wiekowe. Niemal każdy z przybyłych otrzymał upominek, nagrodę lub okolicznościowy medal, a znakiem firmowym imprezy był uśmiech prawie na każdej twarzy. Wydarzenie organizowane w 16 województwach przez Polski Związek Tenisa Stołowego miało swoich partnerów - głównego - firmę Enea oraz Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu i firmę TIBHAR. W województwie mazowieckim imprezę Narodowego Dnia Tenisa Stołowego przeprowadził Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego.

13.09.2021
III Grand Prix Wiązowny, sobota 18 września GKTS Wiązowna zaprasza na III Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2021, przedostatni, w którym będzie można zdobywać punkty do kwalifikacji na finałowy turniej bieżącego cyklu - TOP 12. Zawody zostaną rozegrane 18 września (sobota) 2021 r. w hali SP Wiązowna (ul. Kościelna 20). Kategorie: Dzieci 2009 i młodsi oraz Dzieci 2008 i starsi - godz. 9.30, kategorie Amator i Open - godz. 12.00. Szczegóły na plakacie. Turnieje Grand Prix Wiązowny w 2021 roku są współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu "Sport dla Wszystkich".

12.09.2021
Duralak i Stecyszyn zwycięzcami turniejów I GPM! Daria DURALAK (MUKS Start Nadarzyn) i Jakub STECYSZYN (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zwyciężyli w turniejach I Grand Prix Mazowsza (kategoria senior) i tym samym wywalczyli awans do I Grand Prix Polski - Ogólnopolskich Kwalifikacji do Mistrzostw Polski. W zawodach goszczących w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zagrało 86 zawodników z województwa mazowieckiego. KTS NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki prowadził przez całe zawody, dostępną na klubowym kanale YT, transmisję na żywo z jednego z dwunastu stołów.

11.09.2021
Martyna i Patryk zwycięzcami I GPM Młodzików! Martyna CICHA (MLUKS Nadwiślanin Płock) i Patryk DUBINIAK (UKS Return Piaseczno) zwyciężyli w turniejach I Grand Prix Mazowsza Młodzików i uzyskali tym samym awans do I Grand Prix Polski Młodzików (17-19 września, Gliwice). Hala Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu, w której po raz pierwszy rozegrano zawody MOZTS, gościła w sumie 72 uczestników.

09.09.2021
Turniej dla seniorów 55+, Warszawa, 28 września (wtorek) Żoliborska Rada Seniorów zaprasza do udziału w III Turnieju Tenisa Stołowego dla seniorów 55+. Zawody odbędą się 28 września 2021 (początek godz. 14.00) - hala KS Spójnia Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 w Warszawie.

08.09.2021
Poznaliśmy Mistrzów Warszawy WOM 2021! W rozegranych w niedzielę 5 września na warszawskich Kabatach Mistrzostwach Warszawy Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w relacji klubowej uczestniczyło 105 zawodniczek i zawodników czterech kategorii wiekowych z warszawskich klubów. Zawody finansuje miasto stołeczne Warszawa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>