Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
22.05.2022
Kusińska i Fabisiak zdobyli po dwa złote medale MMM! Blanka KUSIŃSKA (MUKS Start Nadarzyn) i Tomasz FABISIAK (KS Bogoria Grodzisk Maz.) wywalczyli złote medale w grze pojedynczej i w grze podwójnej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Mistrzowskie pary w grze podwójnej współtworzyli Emilka LASKOWSKA (CIA Łaskarzew) i Jakub DOBOSZ (Bogoria). W mistrzostwach rozegranych w hali OSiR Targówek w Warszawie uczestniczyli najlepsi zawodnicy kategorii młodzik z województw warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Zawody były finansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki we współpracy z Unią Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza.

17.05.2022
Turnieje IV Grand Prix Wiązowny 2022 za nami! W sobotę 14 maja poznaliśmy najlepszych uczestników IV Grand Prix Wiązowny 2022 w tenisie stołowym. Rywalizowano w pięciu kategoriach. Turnieje Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym w 2022 roku są wspierane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Gminę Wiązowna.

15.05.2022
Znamy medalistów Mistrzostw Warszawy Juniorów 2022! Julia BALCERZAK (UKS Lupus Kabaty) i Jan ADAMIAK (KS Spójnia) w grze pojedynczej, Tetiana MAZALOVA z Mariią Khlystunovą (obie UKS Pałac Młodzieży Syrena) i Jan ADAMIAK z Karolem MATYJKIEM (Lupus Kabaty) w grze podwójnej oraz Julia BALCERZAK z Karolem MATYJKIEM w grze mieszanej wywalczyli w sobotę na warszawskim Targówku tytuły Mistrzów Warszawy w tenisie stołowym. Zawody Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej zgromadziły 39 uczestników kategorii junior. Projekt jest finansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

15.05.2022
Maja podwójną Mistrzynią Warszawy Młodziczek! Maja ZARZYCKA (UKS Lupus Kabaty) wywalczyła w sobotę na warszawskim Targówku dwa złote medale Mistrzostw Warszawy Młodziczek - Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej: w grze pojedynczej i w grze podwójnej z Mają REGULSKĄ (KS Spójnia). Złote medale młodzików wywalczyli Juliusz WAGNER w grze pojedynczej i Bartosz WYTRYKOWSKI z Wiktorem NOWAKOWSKIM (wszyscy UKS Lupus Kabaty). Zawody, które zgromadziły 38 uczestników były finansowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

11.05.2022
III Memoriał Stanisława Ściechury,14 maja, Serock Serockie Inwestycje Samorządowe Sp. z.o.o. (SIS Sp. z o.o.), Miasto i Gmina Serock oraz Klub Sportowy Sokół Serock zapraszają do udziału w III Memoriale Stanisława Ściechury w Tenisie Stołowym. Zawody w pięciu kategoriach od "Krasnal" do "Open Kobiet i Mężczyzn" zostaną rozegrane w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku przy ul. Wolskiego 8, w sobotę 14 maja. Start najmłodszej kategorii o godz. 9.00. Zapisy na miejscu w dniu zawodów.

11.05.2022
IV Grand Prix Wiązowny, sobota 14 maja GKTS Wiązowna zaprasza na IV Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym. Zawody w pięciu kategoriach zostaną rozegrane w sobotę 14 maja w hali SP Wiązowna przy ul. Kościelnej 20. Turnieje Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym w 2022 r. są współfinansowane przez Urząd Gminy Wiązowna i Samorząd Województwa Mazowieckiego.

04.05.2022
Podsumowanie III Grand Prix Wiązowny 2022 W sobotę rozpoczynającą majowy długi weekend, w Wiązownie rozegrano turnieje III Grand Prix Wiązowny 2022 w ramach współfinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego oraz Gminy Wiązowna zadania pod nazwą "Turnieje Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2022".

26.04.2022
III Grand Prix Wiązowny, sobota 30 kwietnia GKTS Wiązowna zaprasza na III Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym. Zawody w pięciu kategoriach zostaną rozegrane w sobotę 30 kwietnia w hali SP Wiązowna przy ul. Kościelnej 20. Turnieje Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym w 2022 r. są współfinansowane przez Urząd Gminy Wiązowna i Samorząd Województwa Mazowieckiego.

25.04.2022
Ignacy podwójnym mistrzem województwa żaków! Ignacy SŁAWIŃSKI (KS Sokół Serock) wywalczył tytuły mistrza województwa kategorii żak w grze pojedynczej i w grze podwójnej. Złoty medal w deblu zdobył w parze z Oliwierem ODOLCZYKIEM (UATS Batimex Pruszków). Mistrzynią województwa żaczek w grze pojedynczej została Anna ŁONIEWSKA-GAŁEK (KS Spójnia Warszawa). W grze podwójnej żaczek tytuły mistrzowskie wywalczyły Oliwia WIENCEK i Hanna KOSIŃSKA obie z UKS RETURN Piaseczno. W turniejach kwalifikacyjnych do Indywidualnych Mistrzostw Polski awans wywalczyli Hanna KOSIŃSKA, Martyna SOCHOCKA (KS Sokół Serock) oraz Kacper TOCZYSKI (MKS Pogoń Siedlce) i Piotr ZIOŁO (MUKS Start Nadarzyn). Niedzielne zawody rozegrano w historycznej hali KS Spójnia Warszawa. Zgromadziły 54 uczestników. Projekt finansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

24.04.2022
Małgorzata i Maciej zdominowali Mistrzostwa Warszawy Kadetów! Małgorzata MAJCHRZAK i Maciej JANIK (oboje KS Spójnia Warszawa) zdobyli po dwa złote medale Mistrzostw Warszawy Kadetów - Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej. Oboje triumfowali w grze pojedynczej i w grze podwójnej - Małgorzata z Anna ZDUNEK i Maciej z Aleksym MACIASZCZYKIEM - wszyscy reprezentowali Spójnię Warszawa. Zawody rozegrane w sobotę w hali OSiR Targówek w Warszawie były finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa.

23.04.2022
Ania podwójną złotą medalistką Mistrzostw Warszawy Dzieci! Anna ŁONIEWSKA-GAŁEK (KS Spójnia Warszawa) zdobyła dwa złote medale Mistrzostw Warszawy Dzieci - Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej. W grze pojedynczej i w grze podwójnej w parze z Martyną ZARZYCKĄ (UKS Lupus Kabaty Warszawa). Złoto w grze pojedynczej chłopców wywalczył Zachar MITLA z Lupusa. Mistrzami Warszawy w grze podwójnej chłopców zostali Timur TRUHTANOV i Jan GETNER, również z Lupusa. W turniejach rozegranych w hali OSiR Targówek uczestniczyło 38 dzieci. Projekt jest finansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

19.04.2022
Wiosenny turniej dla Seniorów 55 Plus, 26 kwietnia Żoliborska Rada Seniorów oraz Urząd Dzielnicy Żoliborz zapraszają na I Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego dla Seniorów 55 +. Początek zawodów o godz. 17.00 26 kwietnia w hali Klubu Sportowego Spójnia Warszawa przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Zapisy do 25 kwietnia pod tel. 694 533199 lub na adres e-mail: eblaszczak(at)um.warszawa.pl. Zapisy także w miarę wolnych miejsc w dniu zawodów od 16.00 do 16.30. Osoby zarejestrowane muszą dostarczyć formularz zgłoszeniowy do godz. 16.15. Nie dotrzymanie terminu spowoduje skreślenie zawodnika z listy. Na miejsce osoby wykreślonej przyjęty zostanie zawodnik z listy rezerwowej.

11.04.2022
Martyna i Nataniel mistrzami kategorii SKRZAT Takiej oprawy, jak podczas Mistrzostw Województwa kategorii SKRZAT w Serocku, nie było na zawodach MOZTS od bardzo dawna, jeżeli w ogóle taka oprawa była kiedykolwiek. Występy dwóch zespołów bardzo młodych cheerleaderek, wejście zawodników na halę w utworzonym przez nie szpalerze, zestawy startowe, nagrody rzeczowe i puchary dla najlepszych, wszystko ufundowane przez współorganizatora - Serockie Inwestycje Samorządowe, wspaniała atmosfera stworzona, także dzięki działaczom KS SOKÓŁ Serock, gospodarzom imprezy, z pewnością pozostawią po sobie miłe wspomnienia. Złote medale zdobyli w sobotę w Serocku reprezentanci Sokoła - Martyna SOCHOCKA i Nataniel DOMAŁA. Najmłodszymi uczestnikami, których uhonorował zastępca burmistrza miasta Marek BĄBOLSKI wraz z prezesem MOZTS Markiem ZALEWSKIM, okazali się Anielka ARENDARSKA (UATS BATIMEX Pruszków) i Wiktor GRZYBOWSKI (GKTS Wiązowna). Zawody rozegrano pod patronatem miasta SEROCK.

11.04.2022
Medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Województwa 2022 wyłonieni! Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Maz.) i Łukasz JAMORSKI (MUKS Gąbin) w grze pojedynczej oraz Julia WIĘCKOWSKA z Katarzyną TROCHMIUK (obie Bogoria) i Jan KLEPKO (KTS Nowy Dwór Mazowiecki) z Kacprem OLCZAKIEM w grze podwójnej zdobyli złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Województwa 2022. Awans na 34. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski wywalczyli Katarzyna TROCHIMIUK, Beata DASZYKOWSKA (KS Tenis Maxi Plast Ząbki) oraz Łukasz JAMORSKI i Jan KLEPKO. Mistrzostwa pod patronatem miasta SEROCK rozegrano w sobotę.

11.04.2022
Milena i Mateusz podwójnymi mistrzami województwa kadetów! Milena MIRECKA (KS Bogoria Grodzisk Maz.) i Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa) zdobyli po dwa złote medale Indywidualnych Mistrzostw Województwa Kadetów rozegranych w niedzielę w Wyszogrodzie. W grze podwójnej, obok wymienionych, na najwyższym stopniu podium stanęli Zofia ŚLIWKA (Bogoria) i Maciej JANIK (Spójnia). Awans na Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów (Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży) wywalczyli Natalia PAZIEWSKA (STS Rebel Łaskarzew) i Patrycja BOROWSKA (UKS Return Piaseczno) oraz Dawid BUDZICH (UATS Batimex Pruszków) i Kacper Mołas (Return). Ponieważ czołówka krajowa w tej kategorii wiekowej składa się głównie z zawodników z województwa mazowieckiego, co więcej pukających do czołówki europejskiej, zawody miały bardzo silną obsadę i stały na bardzo wysokim poziomie, dzięki obecności najlepszych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>