Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
24.02.2017
Ping-pong i psycholog na Grand Prix Piaseczna Już 4 marca odbędzie się kolejny turniej z cyklu „Grand Prix Piaseczna” w tenisie stołowym. Dodatkowym wydarzeniem będzie rozpoczęcie cyklu wykładów z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzonych przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską.

23.02.2017
Oferta letnich obozów tenisa stołowego WALK Wakacyjna Akademia Leszka Kucharskiego (WALK) zaprasza na letnie obozy tenisa stołowego do Lidzbarka Warmińskiego. Zgrupowania uatrakcyjniać będą relaksujące Termy Warmińskie, wyśmienity kompleks basenów, zjeżdżalni i wód termalnych położonych w malowniczym miejscu. W upalne dni uczestników będzie chłodzić znajdujące się trzy km od miasta jezioro Wielochowskie. Kadra trenerska z oferty indywidualnej: Zbyszek Pietkiewicz, Tomasz Filbrandt i Leszek Kucharski oraz sparingpartnerzy.

23.02.2017
Zaproszenie na XIII Grand Prix Pragi (czeskiej) Martin Linert, dyrektor turnieju, serdecznie zaprasza do udziału w 13. edycji Prague Grand Prix 2017 w tenisie stołowym. Trzydniowy turniej odbędzie się w Pradze Czeskiej w terminie 26-28 maja. Kategorie wiekowe: żak, młodzik, kadet i junior. Konkurencje rozgrywane na 48 stołach: gra pojedyncza (eliminacje w grupach 4-5 zawodników/zawodniczek, faza pucharowa i turniej pocieszenia), turniej drużynowy (eliminacje w grupach 3-4 zespoły, w drugiej fazie puchar ko).

21.02.2017
Zaproszenie na II Grand Prix Wiązowny GKTS Wiązowna zaprasza na II Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2017. Turniej odbędzie się 25 lutego (sobota) w Hali ZS-G w Wiązownie, ul. Kościelna 20. Kategorie: szkoła podstawowa, dziewczęta, gimnazjum, amator, open. Zapisy przed rozpoczęciem poszczególnej kategorii lub telefonicznie. Szczegóły na plakacie.

20.02.2017
Olecko zaprasza na III edycję Edkar Grand Prix MOSiR Olecko serdecznie zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego na III rundę cyklu Edkar Grand Prix Olecka w Tenisie Stołowym. Turniej zostanie rozegrany w niedzielę 26 stycznia w hali LEGA w Olecku. Szczegóły na plakacie oraz w MOSiR Olecko, tel. 87 520 20 48 i na stronie www.mosir.olecko.pl

19.02.2017
Ziemkiewicz, Kurowski, Więckowska, Klimczak, Witkowski i Murawski mistrzami województwa 2017 Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn), Kamil Kurowski (KS Spójnia Warszawa) w grach pojedynczych, Julia Więckowska z Moniką Klimczak (obie SCKiS Hals Warszawa) oraz Antoni Witkowski (niestowarzyszony) z Michałem Murawskim (Spójnia) w grach podwójnych zdobyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego 2017 w kategorii senior.

16.02.2017
W niedzielę Indywidualne Mistrzostwa Województwa Seniorek i Seniorów Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn) oraz Grzegorz Janczewski (SCKiS Hals Warszawa) są najwyżej rozstawionymi przed losowaniem turniejów Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorek i Eliminacji Wojewódzkich Mistrzostw Polski Seniorów. Z numerem jeden turnieju o mistrzostwo województwa seniorów wystartuje Michał Murawski z KS Spójnia Warszawa. Zawody rozpoczną się w niedzielę o godz. 10.00 w hali GOS Nadarzyn (ul. Żółwińska 41, Nadarzyn).

15.02.2017
Nadarzyn Cup w sobotę 25 lutego GLKS Nadarzyn zaprasza na TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO NADARZYN CUP pod patronatem Wójta Gminy Nadarzyn. Start zawodów o godz. 10.00 w sobotę 25 lutego. Rozgrywane kategorie: dzieci, kobiety, mężczyźni, open. Nagrody: puchary, nagrody rzeczowe. Zapisy: piotr.napiorkowski@wp.pl lub bezpośrednio przed turniejem. Wpisowe: dzieci 5 zł, dorośli 10 zł. Hala GOS w Nadarzynie, ul. Żółwińska 41.

15.02.2017
Spójnia Warszawa zdobywcą DPP na szczeblu MOZTS W finałowym meczu Drużynowego Pucharu Polski mężczyzn KS Spójnia Warszawa pokonała 4:1 SCKiS Hals Warszawa. Zawody zwieńczyły trwające od połowy grudnia rozgrywki w których wzięło udział 9 zespołów mężczyzn. Szlagierem spotkania okazał się pierwszy pojedynek Grzegorza Janczewskiego z Arturem Danielem, w którym 3:2 (15-13 w piątym secie) wygrał reprezentant gospodarzy - SCKiS Hals.

14.02.2017
Ligi MOZTS na półmetku W drugich ligach MOZTS mistrzami pierwszych rund okazały się zespoły z Płocka - MLUKS Nadwiślanin w lidze kobiet i UKS Victoria w lidze mężczyzn. Nadwiślanin został także mistrzem I rundy w III lidze. Zespoły TG Sokół Brwinów, pierwszy i drugi, są natomiast liderami w obu grupach rozgrywkowych IV ligi. Na czele tabeli grupy A piątej ligi znalazł się zepół ULKS Tęcza II Budki Piaseckie, a w grupie B przed drugą rundą liderem jest MKS Pogoń III Perfecta & TRE-MET Siedlce.

14.02.2017
Mecz Lotto Superligi Bogoria - Energa Manekin W najbliższy piątek o godzinie 18 zespół Bogorii podejmie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, zawsze groźną ekipę Energi-Manekin Toruń. Po odpadnięciu z europejskich pucharów zespół Bogorii może całkowicie skoncentrować się na rozgrywkach w Lotto Superlidze. Po pierwszej rundzie fazy zasadniczej podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zajmowali pierwsze miejsce w tabeli. Z pewnością celem drużyny jest utrzymanie tej pozycji po 22. kolejkach i przystąpienie do decydujących spotkań w play-offach w roli faworytów.

13.02.2017
Zaproszenie na turniej w Gołdapi Rada Sportu Gołdapi zaprasza w niedzielę 19 lutego na XI Memoriał im. Bernarda Zacharkiewicza w tenisie stołowym. Początek turnieju o godz. 9.00. Kategorie: szkoły podstawowe (dziewczęta i chłopcy), szkoły ponadpodstawowe (dziewczęta i chłopcy), weterani, turniej główny kategorii open, kategoria gołdapska. Więcej szczegółów na plakacie.

13.02.2017
Maciej Kubik ze srebrem ITTF Czech Cadet Open Reprezentujący polskie barwy narodowe, Maciej Kubik z KSS Andromeda Warszawa w parze z Samuelem Kulczyckim, wywalczył srebrny medal w grze podwójnej rozgrywanego w Hodoninie turnieju ITTF Czech Junior & Cadet Open. W konkurencji gry pojedynczej zawodów zaliczanych do Premium Junior Circuit warszawianin dotarł aż do ćwierćfinału, tak samo jak w turnieju drużynowym kadetów. Gratulacje!

11.02.2017
Podsumowanie szóstego turnieju GP Piaseczna W sobotę 4 lutego w sali GOSiR odbył się szósty turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. W imprezie, która pomału na dobre wpisuje się w kalendarz imprez związanych z tenisem stołowym na Mazowszu wzięło udział 102 zawodników.

09.02.2017
Ferie z tenisem stołowym w Wiązownie GKTS Wiązowna zaprasza do udziału w zajęciach w drugim tygodniu ferii zimowych, od wtorku 21 lutego do piątku 24 lutego. Zajęcia są skierowane dla wszystkich chętnych sportowców z terenu gminy Wiązowna.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>