Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Bardzo dobry występ mazowieckich żaczek i żaków w 1. GPP Żaków

Z pucharem za drugie miejsce z 1. Grand Prix Polski Żaczek i Żaków wróciła Amelia Kotarska (UKS RETURN Piaseczno). W pierwszej ósemce oprócz zawodniczki z podwarszawskiego Piaseczna zameldowali się Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Filip Kostecki (GLKS Nadarzyn).
fot. ŁOZTS
27.10.2014
Agata Biesaga
Źródło: własne
Z pucharem za drugie miejsce z 1. Grand Prix Polski Żaczek i Żaków wróciła Amelia Kotarska (UKS RETURN Piaseczno). W pierwszej ósemce oprócz zawodniczki z podwarszawskiego Piaseczna zameldowali się Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Filip Kostecki (GLKS Nadarzyn).


W turnieju głównym oprócz trzech wyżej wymienionych zawodników z Mazowsza, sklasyfikowano 8 żakczek i 9 żaków. 

Wyniki reprezentantek naszego województwa:
2. Amelia Kotarska (UKS RETURN Piaseczno),
21-24. Julia Czubakowska (MLUKS NADWIŚLANIN Płock),
25-32. Paulina Janowicz (GLKS Nadarzyn),
33-40. Maya Motylewska (SKS 40 Warszawa),
49-56. Wiktoria Szulc (GLKS Nadarzyn),
49-56. Oliwia Kozakiewicz (MLUKS NADWIŚLANIN Płock),
57-64. Barbara Sarnowska (GLKS Nadarzyn),
57-64. Aleksandra Krajewska (SKS 40 Warszawa),
57-64. Alicja Firszt (MLUKS NADWIŚLANIN Płock).

Piątkowych eliminacji nie przebrnęły Dorota Sass (GLKS Nadarzyn) i Wiktoria Szulc (SKS 40 Warszawa).

W turnieju żaków reprezentanci naszego województwa zajęli następujące miejsca: 
5. Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki),
8. Filip Kostecki (GLKS Nadarzyn),
11. Adam Banasik (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki),
12. Mateusz Zalewski (KS SOKÓŁ Serock),
17. Maksymilian Nawarski (GLKS Nadarzyn),
20. Jan Należyty (UKS RETURN Piaseczno),
21-24. Kajetan Kachniewski (MLUKS NADWIŚLANIN Płock),
25-32. Ernest Ciechomski (UKS RETURN Piaseczno),
49-56. Wiktor Smolicki (MLUKS NADWIŚLANIN Płock),
57-64. Szymon Grabarski (UKS LUPUS KABATY Warszawa),
57-64. Tomasz Trzaskowski (GLKS Nadarzyn).

W turnieju eliminacyjnym startowali ponadto następujący zawodnicy z Mazowsza: Jan Adamiak (KS SPÓJNIA Warszawa), Wojciech Grabarski (UKS LUPUS KABATY Warszawa), Adam Kostecki (GLKS Nadarzyn), Mateusz Szczepański (SKS 40 Warszawa), Mikołaj Skotak (MLUKS NADWIŚLANIN Płock), Adam Flak (GLKS Nadarzyn) i Michał Czubakowski (MLUKS NADWIŚLANIN Płock).

Materiały do pobrania

1. 1. Grand Prix Polski Żaków - komunikat organizacyjny
2. 1. Grand Prix Polski Żaków - program minutowy
3. 1. Grand Prix Polski Żaków - ostateczna lista uprawnionych do startu
4. 1. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza żaczek (turniej eliminacyjny)
5. 1. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza żaków (turniej eliminacyjny)
6. 1. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza żaczek (turniej główny)
7. 1. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza żaków (turniej głowny)
8. 1. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza żaczek (klasyfikacja końcowa)
9. 1. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza żaków (klasyfikacja końcowa)

Galeria zdjęć





Aktualności

Wspierają nas
Artengo by Decathlon
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego