Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Daria, Julia, Alicja oraz Antoni, Jacek i Mikołaj mistrzami woj. kat. KADET 2019!

Daria DURALAK (IKTS Broń Radom) i Antoni BUCHALSKI (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej oraz Julia CZUBAKOWSKA z Alicją FIRSZT (obie MLUKS Nadwiślanin Płock) i Jacek MITAS z Mikołajem GIEREŁO (obaj KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) w grze podwójnej wywalczyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego 2019 kategorii KADET. Awans do mistrzostw Polski - Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyli Kinga TEODORCZUK (MKS Pogoń Siedlce), Maja PAWŁOWSKA (UKS Alfa Gostynin) oraz Tomasz TRZASKOWSKI (GLKS Nadarzyn) i Mateusz SZCZEPAŃSKI (SKS 40 Warszawa). Zawody, które gościły w sobotę w Baboszewie (powiat płoński) otworzył przewodniczący Rady Gminy Baboszewo Sławomir GOSZCZYCKI.
06.04.2019
Rafał Wereszczaka
Źródło: inf. wł. / WR MOZTS
Daria DURALAK (IKTS Broń Radom) i Antoni BUCHALSKI (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej oraz Julia CZUBAKOWSKA z Alicją FIRSZT (obie MLUKS Nadwiślanin Płock) i Jacek MITAS z Mikołajem GIEREŁO (obaj KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) w grze podwójnej wywalczyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego 2019 kategorii KADET. Awans do mistrzostw Polski - Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyli Kinga TEODORCZUK (MKS Pogoń Siedlce), Maja PAWŁOWSKA (UKS Alfa Gostynin) oraz Tomasz TRZASKOWSKI (GLKS Nadarzyn) i Mateusz SZCZEPAŃSKI (SKS 40 Warszawa). Zawody, które gościły w sobotę w Baboszewie (powiat płoński) otworzył przewodniczący Rady Gminy Baboszewo Sławomir GOSZCZYCKI.


Medaliści IMW kat. KADET

Gra pojedyncza KADETEK:

1. DURALAK Daria (IKTS BROŃ Radom)
2. SERAFIN Wiktoria (IKTS BROŃ Radom)
3. CZUBAKOWSKA Julia (MLUKS NADWIŚLANIN Płock)

Gra podwójna KADETEK:

1. CZUBAKOWSKA Julia / FIRSZT Alicja (MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2. DURALAK Daria / SERAFIN Wiktoria (IKTS BROŃ Radom)
3. PAWŁOWSKA Maja (UKS ALFA Gostynin) / TEODORCZUK Kinga (MKS POGOŃ Siedlce)

Gra pojedyncza KADETÓW

1. BUCHALSKI Antoni (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. CYMERMAN Mateusz (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. MITAS Jacek (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)


Gra podwójna KADETÓW

1. MITAS Jacek / GIEREŁO Mikołaj (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2. ADAMIAK Jan / BUCHALSKI Antoni (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. KOSTECKI Filip / TRZASKOWSKI Tomasz (GLKS Nadarzyn)


Do pobrania:

IMW KADETEK 2019

IMW KADETÓW 2019





















 













Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego