Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Dobry występ mazowieckich juniorek i juniorów w 1. GPP Juniorów

Z czterema limitami na 2. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów wrócili mazowieccy zawodnicy z 1. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów. Dobrym występem w Zielonej Górze mogą pochwalić się Monika Klimczak (SCKiS HALS Warszawa), Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn), Jakub Jędrzejczak (KS SPÓJNIA Warszawa) i Igor Misztal (GLKS Nadarzyn).
fot. MZTS
12.10.2014
Agata Biesaga
Źródło: własne
Z czterema limitami na 2. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów wrócili mazowieccy zawodnicy z 1. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów. Dobrym występem w Zielonej Górze mogą pochwalić się Monika Klimczak (SCKiS HALS Warszawa), Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn), Jakub Jędrzejczak (KS SPÓJNIA Warszawa) i Igor Misztal (GLKS Nadarzyn).


W turnieju głównym oprócz czterech wyżej wymienionych zawodników z Mazowsza, sklasyfikowano 3 juniorki i 1 juniora. 

Wyniki reprezentantek naszego województwa:
8. Monika Klimczak (SCKiS HALS Warszawa),
15. Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn), 
17. Agata Zakrzewska (SCKiS HALS Warszawa),
41-48. Katarzyna Bagrowska (MLUKS NADWIŚLANIN Płock),
49-56. Anna Wereszczaka (GLKS Nadarzyn).

Piątkowych eliminacji nie przebrnęły Anna Nowakowska (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Magdalena Przesmycka (SCKiS HALS Warszawa).

W turnieju juniorów reprezentanci naszego województwa zajęli następujące miejsca: 
10. Jakub Jędrzejczak (KS SPÓJNIA Warszawa),
13. Igor Misztal (GLKS Nadarzyn),
49-56. Andrian Majchrzak (GLKS Nadarzyn).

W turnieju eliminacyjnym startowali ponadto następujący zawodnicy z Mazowsza: Krzysztof Bieniek (UKS RETURN Piaseczno), Damian Wasiak (KS SPÓJNIA Warszawa), Mateusz Jarosławski (KS SPÓJNIA Warszawa), Rafał Sztuka (UKS RETURN Piaseczno), Marcin Kuczkowski (KS SPÓJNIA Warszawa), Dominik Borowski (UKS RETURN Piaseczno), Jakub Miszkurka (SCKiS HALS Warszawa), Patryk Bożek (GLKS Nadarzyn), Paweł Koniczuk (KS SPÓJNIA Warszawa), Kacper Modelewski (KS SPÓJNIA Warszawa), Mikołaj Szaliński (SCKiS HALS Warszawa), Piotr Rudnicki (SCKiS HALS Warszawa) i Piotr Jaworski (SCKiS HALS Warszawa).

Materiały do pobrania

1. 1. Grand Prix Polski Juniorów - komunikat organizacyjny
2. 1. Grand Prix Polski Juniorów - program minutowy
3. 1. Grand Prix Polski Juniorów - ostateczna lista uprawnionych do startu
4. 1. Grand Prix Polski Juniorów - gra pojedyncza juniorek (turniej eliminacyjny)
5. 1. Grand Prix Polski Juniorów - gra pojedyncza juniorów (turniej eliminacyjny)
6. 1. Grand Prix Polski Juniorów - gra pojedyncza juniorek (turniej główny)
7. 1. Grand Prix Polski Juniorów - gra pojedyncza juniorów (turniej główny)
8. 1. Grand Prix Polski Juniorów - gra pojedyncza juniorek (klasyfikacja końcowa)
9. 1. Grand Prix Polski Juniorów - gra pojedyncza juniorów (klasyfikacja końcowa)





Aktualności

Wspierają nas
Artengo by Decathlon
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego