Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Dominacja mazowieckich żaczek i żaków w 2. GPP Żaków

Z trzema pucharami z 2. Grand Prix Polski Żaczek i Żaków wrócili mazowieccy żaczki i żacy. Drugie miejsce w rozgrywanych w Brzegu Dolnym eliminacjach do Mistrzostw Polski Żaczek i Żaków zajęła Amelia Kotarska (UKS RETURN Piaseczno) oraz Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki), na najniższym stopniu podium stanął również zawodnik z Grodziska Mazowieckiego - Adam Banasik.
fot. MZTS
22.12.2014
Agata Biesaga
Źródło: wyniki
Z trzema pucharami z 2. Grand Prix Polski Żaczek i Żaków wrócili mazowieccy żaczki i żacy. Drugie miejsce w rozgrywanych w Brzegu Dolnym eliminacjach do Mistrzostw Polski Żaczek i Żaków zajęła Amelia Kotarska (UKS RETURN Piaseczno) oraz Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki), na najniższym stopniu podium stanął również zawodnik z Grodziska Mazowieckiego - Adam Banasik.


W turnieju głównym oprócz trzech wyżej wymienionych zawodników z Mazowsza, sklasyfikowano 4 żaczki i 12 żaków. 

Wyniki reprezentantek naszego województwa:
2. Amelia Kotarska (UKS RETURN Piaseczno),
25-32. Paulina Janowicz (GLKS Nadarzyn),
49-56. Julia Czubakowska (MLUKS NADWIŚLANIN Płock),
57-64. Barbara Sarnowska (GLKS Nadarzyn),
57-64. Dorota Sass (GLKS Nadarzyn).

W turnieju żaków reprezentanci naszego województwa zajęli następujące miejsca: 
2. Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki),
3. Adam Banasik (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki),
7. Filip Kostecki (GLKS Nadarzyn),
12. Mateusz Zalewski (KS SOKÓŁ Serock),
15. Jan Adamiak (KS SPÓJNIA Warszawa),
16. Jan Należyty (UKS RETURN Piaseczno),
17. Wojciech Grabarski (UKS LUPUS KABATY Warszawa),
18. Maksymilian Nawarski (GLKS Nadarzyn),
21-24. Miłosz Redzimski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki),
25-32. Ernest Ciechomski (UKS RETURN Piaseczno),
25-32. Kajetan Kachniewski (MLUKS NADWIŚLANIN Płock),
33-40. Tomasz Trzaskowski (GLKS Nadarzyn),
49-56. Wiktor Smolicki (MLUKS NADWIŚLANIN Płock),
57-64. Adam Kostecki (GLKS Nadarzyn).

W turnieju eliminacyjnym startowali ponadto następujący zawodnicy z Mazowsza: Szymon Grabarski (UKS LUPUS KABATY Warszawa).

Odnośniki zewnętrzne

1. 2. Grand Prix Polski Żaków - galeria zdjęć z 1. dnia
2. 2. Grand Prix Polski Żaków - galeria zdjęć z 2. dnia
3. 2. Grand Prix Polski Żaków - galeria zdjęć z 3. dnia
4. 2. Grand Prix Polski Żaków - galeria zdjęć z finałów
5. 2. Grand Prix Polski Żaków - galeria zdjęć z dekoracji

Materiały do pobrania

1. 2. Grand Prix Polski Żaków - komunikat organizacyjny
2. 2. Grand Prix Polski Żaków - program minutowy
3. 2. Grand Prix Polski Żaków - lista uprawnionych do startu

Wyniki / klasyfikacje

1. 2. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza dziewcząt (turniej eliminacyjny)
2. 2. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza chłopców (turniej eliminacyjny)
3. 2. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza dziewcząt (turniej główny)
4. 2. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza chłopców (turniej główny)
5. 2. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza dziewcząt (klasyfikacja końcowa)
6. 2. Grand Prix Polski Żaków - gra pojedyncza chłopców (klasyfikacja końcowa)

Galeria zdjęć





Aktualności

Wspierają nas
Artengo by Decathlon
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego