Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Drużynowe Mistrzostwa Województwa 2020 rozegrane!

W eksperymentalny sposób, jednego dnia, rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa kategorii MŁODZIK, KADET i JUNIOR. Ostatnia dekoracja zakończyła się przed 19:30. Młodych zawodników Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa gościła hala Zespołu Szkół w Wyszogrodzie.
07.09.2020
Rafał Wereszczaka
Źródło: WR MOZTS
W eksperymentalny sposób, jednego dnia, rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa kategorii MŁODZIK, KADET i JUNIOR. Ostatnia dekoracja zakończyła się przed 19:30. Młodych zawodników Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa gościła hala Zespołu Szkół w Wyszogrodzie.


Pierwsze czwórki zawodów

Młodziczki

Eliminacje do Drużynowych Mistrzostw Polski:

1. UKS RETURN Piaseczno - awans
(BOROWSKA Patrycja, WIENCEK Wiktoria)
2. STS Rebel Gmina Łaskarzew
(ZATYKA Magdalena, PAZIEWSKA Natalia)
3. CIA Łaskarzew
(RYBACKA Amelia, LASKOWSKA Emilka)
4. KS SPÓJNIA Warszawa
(ZDUNEK Anna, MAJCHRZAK Małgorzata)

Drużynowe Mistrzostwa Województwa:

1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
(ŚLIWKA Zofia, MIRECKA Milena, ZEMBOWICZ Antonina)
2. UKS RETURN Piaseczno
(BOROWSKA Patrycja, WIENCEK Wiktoria)
3. STS Rebel Gmina Łaskarzew
(ZATYKA Magdalena, PAZIEWSKA Natalia)
4. CIA Łaskarzew
(RYBACKA Amelia, LASKOWSKA Emilka)

Młodzicy

Eliminacje do Drużynowych Mistrzostw Polski:


1. MUKS START Nadarzyn - awans
(SPRZĄCZAK Fabian, BUDZICH Dawid, MATYSIAK Mikołaj)
2. UKS RETURN Piaseczno
(BURAKOWSKI Patryk, BURAKOWSKI Konrad)
3. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
(SADOWSKI Kamil, DOBOSZ Jakub)
4. IKRTS Józefów
(MURASICKI Igor, ZAPAŚNIK Mateusz)

Drużynowe Mistrzostwa Województwa:

1. MUKS START Nadarzyn
(SPRZĄCZAK Fabian, BUDZICH Dawid, MATYSIAK Mikołaj)
2. KS SPÓJNIA Warszawa
(SAKOWICZ Mateusz, JANIK Maciej, SAWECKI Michał)
3. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
(SADOWSKI Kamil, DOBOSZ Jakub)
4. UKS RETURN Piaseczno
(BURAKOWSKI Patryk, BURAKOWSKI Konrad)

Kadetki

Drużynowe Mistrzostwa Województwa (Eliminacje do DMP):

1. MUKS START Nadarzyn - awans
(TEODORCZUK Kinga, SASS Dorota)
2. CIA Łaskarzew
(LASKOWSKA Katarzyna, LICBARSKA Agata)
3. IKTS BROŃ Radom
(SERAFIN Wiktoria, ZAJĄCZKOWSKA Maja)
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec
(KULIK Olga, WRONKA Wioletta, PERKUĆ Kamila)

Kadeci

Eliminacje do Drużynowych Mistrzostw Polski:

1. KS SPÓJNIA Warszawa
(CYMERMAN Mateusz, SZCZYPEK Jakub) - awans
2. UKS RETURN Piaseczno
(MASSALSKI Borys, BURAKOWSKI Mateusz)
3. MKS POGOŃ Siedlce
(ROJEK Dominik, RUDNICKI Filip, ZDOLIŃSKI Mateusz)
4. UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa
(DŹWIGAŁOWSKI Wiktor 34 BALA Miłosz)

Drużynowe Mistrzostwa Województwa:

1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
(GAWLAS Michał, MITAS Jacek, STĄPOREK Krzysztof, GIEREŁO Mikołaj)
2. UKS RETURN Piaseczno
(MASSALSKI Borys, BURAKOWSKI Mateusz)
3. KS SPÓJNIA Warszawa
(CYMERMAN Mateusz, SZCZYPEK Jakub)
4. MKS POGOŃ Siedlce
(ROJEK Dominik, RUDNICKI Filip, ZDOLIŃSKI Mateusz)

Juniorki

Drużynowe Mistrzostwa Województwa:

1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
(LIS Martyna, TROCHIMIUK Katarzyna)
2. KS Nadarzyn
(GILEWSKA Dominika, WIĄCEK Amelia)
3. MUKS START Nadarzyn - awans do DMP
(CZUBAKOWSKA Julia, PAWŁOWSKA Maja)

Juniorzy

Drużynowe Mistrzostwa Województwa (Eliminacje do DMP):

1. UKS LUPUS KABATY Warszawa - awans
(CZERNECKI Robert, GRABARSKI Wojciech, GRABARSKI Szymon, MATYJEK Karol)
2. KS SPÓJNIA Warszawa
(BUCHALSKI Antoni, ADAMIAK Jan, GAWĘDZKI Maksymilian)
3. UKS RETURN Piaseczno
(SZOŁKOWSKI Bartłomiej, NALEŻYTY Jan, HRESIUKIEWICZ Rafał, MASSALSKI Mikołaj)
4. UKS ALFA Gostynin
(PRZYBYŁA Adrian, FARYS Kacper, SZPEJNOWSKI Patryk, MODZELEWICZ Igor, KAPTUROWSKI Bartłomiej)

Do pobrania:

DMW MŁODZICZEK 2020

DMW MŁODZIKÓW 2020

DMW KADETEK 2020

DMW KADETÓW 2020

DMW JUNIOREK 2020

DMW JUNIORÓW 2020
















 







 






















Aktualności

Wspierają nas
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego