Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Dwa złota IMW kat. SENIOR dla Pauliny Krzysiek

Paulina KRZYSIEK (GLKS Nadarzyn) zdobyła dwa złote medale rozegranych w niedzielę w Nadarzynie Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorek i Seniorów. W singlu oraz w deblu w parze z klubową koleżanką Klaudią KUSIŃSKĄ. Złoty medal w singlu seniorów zdobył Marcin KUSIŃSKI (IKTS Broń Radom). Ze złota w deblu panów cieszyli się Przemysław SAŁACIŃSKI i Jan OLEK (obaj KS Spójnia Warszawa). Awans do 87. IMP (1-3.03, Gliwice) wywalczyli zwycięzcy turniejów eliminacyjnych: Wiktoria ZIEMKIEWICZ (Nadarzyn) i Przemysław SAŁACIŃSKI (KS Spójnia Warszawa).
17.02.2019
Rafał Wereszczaka
Źródło: WR MOZTS

Medale Indywidualnych Mistrzostw Województwa kategorii SENIOR zdobyli - kobiety, gra pojedyncza: Paulina Krzysiek - złoto, Aleksandra Falarz - srebro, Wiktoria Ziemkiewicz - brąz; gra podwójna: Klaudia Kusińska/Paulina Krzysiek - złoto, Aleksandra Falarz/Wiktoria Ziemkiewicz (wszystkie GLKS Nadarzyn) - srebro, Martyna Lis (KS Bogoria Grodzisk Maz./Julia Więckowska (SKS 40 Warszawa) - brąz; mężczyźni, gra pojedyncza: Marcin Kusiński (IKTS Broń Radom) - złoto, Przemysław Sałaciński (KS Spójnia Warszawa) - srebro, Artur Kalita (IKTS Broń Radom)  - brąz; gra podwójna: Przemysław Sałaciński/Jan Olek - złoto, Mikołaj Szaliński/Jakub Miszkurka - srebro, Robet Czernecki (wszyscy KS Spójnia Warszawa)/Jacek Szachnowski (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - brąz.