Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Dwa złota Jacka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Jacek MITAS (KS Spójnia Warszawa) wywalczył dwa złote medale - w grze pojedynczej i w grze podwójnej (w parze z Mateuszem Cymermanem - Spójnia), Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. W singlu młodziczek triumfowała Zofia ŚLIWKA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki), a w deblu para Kinga TEODORCZUK (MKS Pogoń Siedlce)/Wiktoria SERAFIN (IKTS Broń Radom). Zawody, w których brali udział reprezentanci województw warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, finansowane były przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
29.04.2018
Rafał Wereszczaka
Źródło: WR MOZTS/MSiT
Jacek MITAS (KS Spójnia Warszawa) wywalczył dwa złote medale - w grze pojedynczej i w grze podwójnej (w parze z Mateuszem Cymermanem - Spójnia), Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. W singlu młodziczek triumfowała Zofia ŚLIWKA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki), a w deblu para Kinga TEODORCZUK (MKS Pogoń Siedlce)/Wiktoria SERAFIN (IKTS Broń Radom). Zawody, w których brali udział reprezentanci województw warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, finansowane były przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.


Medaliści Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, rozegranych w Warszawie w dn. 28 kwietnia 2018 r. (35 uczestników):

Gra pojedyncza młodziczek:
1. Zofia Śliwka (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
2. Natalia Bogdanowicz (KS TS Warmia Lidzbark Warmiński)
3. Wiktoria Szulc (SCKiS Hals Warszawa)

Gra podwójna młodziczek:
1. Wiktoria Serafin (IKTS Broń Radom)/Kinga Teodorczuk (MKS Pogoń Siedlce)
2. Zofia Śliwka/Antonina Zembowicz (obie KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
3. Natalia Brzezińska (KS Dekorglass Działdowo)/Natalia Bogdanowicz (KS TS Warmia Lidzbark Warmiński)

Gra pojedyncza młodzików:
1. Jacek Mitas (KS Spójnia Warszawa)
2. Mateusz Cymerman (KS Spójnia Warszawa)
3. Dawid Chilicki (UKS Jantar Gołdap)

Gra podwójna młodzików:
1. Jacek Mitas/Mateusz Cymerman (KS Spójnia Warszawa)
2. Mikołaj Jurek (SCKiS Hals Warszawa)/Dominik Rojek (MKS Pogoń Siedlce)
3. Dawid Chilicki (UKS Jantar Gołdap)/Artur Gromek (KS TS Warmia Lidzbark Warmiński)

Do pobrania:

MMM 2018 - gra pojedyncza młodziczek

MMM 2018 - gra podwójna młodziczek

MMM 2018 - gra pojedyncza młodzików

MMM 2018 - gra podwójna młodzików































 








Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
IMOLA
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego