Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Dwadzieścia cztery zespoły w Finale Wojewódzkim DTU 2019

SLKS Olimpijczyk Jeżewo w dwóch kategoriach (dziewczęta młodsze i chłopcy starsi), UKS Alfa Gostynin i CIA Łaskarzew to zwycięskie zespoły Finału Wojewódzkiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego 2019. W zawodach wystartowały łącznie 24 zespoły ze szkół i klubów z województwa mazowieckiego. Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
21.11.2019
Rafał Wereszczaka
Źródło: inf. wł. / WR MOZTS
SLKS Olimpijczyk Jeżewo w dwóch kategoriach (dziewczęta młodsze i chłopcy starsi), UKS Alfa Gostynin i CIA Łaskarzew to zwycięskie zespoły Finału Wojewódzkiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego 2019. W zawodach wystartowały łącznie 24 zespoły ze szkół i klubów z województwa mazowieckiego. Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.


Pierwsze czwórki zawodów

DZIEWCZĘTA MŁODSZE

1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
(RAJKOWSKA Katarzyna, OLKOWICZ Barbara)
2. SP nr 20 w Płocku
(NOWICKA Patrycja, CICHA Martyna)
3. KS SOKÓŁ Serock
(SZULAKOWSKA Julia, SIULERZYCKA Kamila)
4. KS SOKÓŁ II Serock
(SOKOŁOWSKA Hanna, PRZYBYSZ Oliwia)

CHŁOPCY MŁODSI

1. UKS ALFA Gostynin
(KOWALCZYK Filip, MILCZARSKI Miłosz, JĘDRZEJEWSKI Szymon)
2. KS SOKÓŁ Serock
(KOWALSKI Krystian, SZYMAŃSKI Igor)
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
(ADAMKIEWICZ Błażej, BRODOWSKI Adam, OLEWNIK Wiktor)

DZIEWCZĘTA STARSZE

1. CIA Łaskarzew
(RYBACKA Amelia, LASKOWSKA Emilka)
2. UKS ALFA Gostynin
(CICHOŃSKA Małgorzata, OSMOLAK Antonina)
3. STS Rebel Gmina Łaskarzew
(ZATYKA Magdalena, PAZIEWSKA Natalia)
4. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
(STOŁOWSKA Sandra, CIULIŃSKA Sandra, LEJMAN Zuzanna, RONOWICZ Malwina)

CHŁOPCY STARSI

1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
(RAJKOWSKI Michał, OLKOWICZ Mateusz, DOBIES Paweł)
2. UKS LUPUS KABATY Warszawa
(ZARZYCKI Mateusz, JASIŃSKI Mateusz, WAGNER Juliusz)
3. GUKS ORZEŁ Siedlin/SP w Siedlinie
(STAŃCZAK Kacper, SZATKOWSKI Bartosz)
4. SP w Nadarzynie im. W. Doroszewskiego
(FRANKOWSKI Filip, KLINOWSKI Marek, KLINOWSKI Paweł)

Do pobrania:

DTU 2019 - dziewczęta młodsze

DTU 2019 - chłopcy młodsi

DTU 2019 - dziewczęta starsze

DTU 2019 - chłopcy starsi




















 






Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego