Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Dwukrotnie Krzysiek, Sałaciński, Ślifirczyk, Kamiński i Lebrecht mistrzami województwa 2020

Paulina KRZYSIEK (MUKS Start Nadarzyn) w grze pojedynczej i podwójnej, Przemysław SAŁACIŃSKI (GKTS Wiązowna) w grze pojedynczej oraz w grze podwójnej Katarzyna ŚLIFIRCZYK (Start), Mikołaj KAMIŃSKI (Między Innymi Wołomin) i Bartosz LEBRECHT (IKRTS Józefów) to mistrzowie województwa kobiet i mężczyzn a.d. 2020. W zawodach rozegranych w niedzielę w Nadarzynie awans do 88. Indywidualnych Mistrzostw Polski (28.02-1.03, Białystok) wywalczyli Julia CZUBAKOWSKA (Start) i Przemysław SAŁACIŃSKI. Zawody zwieńczyły sezon 2019/2020 w województwie mazowieckim w kategorii kobiet i mężczyzn. Był to najliczniejszy w tej kategorii wiekowej sezon w tzw. osobostarty od roku 2014, czyli od sześciu lat.
16.02.2020
Rafał Wereszczaka
Źródło: WR MOZTS
Paulina KRZYSIEK (MUKS Start Nadarzyn) w grze pojedynczej i podwójnej, Przemysław SAŁACIŃSKI (GKTS Wiązowna) w grze pojedynczej oraz w grze podwójnej Katarzyna ŚLIFIRCZYK (Start), Mikołaj KAMIŃSKI (Między Innymi Wołomin) i Bartosz LEBRECHT (IKRTS Józefów) to mistrzowie województwa kobiet i mężczyzn a.d. 2020. W zawodach rozegranych w niedzielę w Nadarzynie awans do 88. Indywidualnych Mistrzostw Polski (28.02-1.03, Białystok) wywalczyli Julia CZUBAKOWSKA (Start) i Przemysław SAŁACIŃSKI. Zawody zwieńczyły sezon 2019/2020 w województwie mazowieckim w kategorii kobiet i mężczyzn. Był to najliczniejszy w tej kategorii wiekowej sezon w tzw. osobostarty od roku 2014, czyli od sześciu lat.


Pierwsze czwórki zawodów

Turniej eliminacyjny / eliminacje kobiet do 88. IMP

1. CZUBAKOWSKA Julia (MUKS START Nadarzyn),
2. LIS Martyna (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
3. WIĄCEK Amelia (KS Nadarzyn)
4. DASZYKOWSKA Beata (SKS 40 Warszawa)

IMW kobiet 2020 gra pojedyncza

1. KRZYSIEK Paulina (MUKS START Nadarzyn)
2. ŚLIFIRCZYK Katarzyna (MUKS START Nadarzyn)
3. CZUBAKOWSKA Julia (MUKS START Nadarzyn)
4. LIS Martyna (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)

IMP kobiet 2020 gra podwójna

1. KRZYSIEK Paulina (MUKS START Nadarzyn) / ŚLIFIRCZYK Katarzyna (MUKS START Nadarzyn)
2. LIS Martyna (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)/ ZIEMKIEWICZ Wiktoria (MUKS START Nadarzyn)
3. PAWŁOWSKA Maja (MUKS START Nadarzyn) / CZUBAKOWSKA Julia (MUKS START Nadarzyn)
4. GILEWSKA Dominika (KS Nadarzyn) / WIĄCEK Amelia (KS Nadarzyn)


IMW mężczyzn 2020 gra pojedyncza / eliminacje mężczyzn do 88. IMP

1. SAŁACIŃSKI Przemysław (GKTS Wiązowna)
2. MISZKURKA Jakub (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. KAMIŃSKI Mikołaj (MIĘDZY INNYMI Wołomin)
4. SELERSKI Mateusz (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)


IMP mężczyzn 2020 gra podwójna

1. LEBRECHT Bartosz (IKRTS Józefów) / KAMIŃSKI Mikołaj (MIĘDZY INNYMI Wołomin)
2. STĘPIŃSKI Piotr (KTS Nowy Dwór Mazowiecki) / WASIAK Damian (KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
3. SAŁACIŃSKI Przemysław (GKTS Wiązowna) / BARBACHOWSKI Jacek (MUKS Gąbin)
4. SMOLIŃSKI Kamil (IKRTS Józefów) / MARKOWSKI Michał (SKS 40 Warszawa)

Do pobrania:

IMW kobiet 2020

IMW mężczyzn 2020






















Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego