Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Finał 65. Mazowieckiego TTS rozegrany!

Katarzyna RAJKOWSKA (Olimpijczyk Jeżewo), Feliks GULAN (Lupus Kabaty Warszawa), Magdalena ZATYKA (Rebel Gmina Łaskarzew), Igor MURASICKI (PSP w Wiciejowie), Wiktoria SERAFIN (Broń Radom) oraz Wiktor SZCZYGIEŁ (SP Szczytno) zwyciężyli w turniejach Finału 65. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego, Memoriale redaktora Janusza Strzałkowskiego. Jubileuszowa edycja zawodów była finansowana przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i współfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
27.09.2020
Rafał Wereszczaka
Źródło: WR MOZTS
Katarzyna RAJKOWSKA (Olimpijczyk Jeżewo), Feliks GULAN (Lupus Kabaty Warszawa), Magdalena ZATYKA (Rebel Gmina Łaskarzew), Igor MURASICKI (PSP w Wiciejowie), Wiktoria SERAFIN (Broń Radom) oraz Wiktor SZCZYGIEŁ (SP Szczytno) zwyciężyli w turniejach Finału 65. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego, Memoriale redaktora Janusza Strzałkowskiego. Jubileuszowa edycja zawodów była finansowana przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i współfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.


Pierwsze szóstki zawodów

Dziewczęta młodsze:

1. RAJKOWSKA Katarzyna (SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
2. KUSIŃSKA Blanka (MUKS START Nadarzyn)
3. LASKOWSKA Emilka (CIA Łaskarzew)
4. WIENCEK Oliwia (UKS RETURN Piaseczno)
5. WIENCEK Wiktoria (UKS RETURN Piaseczno)
6. CICHA Martyna (MLUKS NADWIŚLANIN Płock)


Chłopcy młodsi:

1. FELIKS Gulan (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
2. FRONCZAK Witold (Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŻYWIOŁY w Płońsku)
3. SKRZECZKOWSKI Antek (MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
4. MROCZEK Oskar (MUKS START Nadarzyn)
5. KOCHAŃSKI Erwin (SP Radzyminek)
6. KOWALCZYK Filip (UKS ALFA Gostynin)


Dziewczęta grupa średnia:

1. ZATYKA Magdalena (STS Rebel Gmina Łaskarzew)
2. PACELT Anna (SP Nieciecz)
3. OSMOLAK Antonina (UKS ALFA Gostynin)
4. CICHOŃSKA Małgorzata (UKS ALFA Gostynin)
5. RYBACKA Amelia (CIA Łaskarzew)
6. MAJCHRZAK Małgorzata (KS SPÓJNIA Warszawa)


Chłopcy grupa średnia:

1. MURASICKI Igor (Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie)
2. PILARSKI Mariusz (STS Rebel Gmina Łaskarzew)
3. SZATKOWSKI Bartosz (SP Siedlin)
4. JACZEWSKI Dawid (MKS POGOŃ Siedlce)
5. RAJKOWSKI Michał (SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
6. BRZOZOWSKI Franciszek (UKS ALFA Gostynin)


Dziewczęta starsze:

1. SERAFIN Wiktoria (IKTS BROŃ Radom)
2. RAJKOWSKA Sylwia (SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
3. KULIK Olga (GLUKS NAPRZÓD Skórzec)
4. LASKOWSKA Katarzyna (CIA Łaskarzew)
5. WŁODARCZYK Zofia (STS Rebel Gmina Łaskarzew)
6. SZKOPEK Dominika (MKS POGOŃ Siedlce)



Chłopcy starsi:

1 SZCZYGIEŁ Wiktor (SP Szczytno)
2 HAŁUBEK Krzysztof (KS SPÓJNIA Warszawa)
3 ZDOLIŃSKI Mateusz (MKS POGOŃ Siedlce)
4 KOZAK Igor (UKS GROT Mała Wieś)
5 OLSZEWSKI Bartosz (GLUKS NAPRZÓD Skórzec)
6 ZAKRZEWSKI Bartosz (SP Stróżewo)



Do pobrania:

Dziewczęta młodsze 2020

Chłopcy młodsi 2020

Dziewczęta grupa średnia 2020

Chłopcy grupa średnia 2020

Dziewczęta starsze 2020

Chłopcy starsi 2020

Klasyfikacja klubów

Klasyfikacja rejonów


















Projekt finansuje m. st. Warszawa

















Aktualności

Wspierają nas
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego