Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Finał Regionalny MTTS Red. Strzałkowskiego w Skórcu

W Skórcu rozegrano finał regionalny 63. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego im. redaktora Janusza Strzałkowskiego. Rywalizowali w nim zwycięzcy eliminacji powiatowych w regionie siedleckim.
25.04.2018
Rafał Wereszczaka
Źródło: Mirosław Buczek / Tygodnik Siedlecki
W Skórcu rozegrano finał regionalny 63. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego im. redaktora Janusza Strzałkowskiego. Rywalizowali w nim zwycięzcy eliminacji powiatowych w regionie siedleckim.


Czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:

Dziewczęta z rocznika 2007 i młodsze:
1. Amelia Rybacka (Promnik Łaskarzew)
2. Magdalena Zatyka (Promnik Łaskarzew)
3. Emilia Laskowska (Promnik Łaskarzew)
4. Anna Pacelt (SP Nieciecz)
5-6. Anna Brodowska (SP Kamionka)
Kamila Chwedorczuk (SP Wyrozęby)
7-8. Weronika Jóźwiak (SP Kobylany)
Martyna Rojek (Pogoń Siedlce)

Dziewczęta z roczników 2005-2006:
1. Kinga Teodorczuk (SP Mordy)
2. Katarzyna Laskowska (Promnik Łaskarzew)
3. Kamila Perkuć (SP Grala, Naprzód Skórzec)
4. Olga Kulik (SP Grala, Naprzód Skórzec)
5-6. Agata Licbarska (Promnik Łaskarzew)
Wioletta Wronka (SP Grala, Naprzód Skórzec)
7-8. Karolina Czarnocka (SP Wyrozęby)
Klaudia Śmieciuch (SP Hadynów)

Dziewczęta z roczników 2002-2004:
1. Małgorzata Laskowska (Promnik Łaskarzew)
2. Amelia Piszcz (SP Krzywda)
3. Kinga Opłocka (SP Mordy)
4. Maria Gaworek (G Mordy)
5-6. Agata Kwiatkowska (Żaków)
Aleksandra Pietrasik (SP Grala)
7-8. Wiktoria Czarnocka (PG Skrzeszew)
Katarzyna Dudek (PG Skrzeszew)


Chłopcy z rocznika 2007 i młodsi:
1. Igor Murasicki (Mazovia Mińsk Maz.)
2. Patryk Garbacik (SP Krzywda)
3. Filip Czerniec (SP Krzywda)
4. Radosław Bojar (Pogoń Siedlce)
5-6. Jakub Kryński (Pogoń Siedlce)
Kamil Mikołajczuk (SP Mordy)
7-8. Dawid Jaczewski (SP 11 Siedlce)
Adam Przystupa (SP Grala, Naprzód Skórzec)


Chłopcy z rocznika 2005-2006:

1. Dominik Rojek (Pogoń Siedlce)
2. Filip Rudnicki (Pogoń Siedlce)
3. Mateusz Zdoliński (Pogoń Siedlce)
4. Bartosz Olszewski (SP Grala, Naprzód Skórzec)
5-6. Paweł Kopański (SP Grala, Naprzód Skórzec)
Krystian Smuniewski (SP Wyrozęby)
7-8. Maciej Bieńczyk (SP Radoryż Smolany)
mateusz Więckowski (SP Grala)


Chłopcy z roczników 2002-2004:
1. Mikołaj Czerniec (Krzywda)
2. Krzysztof Bątruk (Mazovia Mińsk Maz.)
3. Tobiasz Perkuć (Naprzód Skórzec)
4. Michał Tomczak (PG Repki)
5-6. Albert Michalak (PG Olszanka)
Paweł Wierzejski (PG Olszanka)
7-8. Adam Jurzyk (Naprzód Skórzec)
Eryk Wojtkowski (PG Sabnie)

Nagrody zwycięzcom wręczali: w imieniu prezesa PZTS dyrektor Mirosław Krusiewicz, wójt gminy Skórzec Stanisław Kaliński, prezes PPHU „Gazda” w Siedlcach – Jan Gołębiewski, redaktor naczelny „Tygodnika Siedleckiego” - Dariusz Kuziak, dyrektor Wojciech Zgorzałek, były zawodnik i trener Pogoni Siedlce – Jan Sochacki oraz znany działacz sportowy Stefan Szymanek.

W trakcie zawodów odznaczono osoby zasłużone dla tenisa stołowego. Złotą odznakę PZTS otrzymał Bogdan Czarnocki, srebrnymi zostali uhonorowani: Jan Gołębiewski, Franciszek Jaszczuk i Marek Ratyński, a brązowymi: Jadwiga Łukaszuk, Radosław Kosieradzki, Wojciech Bobryk i Artur Bruśniak.

Mirosław Buczek

„Tygodnik Siedlecki”

Zdjęcia:
Agnieszka Król
















Aktualności

Wspierają nas
Artengo by Decathlon
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego