Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Julia i Jakub trzykrotnymi Mistrzami Warszawy WOM Junior!

Julia WIĘCKOWSKA (SKS 40 Warszawa) i Jakub MISZKURKA (KS Spójnia Warszawa) zdobyli po komplecie złotych medali Mistrzostw Warszawy Warszawskiej Olimpiady Młodzieży kategorii JUNIOR, wygrywając w turniejach gry pojedynczej, podwójnej i miksta. Dwa pozostałe złote medale wywalczyli w turniejach gry podwójnej partnerzy trzykrotnych złotych medalistów: Aleksandra BOGACKA (UKS Lupus Kabaty Warszawa) i Mateusz KALINOWSKI (Spójnia). Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.
02.04.2019
Rafał Wereszczaka
Źródło: WR MOZTS / SzZSWiM

W zawodach rozegranych w hali Szkół Fundacji Primus na warszawskich Kabatach wzięło udział 15 dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2001 - 2003. We wszystkich kategoriach tegorocznych Mistrzostw Warszawy Warszawskiej Olimpiady Młodzieży wzięło udział 120 zawodniczek i zawodników.