Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Liga Mistrzów: hit z Borussią w Grodzisku Mazowieckim

Piątkowy wieczór 21 listopada 2014 roku to data, którą fani tenisa stołowego powinni zarezerwować dla największych sportowych emocji - meczu Ligi Mistrzów BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - BORUSSIA Düsseldorf!
fot. BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
19.11.2014
Agata Biesaga
Źródło: inf. prasowa
Piątkowy wieczór 21 listopada 2014 roku to data, którą fani tenisa stołowego powinni zarezerwować dla największych sportowych emocji - meczu Ligi Mistrzów BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - BORUSSIA Düsseldorf!


Starcie wagi ciężkiej pomiędzy mistrzem Polski Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki a mistrzem Niemiec Borussią Duesseldorf to najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie sezonu. Jego stawką dla drużyny z woj. mazowieckiego jest przybliżenie się do awansu do ćwierćfinału rozgrywek, a dla rywali - osiągnięcie go.

Mecze Bogoria - Borussia przyciągają tłumy kibiców do hali w Grodzisku Mazowieckim, a także przed ekrany komputerów. Wszyscy fani tenisa stołowego w Polsce i w Europie chcą zobaczyć, jak Oh Sang Eun i spółka poradzą sobie w konfrontacji z medalistą igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata, Europy i Niemiec Timo Bollem.

Kibice w Grodzisku pamiętają historyczny sukces Bogorii, która w sezonie 2011/2012 triumfowała u siebie z Borussią  3:1, a komplet punktów wywalczył Oh Sang Eun. Koreański as "czarno-czerwonych" przegrywał z Bollem 1:2 i 6:10, by wygrać cały pojedynek 3:2!

Dartom Bogoria potrzebuje dwóch punktów w rywalizacji z najbardziej utytułowanym europejskim klubem. Kibice nie będą mieli nic przeciwko, by powtórzył się scenariusz sprzed trzech lat. Walka o ćwierćfinał Champions League dopiero rozgorzewa na dobre!

Na święto tenisa stołowego zapraszamy do hali Bogorii w piątek 21 listopada o godz. 18.30. To będzie niezapomniany wieczór.

Ceny biletów na mecz Ligi Mistrzów z Borussią:
- 20zł - normalny
- 15zł - z kartą Klubu Kibica
- 10zł - z kartą Klubu Kibica i w czerwonej koszulce
- wstęp bezpłatny - dzieci i młodzież do lat 18

Bilety do nabycia przed meczem w kasie hali Bogorii przy ul. Westfala 3a.

Plakat

Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego