Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Poznaliśmy Mistrzów Warszawy WOM 2021!

W rozegranych w niedzielę 5 września na warszawskich Kabatach Mistrzostwach Warszawy Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w relacji klubowej uczestniczyło 105 zawodniczek i zawodników czterech kategorii wiekowych z warszawskich klubów. Zawody finansuje miasto stołeczne Warszawa.
08.09.2021
Rafał Wereszczaka
Źródło: Wydział Rozgrywek MOZTS
W rozegranych w niedzielę 5 września na warszawskich Kabatach Mistrzostwach Warszawy Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w relacji klubowej uczestniczyło 105 zawodniczek i zawodników czterech kategorii wiekowych z warszawskich klubów. Zawody finansuje miasto stołeczne Warszawa.


Przed rozpoczęciem zawodów, wybrany jednogłośnie na drugą kadencję z rzędu prezes MOZTS Marek ZALEWSKI, członek Zarządu PZTS, wręczył odznaczenia Zasłużony dla Polskiego Związku Tenisa Stołowego trenerom warszawskich klubów: Michałowi JAROSŁAWSKIEMU, Marcinowi KUBIKOWI i Michałowi WOJDECKIEMU. 




Nagrody dla najmłodszych uczestników zawodów otrzymali - Martyna ZARZYCKA i Bartosz KONSTANCIUK (oboje UKS LUPUS Kabaty Warszawa)



Miejsca (do czwartego) Mistrzostw Warszawy WOM w relacji klubowej 2021

Kategoria DZIECI, dziewczęta, gra podwójna:

1. GRUSIECKA Zuzanna (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / ŁONIEWSKA-GAŁEK Anna (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. ZARZYCKA Martyna (UKS LUPUS KABATY Warszawa) / KAŁUSKA Zofia (KS SPÓJNIA Warszawa)

chłopcy gra podwójna:

1. SZELEJEWSKI Andrzej (SKS 40 Warszawa) / TRUHTANOV Timur (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
2. BIELIŃSKI Maurycy (KS SPÓJNIA Warszawa) / PIOTROWSKI Tomasz (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. GETNER Jan (UKS LUPUS KABATY Warszawa) / NOWAKOWSKI Wiktor (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
4. CHARIASZ Maciej (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / WASIELAK Maksymilian (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)

gra pojedyncza, dziewczęta:

1. ŁONIEWSKA-GAŁEK Anna (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. ZARZYCKA Martyna (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
3. KAŁUSKA Zofia (KS SPÓJNIA Warszawa)
4. GRUSIECKA Zuzanna (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)


MŁODZICZKI, gra podwójna:

1. REGULSKA Maja (KS SPÓJNIA Warszawa) / DOMAŃ Martyna (SKS 40 Warszawa)
2. GNIAZDOWSKA Jagna (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / STADNICKA Łucja (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
3. ZARZYCKA Maja (UKS LUPUS KABATY Warszawa) / GURYN Sonja (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)

MŁODZICY, gra podwójna:

1. SAKOWICZ Mateusz (KS SPÓJNIA Warszawa) / KUROWSKI Maksymilian (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. STACHOWIAK Jan (KS SPÓJNIA Warszawa) / CZERNY Piotr (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. BIAŁECKI Stanisław (UKS LUPUS KABATY Warszawa) / WAGNER Juliusz (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
4. CEGLIŃSKI Mikołaj (KS SPÓJNIA Warszawa) / ALEKSANDROWICZ Filip (KS SPÓJNIA Warszawa)

MŁODZICZKI, gra pojedyncza:


1. ZARZYCKA Maja (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
2. DOMAŃ Martyna (SKS 40 Warszawa)
3. REGULSKA Maja (KS SPÓJNIA Warszawa)
4. GNIAZDOWSKA Jagna (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)

MŁODZICY, gra pojedyncza:

1. SAKOWICZ Mateusz (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. STACHOWIAK Jan (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. CZERNY Piotr (KS SPÓJNIA Warszawa)
4. CEGLIŃSKI Mikołaj (KS SPÓJNIA Warszawa)


KADECI (kategoria junior młodszy), gra podwójna:


1. JANIK Maciej (KS SPÓJNIA Warszawa) / MACIASZCZYK Aleksy (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. SZCZYPEK Jakub (KS SPÓJNIA Warszawa) / SAWECKI Michał (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. PANCEWICZ Szymon (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / ZDYBEL Przemysław (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
4. DŹWIGAŁOWSKI Wiktor (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / GRUNWALD Mikołaj (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)

KADETKI (kategoria junior młodszy), gra pojedyncza:

1. ZDUNEK Anna (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. BALCERZAK Julia (SKS 40 Warszawa)
3. MAJCHRZAK Małgorzata (KS SPÓJNIA Warszawa)

KADECI (kategoria junior młodszy), gra pojedyncza:

1. JANIK Maciej (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. MACIASZCZYK Aleksy (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. WEIKUM Kacper (SKS 40 Warszawa)
4. SZCZYPEK Jakub (KS SPÓJNIA Warszawa)

JUNIORKI, gra podwójna:

1. MAZALOVA Tetiana (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / TUREK Maja (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
2. KOSZOWSKA Olga (UKS BIELANY 273 Warszawa) / WÓJCIK Aleksandra (UKS LUPUS KABATY Warszawa)

JUNIORZY, gra podwójna:

1. BUCHALSKI Antoni (KS SPÓJNIA Warszawa) / CYMERMAN Mateusz (KS SPÓJNIA Warszawa)

2. GRABARSKI Wojciech (UKS LUPUS KABATY Warszawa) / GRABARSKI Szymon (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
3. SZCZEPAŃSKI Mateusz (SKS 40 Warszawa) / ADAMIAK Jan (KS SPÓJNIA Warszawa)
4. ADAMKIEWICZ Michał (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / ZDANKIEWICZ-GRYZIK Mikołaj (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)

Gra mieszana podwójna kategorii JUNIOR:

1. ADAMKIEWICZ Michał (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / MAZALOVA Tetiana (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
2. GRABARSKI Wojciech (UKS LUPUS KABATY Warszawa) / WÓJCIK Aleksandra (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
3. GRABARSKI Szymon (UKS LUPUS KABATY Warszawa) / KOSZOWSKA Olga (UKS BIELANY 273 Warszawa)
4. BALA Marcel (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa) / BARTOSIK Zuzanna (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)

JUNIORKI, gra pojedyncza:

1. MAZALOVA Tetiana (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa(

2. KOSZOWSKA Olga (UKS BIELANY 273 Warszawa)
3. WÓJCIK Aleksandra (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
4. TUREK Maja (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)

JUNIORZY, gra pojedyncza:

1. ADAMIAK Jan (KS SPÓJNIA Warszawa)
2. CYMERMAN Mateusz (KS SPÓJNIA Warszawa)
3. GRABARSKI Wojciech (UKS LUPUS KABATY Warszawa)
4. BUCHALSKI Antoni (KS SPÓJNIA Warszawa)

Do pobrania:

Mistrzostwa Warszawy DZIECI (WOM) 2021

Mistrzostwa Warszawy MŁODZIKÓW (WOM) 2021

Mistrzostwa Warszawy KADETÓW (WOM) 2021

Mistrzostwa Warszawy JUNIORÓW (WOM) 2021



































Projekt finansuje m. st. Warszawa











Aktualności

Wspierają nas
Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Miasto st. Warszawa
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego