Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rekordowo na Mistrzostwach Makowa Mazowieckiego

W minioną sobotę (21 kwietnia) w Makowie Mazowieckim odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym - organizowane przez ULKS Macovia Maków Maz. W powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej zjawili się zawodnicy w liczbie 139, aż z trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
25.04.2018
Rafał Wereszczaka
Źródło: Grzegorz Kaszuba
W minioną sobotę (21 kwietnia) w Makowie Mazowieckim odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym - organizowane przez ULKS Macovia Maków Maz. W powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej zjawili się zawodnicy w liczbie 139, aż z trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.


Uczestnicy przybyli z następujących miast, miasteczek i miejscowości: Elbląga, Budek Piaseckich, Warszawy, Wołomina, Morąga, Olsztyna, Biskupca, Działdowa, Przasnysza, Pułtuska, Mławy, Ciechanowa, Sochocina, Czerwina, Ostrołęki, Rzekunia, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Wyszkowa, Baczek, Bogatych, Chorzeli, Amelina, Krasińca, Płoniaw-Bramur, Rzechowa, Podborza, Biedrzyc i Grabowa.

Mistrzostwa rozegrano w pięciu kategoriach.

Wyniki (pierwsze czwórki) - młodzież szkolna do lat 16: 1. RUTKOWSKI Mateusz (Działdowo), 2. BUCHALSKI Antoni (Warszawa), 3. BUDNY Bartosz (Grabowo), 4. KŁOSIŃSKI Filip (Pułtusk). Mistrz Powiatu Makowskiego: 1. KASZUBA Grzegorz (Maków Maz), 2. KACPRZYCKI Marcin (Maków Maz), 3. RUSZCZYŃSKI Krzysztof (Maków Maz), 4. STRZELECKI Piotr (Podborze). Amator: 1. BIELUNKIEWICZ Paweł (Elbląg), 2. MADEJ Jacek (Warszawa), 3. DOBKOWSKI Jarosław (Czerwin), 4. RZESZOTARSKI Sebastian (Warszawa). Weteran 50+: 1. BERNATOWICZ Andrzej (Pułtusk), 2. JASTRZĘBOWSKI Franciszek (Olsztyn), 3. OBIDZIŃSKI Jacek (Ostrołęka), 4. BARTYCHA Dariusz (Biskupiec). Open: 1. GOLIAN Tomasz (Morąg), 2. BOSSOWSKI Cezary (Olsztyn), 3. SELERSKI Mateusz (Budki Piaseckie), 4. KŁOSIŃSKI Adam (Pułtusk).

Zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez sponsorów: F.H. JOL-MET Jolanta Grabowska, Usługi Transportowe i Motorowodne Paweł Żbikowski, MODEST PPHU Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, "STELAŻ" Andrzej Perzanowski, Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta Maków Maz. Uczestnicy mieli również okazję posmakować wielu przepysznych wyrobów ufundowanych przez firmy: Mazowiecka Spółka Mleczarska "POLMLEK" w Makowie Maz, "GOZANA" W.Godlewski, J.Zakrzewski, R.Napiórkowski, Piekarnia "EMILIA" Marek Dobrzyński oraz "SEKRET SMAKU" Joanna Gronowska.

Poniżej linki do fotogalerii oraz filmu zrealizowanych dzięki uprzejmości Eweliny i Rafała Wiśniewskich

https://www.dropbox.com/sh/3wlf3lsno47gwf4/AAASiC3bvHGfLqSlnKr15MS5a?dl=0

https://www.youtube.com/watch?v=h2-tU7DIAC4&feature=youtu.be













Aktualności

Wspierają nas
Artengo by Decathlon
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego