Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rodzinny Festiwal TS, Piaseczno, sobota 20 maja

W najbliższą sobotę w Piasecznie odbędzie się pierwszy Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego organizowany przez miejscowy UKS Return. Impreza przeznaczona jest dla całych rodzin. Głównym celem jest dobra zabawa przy pingpongowych stołach. Na uczestników czekają trzy konkurencje - drużyna rodzinna, debel rodzinny i senior 60 plus.
18.05.2023
Rafał Wereszczaka
Źródło: UKS RETURN Piaseczno
W najbliższą sobotę w Piasecznie odbędzie się pierwszy Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego organizowany przez miejscowy UKS Return. Impreza przeznaczona jest dla całych rodzin. Głównym celem jest dobra zabawa przy pingpongowych stołach. Na uczestników czekają trzy konkurencje - drużyna rodzinna, debel rodzinny i senior 60 plus.Zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach:

Drużyna Rodzinna – dwuosobowy zespół składający się z członków rodziny np. Rodzic + Dziecko lub Mąż + Żona - start o godzinie 10.00 (zgłoszenia najpóźniej w dniu zawodów do godziny 9.30)

Debel Rodzinny - dwuosobowy zespół składający się z członków rodziny np. Rodzic + Dziecko lub Mąż + Żona - start o godzinie 12.30 (zgłoszenia najpóźniej w dniu zawodów do godziny 12.00)

Senior 60+ - turniej indywidualny dla osób, które ukończyły 60 rok życia

Na najmłodszych czekać będą atrakcje takie jak dmuchańce, gra na mini stole, badminton i gra z robotem. Ponadto w trakcie turnieju rozlosujemy nagrody wśród których znajdować się będą m.in. bezprzewodowe słuchawki, przenośne głośniki i inny sprzęt elektroniczny.

Najlepsze zespoły otrzymają puchary, medale i vouchery o łącznej wartości ponad 2000 złotych.

Drużyny, które zapiszą się do turnieju poprzez platformę Decathlon GO otrzymają pakiety startowe!

Wpisowe wynosi: 30 złotych (turniej drużynowy), 20 złotych (para deblowa), 10 złotych (senior 60+).

Aktualności

Wspierają nas
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Miasto st. Warszawa
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego