Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Serwis ligowy: Uzupełnianie danych

Wydział Rozgrywek MZTS przypomina o wprowadzeniu wyników oraz danych szczegółowych rozegranych pojedynków do nowego serwisu ligowego MZTS - ligi.mzts.pl.
26.11.2014
Maciej Pietrzykowski
Źródło: własne
Wydział Rozgrywek MZTS przypomina o wprowadzeniu wyników oraz danych szczegółowych rozegranych pojedynków do nowego serwisu ligowego MZTS - ligi.mzts.pl.


Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem serwisu ligowego, w celu większej przejrzystości, łatwiejszej nawigacji po wynikach meczy oraz dodatkowo pokazanie bilansów zawodniczych chcielibyśmy raz jeszcze poprosić o Państwa pomoc we wpisywaniu danych do serwisu ligowego z poszczególnych meczy.

Przypominam, iż zgodnie z regulaminem rozgrywek MZTS zatwierdzonym przez Zarząd MZTS jest to obowiązek gospodarza każdego meczu, by wypełnić dane w ciągu 48 godzin od daty rozegrania meczu.

Serwis ligowy został wprowadzony dla wszystkich Państwa by można było w sposób czytelny śledzić rozgrywki. Jeśli nie będą Państwo wpisywać danych do serwisu to strona z rozgrywkami nie będzie miała sensu istnienia, ponieważ będzie ciągle nieaktualna.

Z przykrością musimy stwierdzić, że na chwilę obecną dane do serwisu wprowadza zdecydowana mniejszość klubów. Do tej pory z dobrej woli Wydział Rozgrywek wspomagał większość klubów w wprowadzaniu danych w związku z tym, iż daliśmy Państwu czas na zapoznanie się z funkcjonowaniem nowego serwisu.

Przypominam, że każdego weekendu na Mazowszu rozgrywanych jest kilkadziesiąt meczów ligowych. Wpisanie danych do serwisu zajmuje ledwie około 5 do 10 minut, a sprawia, że nasz serwis ligowy prezentuje się bardzo ciekawie. Bez wprowadzenia danych serwis ligowy jest najzwyczajniej w świecie bezużyteczny.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim klubom, które regularnie wprowadzają dane do serwisu ligowego, oraz przeprosić w imieniu klubów, które danych nie wprowadzają za to, że z tego powodu często nie ma w serwisie na czas odpowiednich wyników i danych, które powinny się tam znaleźć.

W związku z tym, iż zwykłe prośby w tej kwestii do tej pory nie przyniosły żadnego skutku, Wydział Rozgrywek MZTS postanowił, że począwszy od kolejki ligowej, która zaplanowana była na dzień 23 listopada 2014 r. zaczniemy wykorzystywać narzędzia, w które wyposażył nas Zarząd MZTS zatwierdzając regulamin rozgrywek MZTS. Wkrótce zostanie wydany komunikat w tej sprawie wraz z listą klubów, które regularnie nie zamieszczają danych w serwisie ligowym.

Z poważaniem,

Przedstawiciele Wydziału Rozgrywek MZTS

Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego