Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

SM: Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra z beniaminkiem z Bydgoszczy

O piąte zwycięstwo z rzędu zagra Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z beniaminkiem z Bydgoszczy. Superligowy mecz z Gwiazdą już 2 grudnia o 17.30.
fot. Superliga
30.11.2014
Agata Biesaga
Źródło: info. prasowe
O piąte zwycięstwo z rzędu zagra Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z beniaminkiem z Bydgoszczy. Superligowy mecz z Gwiazdą już 2 grudnia o 17.30.


Dla mazowieckiej ekipy będzie to spotkanie przedzielające występy w Lidze Mistrzów z Wels i Hennebont. Dartom Bogoria jest faworytem starcia z Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz, lecz rywale przyjadą do Grodziska Mazowieckiego żądni punktów po sukcesie z Morlinami Ostróda.

Gwiazda Bydgoszcz w ostatniej kolejce pokonała zespół z Mazur 3:1, a komplet punktów zdobył Mihai Bobocica. Włoch to lider bydgoskiego zespołu, mający u swego boku rodaka Leonardo Muttiego, z którym tworzy niezwykle silny duet (razem mają 17 z 19 indywidualnych zwycięstw). Skład Gwiazdy uzupełniają Polacy Alan Woś i Łukasz Nadolski, którzy wywalczyli awans drużyny do Wschodzący Białystok Superligi.

Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz aktualnie zajmuje szóste miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 14 punktów. Beniaminkowi marzy się pozostanie w czołowej szóstce tabeli, która w drugiej rundzie zagra o awans do play-off. Szyki przeciwnikom będą chcieli pokrzyżować Daniel Górak i spółka, przed którą szansa na piąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Bogoria potrzebuje trzech punktów również z innego powodu - w tabeli dogoniła ją Olimpia-Unia Grudziądz, która ma jeden mecz rozegrany mniej. Jednak bezpośrednia konfrontacja mistrza z wicemistrzem dopiero przed nami.

Na mecz zapraszamy 2 grudnia 2014 roku o godzinie 17:30 do hali sportowej przy ul. Westfala 3A.

Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego