Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

W piątek Bogoria - Morliny

23 marca (piątek) o godzinie 18 Bogoria podejmie we własnej hali zespół Morliny Ostróda. Spotkanie 18. kolejki Lotto Superligi zostanie rozegrane awansem. Zawody przeniesiono z 14 kwietnia.
FOT. Archiwum Bogoria Grodzisk Maz.
21.03.2018
Rafał Wereszczaka
Źródło: KS Bogoria Grodzisk Maz.
23 marca (piątek) o godzinie 18 Bogoria podejmie we własnej hali zespół Morliny Ostróda. Spotkanie 18. kolejki Lotto Superligi zostanie rozegrane awansem. Zawody przeniesiono z 14 kwietnia.


Zespół Bogorii doskonale wszedł w 2018 rok, odnosząc pięć kolejnych zwycięstw ligowych. Dzięki tym wygranym podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przesunęli się pozycję wicelidera w tabeli Lotto Superligi. Ewentualne zwycięstwo przeciwko ekipie z Ostródy pozwoli po raz pierwszy w tym sezonie znaleźć się na czele tabeli Superligi. Bogoria zapowiada, że do spotkania z zespołem z Warmii przystąpi w optymalnym składzie z Pavlem Siruckiem, Hanem Chuanxi, Danielem Górakiem oraz Michałem Bańkoszem.

Zespół Morlin w 16. kolejkach Lotto Superligi zgromadził 18 punktów i zajmuje 10. pozycję w tabeli. Mimo, że drużyna Tomasza Krzeszewskiego (jest również trenerem reprezentacji Polski) walczy o utrzymanie w lidze, to w swoim składzie ma naprawdę mocnych i groźnych zawodników. Liderem drużyny jest mający chińskie korzenie, a reprezentujący Kanadę Zhen Wang. Oprócz niego w składzie Morlin znajdują się Dima Prokopcov oraz Bartosz Such.

Wszyscy kibice są zaproszeni 23 marca na godzinę 18 do Hali Sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim Oprócz tenisa stołowego na światowym poziomie nie zabraknie również występów artystycznych oraz konkursów z nagrodami.

Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego