Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Zimowe ferie z rakietką

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego spędzających zimowe ferie na Mazowszu zapraszamy do spędzenia tych dni przy stole do tenisa stołowego.
03.02.2016
Agata Biesaga
Źródło: własne
Wszystkich sympatyków tenisa stołowego spędzających zimowe ferie na Mazowszu zapraszamy do spędzenia tych dni przy stole do tenisa stołowego.


Warszawa - Ursynów


Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji HAWAJSKA (ul. Hawajska 7) w godzinach 10:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku zaprasza na zimę w mieście przy stole do tenisa stołowego.
Więcej informacji

Józefów

Integracyjny Klub Rozwoju Tenisa Stołowego zaprasza dzieci i młodzież na treningi tenisa stołowego, które w ferie zimowe odbywać się będą od poniedziału do piątku w o godzinie 17:30 w hali sportowej ICSIR Józefów przy ul. Długa 44.

Grodzisk Mazowiecki

Zajęcia odbywac będą się w pierwszym tygodniu ferii w godzinach 12.30-14.30. Treningi poprowadzi trener naszej Akademii Zbigniew Grześlak, a odbędą się one w naszej sali treningowej przy ulicy Kilińskiego 8b. Ostatniego dnia dla wszystkich uczestników zorganizowany zostanie turniej. Po więcej informacji zapraszamy do trenera Zbyszka Grześlaka i Pani Edyty Skoczeń.

Aktualności

Wspierają nas
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego