Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Znamy mistrzów Warszawy WOM 2023 juniorów!

Dominika NIEDŹWIECKA (UKS Lupus Kabaty Warszawa) i Jan ADAMIAK (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej, Julia BALCERZAK (Lupus Kabaty) z Dominiką NIEDŹWIECKĄ i Jan ADAMIAK z Mateuszem CYMERMANEM (Spójnia) w grze podwójnej oraz Szymon GRABARSKI (Lupus) w parze z Julią BALCERZAK w grze podwójnej mieszanej, to złoci medaliści Mistrzostw Warszawy, edycji klubowej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 2023! W zawodach rozegranych w niedzielę 23 kwietnia w hali OSiR Targówek sklasyfikowanych zostało 40 uczestników z pięciu warszawskich klubów. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.
24.04.2023
Rafał Wereszczaka
Źródło: Biuro Zarządu MOZTS
Dominika NIEDŹWIECKA (UKS Lupus Kabaty Warszawa) i Jan ADAMIAK (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej, Julia BALCERZAK (Lupus Kabaty) z Dominiką NIEDŹWIECKĄ i Jan ADAMIAK z Mateuszem CYMERMANEM (Spójnia) w grze podwójnej oraz Szymon GRABARSKI (Lupus) w parze z Julią BALCERZAK w grze podwójnej mieszanej, to złoci medaliści Mistrzostw Warszawy, edycji klubowej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 2023! W zawodach rozegranych w niedzielę 23 kwietnia w hali OSiR Targówek sklasyfikowanych zostało 40 uczestników z pięciu warszawskich klubów. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.



Najlepsi w zawodach

Gra podwójna

JUNIORKI

1. BALCERZAK Julia (UKS Lupus Kabaty Warszawa) / NIEDŹWIECKA Dominika (UKS Lupus Kabaty Warszawa)
2. TUREK Maja (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa) / DZIEMIAŃCZYK Julia (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa)


JUNIORZY

1. ADAMIAK Jan (KS Spójnia Warszawa) / CYMERMAN Mateusz (KS Spójnia Warszawa)
2. BUCHALSKI Antoni (KS Spójnia Warszawa) / JANIK Maciej (KS Spójnia Warszawa)
3. GRABARSKI Wojciech (UKS Lupus Kabaty Warszawa) / GRABARSKI Szymon (UKS Lupus Kabaty Warszawa)
4. BALA Miłosz (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa) / KUCZORA Karol (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa)


Gra pojedyncza

JUNIORKI

1. NIEDŹWIECKA Dominika (UKS Lupus Kabaty Warszawa)
2. BALCERZAK Julia (UKS Lupus Kabaty Warszawa)
3. TUREK Maja (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa)
4. DZIEMIAŃCZYK Julia (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa)


JUNIORZY

1. ADAMIAK Jan (KS Spójnia Warszawa)
2. SAWECKI Michał (KS Spójnia Warszawa)
3. MACIASZCZYK Aleksy (KS Spójnia Warszawa)
4. GONTARZ Antoni (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa)


Gra podwójna mieszana

1. GRABARSKI Szymon (UKS Lupus Kabaty Warszawa) / BALCERZAK Julia (UKS Lupus Kabaty Warszawa)
2. GRABARSKI Wojciech (UKS Lupus Kabaty Warszawa) / NIEDŹWIECKA Dominika (UKS Lupus Kabaty Warszawa)
3. KUCZORA Karol (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa) / TUREK Maja (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa)
4. BALA Miłosz (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa) / DZIEMIAŃCZYK Julia (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa)



Do pobrania (pliki pdf):

MW 2023 - JUNIORKI

MW 2023 - JUNIORZY































Aktualności

Wspierają nas
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Miasto st. Warszawa
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego