Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Znamy Mistrzów WOM 2018 w grach podwójnych kat. młodzik

Wiktoria SZULC i Aleksandra KRAJEWSKA (SCKiS Hals) oraz Jacek MITAS I Mateusz CYMERMAN (KS Spójnia) wywalczyli złote medale Mistrzostw Warszawy Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grze podwójnej kategorii młodzik. W zawodach rozegranych we wtorek 17 kwietnia w hali KS Spójnia wzięło udział 15 par chłopców i trzy pary dziewcząt. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.
17.04.2018
Rafał Wereszczaka
Źródło: WR MOZTS / SZSWiWM

Srebrne medale Mistrzostw Warszawy zdobyli Anna Zdunek z Agatą Malinowską (obie KS Spójnia) i Kacper Weikum z Mikołajem Jurkiem (obaj SCKiS Hals). Brązowe krążki powędrowały do Agaty Petrykowskiej i Marzeny Strzemiecznej (obie UKS Bielany 273) oraz do braci Łukasza i Mateusza Sakowiczów ze Spójni, którzy w meczu o III miejsce pokonali 3:0 parę ze ze swojego klubu - Krzysztof Hałubek/Filip Potera.