Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
25.03.2017
Medale DMW kategorii młodzik oraz DMW juniorów rozdane! IKTS Broń Radom, KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki w kategorii młodzik oraz GLKS Nadarzyn w kategorii juniorów to tegoroczni Drużynowi Mistrzowie Województwa Mazowieckiego. Awans na Drużynowe Mistrzostwa Polski uzyskały drużyny: Bogoria (młodziczki), KS Spójnia Warszawa (młodzicy), SCKiS Hals Warszawa (juniorzy) oraz ULKS Tęcza Budki Piaseckie (juniorki). Zawody eliminacyjne i mistrzowskie rozegrano w Wyszogrodzie.

XIII Wojewódzki TTS dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Gostyninie, Uczniowski Klub Sportowy "ALFA" w Gostyninie oraz Uczniowski Klub Sportowy "Trójka" w Gostyninie zapraszają do udziału w XIII Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty GOSTYNIN 2017. Zawody w siedmiu kategoriach odbędą się 8 kwietnia (sobota) w Gostyninie. Zapisy do 31 marca na adres e-mail: gostynin@znp.edu.pl.

23.03.2017
Mistrz Polski gościem 8. Grand Prix Piaseczna Organizatorzy ósmego już turnieju Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym przygotowali prawdziwy hit! Gośćmi specjalnymi imprezy, będą mistrz i wicemistrz Polski z 2017 roku, Daniel Górak i Marek Badowski. Obaj pojawią się w piaseczyńskiej hali 1 kwietnia o godzinie 12 i zaprezentują próbkę swoich umiejętności. Każdy z uczestników będzie miał możliwość zagrania z najlepszymi seniorami w Polsce, nie zabraknie także okazji do zdjęć i rozdawania autografów.

23.03.2017
W sobotę Drużynowe Mistrzostwa Województwa kategorii Młodzik i Junior Drużynowe Mistrzostwa Województwa w dwóch kategoriach, młodzik i junior, zostaną rozegrane w sobotę w Wyszogrodzie. Start wszystkich turniejów o godzinie 10.00. W zmaganiach młodziczek zmierzy się 7 zespołów, młodzików 14, juniorek 2 i juniorów 4.

23.03.2017
W niedzielę Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa 2017 Najwyżej rozstawionymi przed losowaniem turniejów eliminacyjnych do 29. Młodzieżowych Mistrzostw Polski okazali się Renata Adamkiewicz (SCKiS Hals Warszawa) i Damian Wasiak (KS Spójnia Warszawa). W turnieju o mistrzostwo województwa młodzieżowek weźmie udział Monika Klimczak (Hals). Turniej eliminacyjny do 29. MMP mężczyzn będzie jednocześnie turniejem o mistrzostwo województwa. Zawody rozpoczną się w niedzielę 26 marca o godzinie 16.00 w hali przy ul. Szkolnej 2 w Ożarowie Mazowieckim.

23.03.2017
Nadarzyn podejmuje mistrzynie Polski W piątek 24 marca o godzinie 17.00 w Nadarzynie rozpocznie się mecz 17. kolejki Ekstraklasy Kobiet. Tym razem do hali Gminnego Ośrodka Sportu przybędzie lider tabeli, zespół KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg. Jest to niezwykle mocny przeciwnik, faworyt, wielokrotny mistrz Polski.

22.03.2017
Zaproszenie na I Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Kraśnik, Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku, Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik zapraszają do udziału w I Ogólnopolskim Rodzinnym Festiwalu Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. Termin i miejsce: 8 kwietnia 2017 roku (sobota) Hala sportowa Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku, ul. Urzędowska 10. Kategorie: dzieci do lat 13 + rodzic/babcia/dziadek; młodzież od 14 – 21 lat + rodzic/babcia/dziadek. Organizatorzy zapewniają nieodpłatne wyżywienie.

22.03.2017
Zaproszenie na X Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja MOSiR Olecko, MKS "Czarni Olecko" oraz Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego zapraszają na X Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja w tenisie stołowym. Zawody w ośmiu kategoriach rozegraną zostaną w sobotę 1 kwietnia w hali Lega w Olecku, ulica Park 1. Każdy uczestnik ma prawo gry w dwóch kategoriach. Zgłoszenia na 30 minut przed rozpoczęciem danej kategorii.

22.03.2017
Znamy zwycięzców X Integracyjnego Turnieju tenisa stołowego W sobotę 18 marca w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie rozegrany został X Integracyjny Turniej tenisa stołowego. W pięciu kategoriach wystartowało aż 116 osób.

21.03.2017
W piątek Bogoria podejmie Zooleszcz Do bardzo ważnej potyczki dla KS Bogorii Grodzisk Mazowiecki dojdzie w najbliższy piątek, 24 marca. W 16. kolejce LOTTO Superligi przeciwnikiem grodziszczan będzie bardzo silna drużyna z Bydgoszczy, mająca w swoim składzie zawodnika, który występuje w chińskiej Superlidze, Zhai Chao.

20.03.2017
Znamy zwycięzców 21. Grand Prix Bielan Blisko 150 uczestników policzono podczas niedzielnego XXI Grand Prix Bielan. Do hali warszawskiego Zespołu Szkół nr 55 przybyli tenisiści stołowi nie tylko z Bielan, nie tylko z Warszawy, ale i z całego Mazowsza. Rywalizowano w ośmiu kategoriach.

18.03.2017
Martyna i Miłosz wygrywają III WTK kategorii kadet Martyna Lis i Miłosz Redzimski (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) triumfowali w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetek i Kadetów rozegranym w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Wyszogrodzie. Wraz z finalistami turniejów Katarzyną Trochimiuk (KS Spójnia Warszawa) i Adamem Banasikiem (Bogoria) wywalczyli w ten sposób bezpośredni awans do III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów (31 marca - 2 kwietnia, Luboń, woj. wielkopolskie).

17.03.2017
94 uczestników Płockiej Olimpiady Młodzieży 2017 w tenisie stołowym. Wygrywali faworyci Julia Czubakowska i Kajetan Kachniewski (oboje SP 20 Płock), Zuzanna Rajchman i Igor Modzelewicz (oboje Gimnazjum nr 8 Płock) oraz Wiktoria Ziemkiewicz (Zespół Szkół Technicznych) i Piotr Grzelak (Liceum im. St. Małachowskiego) wygrali turnieje Płockiej Olimpiady Młodzieży 2017 w tenisie stołowym. W zawodach rozegranych w hali SP 20 pod patronatem Prezydenta Płocka wzięło udział 94 reprezentantów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadpodstawowych. Najliczniejszą kategorią okazały się szkoły ponadgimnazjalne - 62 uczestników.

16.03.2017
W sobotę III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kat. kadet Martyna Lis oraz Miłosz Redzimski (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) są na szczytach list startowych III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek i Kadetów. Zawody rozpoczną się w sobotę 10 marca w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Wyszogrodzie (ul. Niepodległości 11).

15.03.2017
Zaproszenie na XXI GP Bielan w tenisie stołowym Dziewiętnastego marca hala Zespołu Szkół nr 55 im. Gen. Stanisława Maczka przy ul. Gwiaździstej w Warszawie zamieni się na jeden dzień w stolicę wojewódzkiego tenisa stołowego. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą rywalizowali o miano najlepszej zawodniczki i zawodnika XXI edycji zmagań. Szóstego marca otwarto zapisy dla tenisistów z całej Warszawy i Mazowsza.

<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>