Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
10.11.2018
Julia i Miłosz najlepsi w II Grand Prix Mazowsza kat. JUNIOR Julia WIĘCKOWSKA (SKS 40 Warszawa) i Miłosz REDZIMSKI (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrali turnieje II Grand Prix Mazowsza Juniorek i Juniorów. Zawody rozegrano w sobotę 10 listopada w Nadarzynie. Zawody kategorii Junior i Żak zgromadziły w jednej hali łącznie 116 uczestników. Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

10.11.2018
Patrycja i Patryk zwyciężyli w II Grand Prix Mazowsza Żaczek i Żaków Patrycja BOROWSKA i Patryk DUBINIAK (oboje UKS Return Piaseczno) wygrali rozegrane w sobotę 10 listopada w Nadarzynie turnieje II Grand Prix Mazowsza Żaczek i Żaków. Oboje wywalczyli tym samym bezpośredni awans do II Grand Prix Polski w tej kategorii wiekowej. W turniejach żaków i juniorów rozegranych tego samego dnia uczestniczyło 116 zawodniczek i zawodników. Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

09.11.2018
Turniej dla deblistów, Warszawa-Powiśle, 10 listopada Fundacja Czysty Sport zaprasza w sobotę 10 listopada na turniej dla deblistów z okazji 100 lat Rzeczpospolitej Polskiej. Szczegóły na plakacie.

09.11.2018
W Warszawie na Przemyka turniej dla mieszkańców Mazowsza SKS 40 Warszawa zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego dla Mieszkańców Mazowsza z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00 w sobotę 10 listopada w hali Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 135 przy ulicy Przemyka 5 w Warszawie (Gocław). Więcej szczegółów na plakacie. Zawody pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

08.11.2018
Siedemnaście zespołów w Finale Wojewódzkim DTU 2018 ŁKS Promnik Łaskarzew, UKS Alfa Gostynin, SLKS Olimpijczyk Jeżewo oraz GLKS Nadarzyn to najlepsze drużyny w poszczególnych kategoriach tegorocznego Finału Wojewódzkiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego. Zawody przeprowadzone w Jeżewie koło Sierpca zgromadziły 17 zespołów z województwa mazowieckiego. Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

06.11.2018
X Grand Prix Wiązowny na Stulecie Niepodległości! GKTS Wiązowna zaprasza do udziału w X Turnieju Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym na 100 lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zawody odbędą się 12 listopada 2018 roku (poniedziałek) w hali sportowej SP w Wiązownie ul. Kościelna 20. Szczegóły rozpoczęcia poszczególnych kategorii wiekowych na plakacie oraz w regulaminie na stronie klubu. Dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Gminy Wiązowna, Firmy Cross Jeans Polska oraz Włoskiemu Bistro Trentadue Wiązowna organizator przewiduje przepiękne puchary dla uczestników, upominki oraz vouchery na pizzę.

05.11.2018
Zagrajmy w setną rocznicę odzyskania Niepodległości! KTS Nowy Dwór Mazowiecki oraz Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do wspólnego upamiętnienia Stulecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. 10 listopada w hali sportowej w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Młodzieżowej 1 rozegrany zostanie z tej okazji turniej tenisa stołowego.

02.11.2018
Turniej dla wszystkich, Warszawa - Gocław, 2 listopada SKS 40 Warszawa i Urząd Miasta st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe zapraszają w piątek 2 listopada na trzeci turniej dla wszystkich na warszawskim Gocławiu. Początek około godz. 17.45. Zapisy do 17.30 w miejscu zawodów - na sali Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr 135 ul. Przemyka 5 (dawniej Bartosika 5) lub telefonicznie pod numerem: 513256097. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe i puchary ufundowane przez Urząd Miasta st. W-wy Dzielnica Praga-Południe.

30.10.2018
Zaproszenie na 3. Grand Prix Piaseczna, 3 listopada W sobotę 3 listopada w sali GOSiR w Piasecznie odbędzie się trzeci turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane na 20 stołach. Zawodnicy będą rywalizować w ośmiu kategoriach przeznaczonych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Po raz trzeci z rzędu odbędzie się turniej deblowy, który doskonale przyjął się we wrześniu i październiku. Jak co miesiąc podczas losowania nagród uczestnicy będą mieli możliwość wygrania voucherów do restauracji "Szara Eminencja" i "Zakątek Smaku" oraz sportowych upominków. Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe i finansowe o łącznej wartości 2500 złotych. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10:00, zgłoszenia od godziny 9:00.

29.10.2018
Podsumowanie IX turnieju GP Wiązowny 2018 Nagrody IX turnieju Grand Prix Wiązowny 2018 w tenisie stołowym rozdane! Następne zawody tego cyklu zostaną rozegrane 12 listopada. Turniej uświetni obchody Stulecia Niepodległości. Zawody Grand PriX Wiązowny 2018 są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

27.10.2018
Martyna i Jakub najlepsi w II GP Mazowsza kat. SKRZAT Martyna ROJEK (MKS Pogoń Siedlce) i Jakub DOBOSZ (KS Bogoria Grodzisk Maz.) wygrali turnieje II Grand Prix Mazowsza Skrzatek i Skrzatów rozegrane w sobotę w Wyszogrodzie. W zawodach najmłodszej kategorii wiekowej rywalizowało siedemnaścioro dzieci. Sponsorem kategorii SKRZAT MOZTS jest Piekarnia Nadarzyn. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

27.10.2018
Wiktoria i Mateusz zwycięzcami II GPM kat. KADET Wiktoria SERAFIN (IKTS Broń Radom) i Mateusz CYMERMAN (KS Spójnia Warszawa) wygrali w Wyszogrodzie sobotnie turnieje II Grand Prix Mazowsza Kadetek i Kadetów i wywalczyli bezpośredni awans do II Grand Prix Polski tej kategorii wiekowej (7-9 grudnia, Jastrzębie Zdrój, woj. śląskie). Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

27.10.2018
Klaudia prosi o pomoc Szanowni Koledzy i Koleżanki, Działacze, Trenerzy i wszyscy pasjonaci tenisa stołowego. Moja Tenisowa Rodzino! Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Kilka dni temu bardzo bliska mi osoba - Ciocia - dowiedziała się, że ma złośliwy nowotwór piersi...

25.10.2018
Zaproszenie na turniej w Liśniku Dużym - Mamy Niepodległą Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym, Gmina Gościeradów oraz Uczniowski Klub Sportowy "Panda" w Liśniku Dużym zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego "Mamy Niepodległą", który zostanie rozegrany w sobotę 27 października w Liśniku Dużym (woj. lubelskie). Szczegóły na plakacie i w regulaminie zawodów.

25.10.2018
Zaproszenie na drugie zawody II GP Gminy Czosnów Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów zaprasza na drugą edycję turniejów z cyklu Grand Prix Gminy Czosnów w tenisie stołowym. Cykl składa się z 10 imprez, druga już w najbliższą sobotę, 27 października. Start o godz. 10.00 - deble i o 12.00 - open. Zapisy 15 minut przed rozpoczęciem gier w danej kategorii. Turnieje odbywają się w hali Zespołu Szkół Publicznych w Łomnie (ul. Kochanowskiego 89, 05-152 Czosnów). Zawody współfinansowane są ze środków Gminy Czosnów.