Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
05.09.2018
Mazowieckie na Pingpongowym PGE Narodowym Choć liczył się sam udział, uczestnicy z województwa mazowieckiego mocno zaznaczyli swoją obecność na niewątpliwie największej imprezie tenisa stołowego w kraju, Pingpongowym PGE Narodowym. Zawodnicy MOZTS wygrali trzy z sześciu turniejów rozegranych w kategoriach żak, młodzik i kadet, sześcioro z nich stanęło na podium na Stadionie Narodowym. Gratulacje!

05.09.2018
Zaproszenie na konferencję Imperium Tenisa Stołowego Gildia Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w drugiej konferencji metodyczno-szkoleniowej "Imperium Tenisa Stołowego", która odbędzie się w niedzielę 9 września w parku rekreacyjno-sportowym fairPlayce w Poznaniu.

04.09.2018
W Łomnie zagrali na 100-lecie Niepodległości W niedzielę 26.08.2018 r. w Łomnie koło Warszawy odbył się turniej tenisa stołowego zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów oraz Komitet Społeczny na Rzecz Odbudowy Pomnika Niepodległości w Czosnowie "Orzeł".

28.08.2018
Zaproszenie na Amatorski Turniej TS, Grodzisk Maz., 8.09 Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki po wakacjach otwiera nowy sezon. Idealną okazją do tego będzie Amatorski Turniej Tenisa Stołowego, który zostanie rozegrany 8 września w grodziskiej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

27.08.2018
Turniej dla Seniorów 55 plus, Warszawa, 25 września Żoliborska Rada Seniorów oraz Urząd Dzielnicy Żoliborza Miasta Stołecznego Warszawa zapraszają do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego dla Seniorów 55+. Zawody rozegrane zostaną we wtorek 25 września o godz. 14.00 w hali KS Spójnia Warszawa przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Zapisy przyjmowane są do środy 5 września.

27.08.2018
Zaproszenie na 6. GP Wiązowny, niedziela 9 września GKTS Wiązowna zaprasza w niedzielę 9 września do udziału w VI Turnieju Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym. Zawody rozgrywane są w kategoriach: Dzieci (ur. 2005 i młodsi), Młodzież (ur. 2000 i mł.), Amator i Open. Dla pierwszych sześciu zawodników w każdej kategorii przewidziano puchary. Szczegóły na plakacie.

23.08.2018
Zaproszenie na 4. turniej Artengo IKRTS Open, Józefów, 2.09 Już w niedzielę, 2 września w Józefowie rozegrany zostanie 4. ARTENGO IKRTS OPEN Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorzy zapraszają do udziału w wielkim święcie tenisa stołowego i ping- ponga! Na najlepszych już czekają bardzo atrakcyjne nagrody od sponsora tytularnego turnieju, marki ARTENGO by Decathlon. Nowością będzie turniej ping-ponga, również z możliwością gry samymi deskami.

23.08.2018
Instruktor rekreacji ruchowej z e.ż. w dyscyplinie pływanie i tenis stołowy Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ogłosiła nabór na kurs pod nazwą: Instruktor rekreacji ruchowej z elementami żywienia w dyscyplinie pływanie, tenis stołowy.

23.08.2018
Zaproszenie na Ogólpolskie GP Turnieju Rodzinnego, Radom, 2 września Stowarzyszenie SCKiS HALS oraz Integracyjny Klub Tenisa Stołowego BROŃ Radom zapraszają do udziału Ogólnopolskim Grand Prix Turniejów Rodzinnych. Cykl zawodów rozpocznie w niedzielę 2 września pierwsza edycja, która zostanie rozegrana w Radomiu.

22.08.2018
Zaproszenie na TTS z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów oraz Komitet Społeczny na Rzecz Odbudowy Pomnika Niepodległości w Czosnowie Orzeł zapraszają na Turniej Tenisa Stołowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Czosnów Antoni Kręźlewicz.

13.08.2018
Przygotowania do sezonu 2018/2019 Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego publikuje informacje o procedurach, dokumentach i terminach związanych z przystąpieniem do rozgrywek indywidualnych i drużynowych w sezonie 2018/2019

25.07.2018
Trzydniowy turniej tenisa stołowego za nami W weekend 20-22 lipca 2018 r. w Kazanowie rozegrano Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego. Dzień pierwszy to zmagania kazanowskiej młodzieży, w sobotę do rywalizacji stanęli zawodnicy spoza gminy Kazanów, natomiast w niedzielę zagrali mieszkańcy gminy. Na frekwencję, mimo wakacyjnego okresu, nie można było narzekać. Warto zaznaczyć, że jeden z zawodników na turniej dotarł rowerem aż z Puław! Sędzią głównym zawodów był Pan Wacław Ziomek ze Skarżyska. Wszyscy uczestnicy mogli liczyć tradycyjnie na poczęstunek i świetną atmosferę. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę. Zawody były współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, a organizatorem był klub ULKS Kazanów.

19.07.2018
Zaproszenie na Wakacyjny Turniej TS, Kazanów 20-22 lipca ULKS Kazanów zaprasza do udziału w Wakacyjnym Turnieju Tenisa Stołowego skierowanym do zawodników uprawiających tenis stołowy.

06.07.2018
Zaproszenie na 3. Otwarty TTS, Warszawa - 7 lipca SKS 40 Warszawa zaprasza wszystkich chętnych, zawodników, amatorów, osoby niepełnosprawne, dzieci i młodzież do udziału w III Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, 7 lipca na warszawskim Gocławiu. Areną zmagań będzie hala sportowa Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 135 przy ul. Przemyka 5 (dawniej Bartosika). Start zawodów o godz. zapisy na miejscu w dniu zawodów do 10.15 lub telefonicznie pod numerem 513 256 097. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

06.07.2018
Klasyfikacja klubów MOZTS 2017/2018 Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zajął drugie miejsce w Polsce w punktacji współzawodnictwa sportowego Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Okolicznościową tabliczkę (na zdjęciu) odebrał podczas Zwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów PZTS prezes MOZTS, Marek Zalewski. We współzawodnictwie sportowym PZTS i MOZTS w sezonie 2017/18 wzięło udział 55 klubów zrzeszonych w MOZTS, o cztery więcej niż w poprzednim sezonie. MOZTS publikuje punktację klubową z uwzględnieniem punktów z rozgrywek niższych lig (nie uwzględnionych w punktacji PZTS).