Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
02.03.2018
Zaproszenie na XIV Otwarte Mistrzostwa Kolna UKS Rekord przy SP2 w Kolnie zaprasza do udziału w XIV Otwartych Mistrzostwach Kolna w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w sali gimnastycznej przy SP2 w Kolnie, ul. Szkolna 8, w dniach 17-18 marca 2018 r. Kategorie: OPEN ( kobiety i mężczyźni razem), WETERAN 50–60 lat, WETERAN powyżej 60 lat, KOLNIAK - mieszkańcy Kolna bez limitu wieku, UCZEŃ I-IV, UCZEŃ V-VII. Imienne zgłoszenia do zawodów u organizatorów zawodów telefonicznie i mailowo - telefon: 86 278 2336, e-mail sp2kolno@gmail.com. Lista uczestników zawodów zostanie zamknięta na trzy dni przed terminem turnieju. Wpisowe 10 zł.

01.03.2018
Zaproszenie na 7. turniej Grand Prix Piaseczna 2017/18 Już w najbliższą sobotę 3 marca w Piasecznie odbędzie się siódmy turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna. Zawodnicy są coraz bliżej finałowego turnieju TOP-12 więc rywalizacja o punkty zapowiada się coraz bardziej ciekawie. Jak co miesiąc w Piasecznie nie zabraknie losowania atrakcyjnych nagród (koszulek z autografami reprezentantów Polski oraz voucherów do restauracji i sprzętu sportowego). Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody m.in. deski, koszulki oraz nagrody pieniężne ufundowane przez sponsorów.

21.02.2018
Panagiotis Gionis dołącza do Bogorii Zarząd klubu KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki poinformował o transferze jednego z najlepszych europejskich tenisistów stołowych Panagiotisa GIONISA. Grek dołączy do grodziszczan w następnym sezonie.

20.02.2018
XIV Wojewódzki TTS dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Gostyninie, Uczniowski Klub Sportowy Alfa w Gostyninie oraz Uczniowski Klub Sportowy Trójka w Gostyninie zapraszają do udziału w XIV Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty GOSTYNIN 2018. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 24 marca w Gostyninie. Zapisy do 15 marca.

19.02.2018
Bogoria z Palmiarnią o play-off 23 lutego o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim dojdzie do niezwykle ciekawego spotkania pomiędzy Bogorią a Palmiarnią Zielona Góra. Spotkanie 16. kolejki Lotto Superligi może mieć duży wpływ na układ tabeli po rundzie zasadniczej i decydować o awansach do fazy play-off.

19.02.2018
Rekordowa frekwencja II Grand Prix Wiązowny 2018 W minioną niedzielę hala sportowa Szkoły Podstawowej w Wiązownie dosłownie pękała w szwach. Ponad 100 zawodników wzięło udział w turnieju, który zakończył się późnym popołudniem. Organizatorzy cieszą się, że tenis stołowy jest coraz bardziej popularny wśród mieszkańców gminy Wiązowna, a turniej Grand Prix jest tak popularny, że przyciąga do Wiązowny zawodników z całego Mazowsza. Organizatorzy dziękują serdecznie firmie Styldruk - Piotr Zaim za ufundowanie gadżetów dla uczestników zawodów.

13.02.2018
Zaproszenie na II Grand Prix Wiązowny 2018 GKTS Wiązowna zaprasza na II Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym, który odbędzie się w niedzielę 18 lutego. Zawody w 2018 roku odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu, z prowadzoną klasyfikacją generalną po każdych zawodach. Ostatnimi zawodami będzie turniej TOP 12. W 2018 roku zmianie uległy również kategorie rozgrywek. Turniej rozgrywany jest w czterech kategoriach: Dzieci (rocznik 2005 i młodsi), Młodzież (rocznik 2000 i młodsi), Amator (osoby bez licencji PZTS) i Open (wszyscy chętni bez ograniczeń).

12.02.2018
Daniel Górak podwójnym złotym medalistą IMW kat. SENIOR Daniel GÓRAK (Bogoria Grodzisk Maz.) zdobył dwa złote medale zakończonych w niedzielę Indywidualnych Mistrzostw Województwa - w singlu i w deblu w parze ze swoim bardzo młodym kolegą klubowym Miłoszem REDZIMSKIM. Złoto w singlu pań wywalczyła Paulina KRZYSIEK, w deblu kobiet triumfowały Klaudia KUSIŃSKA z Katarzyną ŚLIFIRCZYK (wszystkie GLKS Nadarzyn).

11.02.2018
MMW: Klimczak i Borowski z podwójnym złotem Monika KLIMCZAK (SCKiS Hals Warszawa) oraz Dominik BOROWSKI (GLKS Nadarzyn) okazali się podwójnymi złotymi medalistami tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Województwa. W turniejach eliminacyjnych do 30. Młodzieżowych Mistrzostw Polski awans wywalczyli Anna WERESZCZAKA (Nadarzyn) i Wiktoria ZANIEWSKA (SKTS Sochaczew) oraz Dominik BOROWSKI i Adrian MAJCHRZAK (KS Bogoria Grodzisk Maz.).

08.02.2018
Klaudia Kusińska gościem 6. Grand Prix Piaseczna W najbliższą niedzielę 11 lutego zawodnicy po raz szósty w tym sezonie powalczą o punkty w klasyfikacji generalnej Grand Prix Piaseczna. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcyjnych nagród dla najlepszych oraz loterii numerków. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wylosowania koszulek z autografami reprezentantów Polski oraz 30-minutowego treningu z medalistką Mistrzostw Polski Seniorek oraz multimedalistką Mistrzostw Europy Juniorek, Klaudią Kusińską.

03.02.2018
Weronika i Łukasz najlepsi w III GPM kategorii junior Weronika BOŻEK (GLKS Nadarzyn) oraz Łukasz SOKOŁOWSKI (KS Spójnia Warszawa) wygrali pojedynki finałowe III Grand Prix Mazowsza kategorii JUNIOR. Wraz z finalistami turnieju, Julią WIĘCKOWSKĄ i Mikołajem SZALIŃSKIM (oboje SCKiS Hals Warszawa) wywalczyli bezpośredni awans na III Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów (23-25 lutego, Łomża). Zawody rozegrane w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Wyszogrodzie zgromadziły 62 uczestników z 14 klubów MOZTS.

29.01.2018
Hit Lotto Superligi Bogoria - Politechnika Rzeszów Po zwycięstwie 3:1 nad Spójnią Warszawa w derbach Mazowsza drużyna Bogorii przesunęła się na trzecie miejsce w tabeli Lotto Superligi. Już 2 lutego (piątek) we własnej hali grodziszczanie podejmą obecnie czwartą drużynę tabeli Fibrain AZS Politechnikę Rzeszów. Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim.

24.01.2018
Zaproszenie na 5. turniej GP Gminy Czosnów, 27 stycznia, Kazuń Polski Już w najbliższą sobotę (27 stycznia) Stowarzyszenie Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów zaprasza na 5. turniej z cyklu GRAND PRIX GMINY CZOSNÓW, który odbędzie się w hali Zespołu Szkół Publicznych im. ks. Jerzego Popiełuszki w Kazuniu Polskim ul. Szkolna 2.

21.01.2018
Falarz i Chojnowski najlepsi w III GPM kat. SENIOR Aleksandra FALARZ (GLKS Nadarzyn) oraz Patryk CHOJNOWSKI (KS Spójnia Warszawa) okazali się najlepsi podczas III Grand Prix Mazowsza kategorii Senior. Obok zwycięzców awans do III Grand Prix Polski wywalczyli finaliści zawodów Katarzyna TROCHIMIUK (Spójnia) i Marcin KUSIŃSKI (IKTS Broń Radom). W zawodach rozegranych w Nadarzynie uczestniczyło 50 zawodniczek i zawodników.

13.01.2018
Zosia i Jacek najlepsi w III Grand Prix Mazowsza k. młodzik Zofia ŚLIWKA (KS Bogoria Grodzisk Maz.) po raz drugi oraz Jacek MITAS (KS Spójnia Warszawa) po raz trzeci (!) z rzędu okazali się najlepsi w eliminacjach wojewódzkich do Grand Prix Polski w bieżącym sezonie. Rozegrane w Gostyninie turnieje miały największą frekwencję w kategorii młodzik w sezonie 2017/2018. Oficjalnego otwarcia III Grand Prix Mazowsza Młodziczek i Młodzików dokonał burmistrz Gostynina Paweł KALINOWSKI.