Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
20.03.2018
Dziewięćdziesięciu uczestników III Grand Prix Wiązowny Ponad 90 uczestników, mnóstwo gier oraz puchary dla najlepszych i konfetti podczas dekoracji, tak w skrócie wygląda podsumowanie turniejów III Grand Prix Wiązowny 2018. Zawody te w 2018 roku są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Sport dla Wszystkich.

19.03.2018
Kasia i Fabian najlepsi w III Grand Prix Mazowsza ŻAK Katarzyna RAJKOWSKA (SLKS Olimpijczyk Jeżewo) oraz Fabian Sprzączak (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrali turnieje III Grand Prix Mazowsza kategorii ŻAK. Niedzielnym zawodom patronował burmistrz Sochaczewa, fundator pucharów. Nagrody rzeczowe ufundowała firma KOMPIT. Sponsorem kategorii ŻAK jest IMOLA Szkoła Jazdy. Dzięki firmie KOMPIT, pierwszy raz w historii MOZTS, zawody wojewódzkie były transmitowane w internecie.

19.03.2018
Kacper z podwójnym złotem IMW juniorów Kacper MOLIŃSKI (KS Spójnia Warszawa) został podwójnym złotym medalistą rozegranych w niedzielę w Sochaczewie Indywidualnych Mistrzostw Województwa kategorii junior - w singlu i w deblu (w parze z Janem KLEPKO). Złoto juniorek zdobyła w singlu Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Maz.), złoto w deblu juniorek wywalczyły zawodniczki SKTS Sochaczew: Aleksandra PARUSZEWSKA i Aleksandra WOJTCZAK. Pierwszy raz w historii MOZTS turniej był transmitowany w internecie. Patronat zawodów objął burmistrz Sochaczewa, fundator pucharów. Nagrody rzeczowe ufundowała i transmisję internetową przeprowadziła firma KOMPIT.

18.03.2018
DMW MŁODZIK: Dwa razy Bogoria Zespoły KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki zdobyły oba złote medale Drużynowych Mistrzostw Województwa kategorii młodzik. Złoty zespół młodziczek to Zofia ŚLIWKA i Antonina ZEMBOWICZ, złoci młodzicy to Szymon WIŚNIEWSKI, Mikołaj GIEREŁO i Krzysztof STĄPOREK. Awans do Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczyły ekipy MKS Pogoń Siedlce (Kinga TEODORCZUK, Julia ANDRUNIK) oraz KS Spójnia Warszawa (Jacek MITAS, Mateusz CYMERMAN). Zakończony w sobotę w Sochaczewie turniej odbył się pod patronatem burmistrza Sochaczewa, fundatora pucharów. Nagrody rzeczowe ufundowała firma KOMPIT.

18.03.2018
SKTS i Spójnia ze złotem DMW kategorii JUNIOR Zespoły SKTS Sochaczew (Aleksandra PARUSZEWSKA, Aleksandra WOJTCZAK) oraz KS Spójnia Warszawa (Łukasz SOKOŁOWSKI, Kacper MOLIŃSKI, Jan KLEPKO) zdobyły złote medale Drużynowych Mistrzostw Województwa kategorii JUNIOR. Awans do Drużynowych Mistrzostw w Polski wywalczyły ekipy SKTS Sochaczew i ULKS Tęcza Budki Piaseckie (Michał KOWALCZYK, Jakub KAŹMIERSKI, Błażej SKRZYPKOWSKI). Zakończonemu w sobotę turniejowi patronował burmistrz Sochaczewa, fundator pucharów. Nagrody rzeczowe ufundowała firma KOMPIT.

13.03.2018
Zaproszenie na 3. turniej Artengo IKRTS Open, Józefów, 25.03 IKRTS w Józefowie, ARTENGO by Decathlon, ICSiR w Józefowie oraz sklepy sportowe Decathlon zapraszają w niedzielę 25 marca 2018 r. do Józefowa na święto tenisa stołowego: ARTENGO IKRTS Open 3. Turniej Tenisa Stołowego.

13.03.2018
Zaproszenie na III Grand Prix Wiązowny 2018 III Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 18 marca. Turnieje Grand Prix Wiązowny w 2018 roku są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu "Sport dla Wszystkich". Dzięki temu dla najlepszych sześciu zawodników w każdej kategorii przewidziane będą puchary a Turniej Top 16, który odbędzie się w grudniu będzie obfitował w nagrody dla wszystkich oraz pamiątkowe koszulki.

10.03.2018
Katarzyna i Fabian zwycięzcami III GPM kategorii SKRZAT Katarzyna RAJKOWSKA (SLKS Olimpijczyk Jeżewo) i Fabian SPRZĄCZAK (KS Bogoria Grodzisk Maz.) triumfowali w III Grand Prix Mazowsza kategorii SKRZAT. W finałach pokonali odpowiednio Emilię LASKOWSKĄ (ŁKS Promnik Łaskarzew) i Patryka BURAKOWSKIEGO (UKS Return Piaseczno). W turnieju rozegranym w Nadarzynie wzięło udział dwadzieścioro skrzatek i skrzatów. Sponsorem kategorii SKRZAT jest Piekarnia Nadarzyn.

10.03.2018
Daria i Tomasz zwyciężyli w III GPM kategorii KADET Daria DURALAK (IKTS Broń Radom) i Tomasz TRZASKOWSKI (GLKS Nadarzyn) wygrali turnieje III Grand Prix Mazowsza kategorii KADET. Wraz z finalistami zawodów, Julią CZUBAKOWSKĄ (MLUKS Nadwiślanin Płock) i Wojciechem GABLEREM (UKS MOSiR Basket Sochaczew), wywalczyli w ten sposób bezpośredni awans do III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów (23-25 marca, Drzonków, woj. lubuskie). W zawodach rozegranych w Nadarzynie wzięło udział siedemdziesięcioro sześcioro kadetek i kadetów.

08.03.2018
GKTS Wiązowna zdobywcą mazowieckiego DPP W tegorocznym finale rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zespół GKTS Wiązowna pokonał 4:2 ULKS Tęcza Budki Piaseckie i cenne trofeum pojechało do Wiązowny. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Maciej CHOJNICKI, Michał MURAWSKI i Kamil SITEK.

05.03.2018
Zaproszenie na Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur Marszałek Województwa Warmińsko - Mazurskiego, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, Burmistrz Miasta Ostróda oraz Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur Juniorów i Kadetów w Tenisie Stołowym Ostróda, 13-15 kwietnia 2018 r. Jak zapowiadają organizatorzy zawody rozegrane zostaną z udziałem zawodników z Chin z Ośrodka Szkoleniowego Shandong. Pula nagród: 4000 USD. Wpisowe do zawodów 40 zł. Szczegóły w komunikatach organizacyjnych.

02.03.2018
Zaproszenie na XIV Otwarte Mistrzostwa Kolna UKS Rekord przy SP2 w Kolnie zaprasza do udziału w XIV Otwartych Mistrzostwach Kolna w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w sali gimnastycznej przy SP2 w Kolnie, ul. Szkolna 8, w dniach 17-18 marca 2018 r. Kategorie: OPEN ( kobiety i mężczyźni razem), WETERAN 50–60 lat, WETERAN powyżej 60 lat, KOLNIAK - mieszkańcy Kolna bez limitu wieku, UCZEŃ I-IV, UCZEŃ V-VII. Imienne zgłoszenia do zawodów u organizatorów zawodów telefonicznie i mailowo - telefon: 86 278 2336, e-mail sp2kolno@gmail.com. Lista uczestników zawodów zostanie zamknięta na trzy dni przed terminem turnieju. Wpisowe 10 zł.

01.03.2018
Zaproszenie na 7. turniej Grand Prix Piaseczna 2017/18 Już w najbliższą sobotę 3 marca w Piasecznie odbędzie się siódmy turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna. Zawodnicy są coraz bliżej finałowego turnieju TOP-12 więc rywalizacja o punkty zapowiada się coraz bardziej ciekawie. Jak co miesiąc w Piasecznie nie zabraknie losowania atrakcyjnych nagród (koszulek z autografami reprezentantów Polski oraz voucherów do restauracji i sprzętu sportowego). Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody m.in. deski, koszulki oraz nagrody pieniężne ufundowane przez sponsorów.

21.02.2018
Panagiotis Gionis dołącza do Bogorii Zarząd klubu KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki poinformował o transferze jednego z najlepszych europejskich tenisistów stołowych Panagiotisa GIONISA. Grek dołączy do grodziszczan w następnym sezonie.

20.02.2018
XIV Wojewódzki TTS dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Gostyninie, Uczniowski Klub Sportowy Alfa w Gostyninie oraz Uczniowski Klub Sportowy Trójka w Gostyninie zapraszają do udziału w XIV Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty GOSTYNIN 2018. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 24 marca w Gostyninie. Zapisy do 15 marca.