Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
28.11.2017
Zaproszenie na Grand Prix Piaseczna, 2 grudnia UKS Return Piaseczno wraz ze sponsorami oraz partnerami imprezy, zaprasza do udziału w IV Grand Prix Piaseczna 2017/2018. Gościem specjalnym będzie świeżo upieczony brązowy medalista Mistrzostw Europy w ping pongu, Przemysław SAŁACIŃSKI. Zawody odbędą się w sobotę 2 grudnia. Zapisy na miejscu. Szczegóły na plakacie.

27.11.2017
Kraśnik zaprasza na Ogólnopolski Świąteczny Turniej Miasto Kraśnik, Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Szkolny Klub TS Dwójka Kraśnik wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki zapraszają do udziału w II Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego Kraśnik 2017 w tenisie stołowym w kategoriach skrzat, żak, młodzik, kadet. Miejsce: Hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku, ul. Urzędowska 10. Termin: 16-17 grudnia 2017r. (sobota - niedziela). Więcej szczegółów w komunikacie poniżej i na plakacie.

27.11.2017
Jerzy Grycan zaprasza na szkolenie Fundamenty 1 W terminach weekendowych: 1-3 grudnia oraz 15-17 grudnia 2017 r. w Serocku odbędzie się nowy cykl szkolenia Fundamenty 1. Zajęcia poprowadzi Jerzy Grycan.

27.11.2017
Zaproszenie na UCSiR CUP, Warszawa, 2 grudnia Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na UCSiR CUP - Amatorski Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów. Sześć kategorii wiekowych dziewcząt (kobiet) i chłopców (mężczyzn). Najmłodsza: do 12 lat, najstarsza: 56 lat i starsi. Gdzie: Hala Sportowa Hawajska, ul. Dereniowa 48, Warszawa. Kiedy: sobota 2 grudnia, godz. 9.00. Zapisy tylko do środy 29 listopada, do godz. 15.00.

22.11.2017
W weekend nieoficjalne Mistrzostwa Europy w Pruszkowie Już w najbliższy weekend w hali sportowej Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie odbędzie się niezwykle ciekawa impreza, Europejski Turniej tenisa stołowego Stowarzyszeń Abstynenckich. Po raz pierwszy międzynarodowe zawody tenisa stołowego Stowarzyszeń Abstynenckich zostaną rozegrane w Polsce.

21.11.2017
Zaproszenie na uczelniane mistrzostwa i turniej open do Łomży Klub Uczelniany AZS PWSIP Metal-Technik Łomża zaprasza do udziału w Otwartych Akademickich Mistrzostwach Województwa Podlaskiego STUDENTÓW i PRACOWNIKÓW UCZELNI w Tenisie Stołowym oraz w turnieju kategorii OPEN (nowe). Termin i miejsce: 25 listopada 2017 r. (sobota), hala sportowa II LO im. Marii Konopnickiej w Łomży, ul. Plac Kościuszki 3. Zgłoszenia do dnia 23.11.2017 r. (czwartek) godz. 15.00. Szczegóły na plakacie i w komunikatach organizacyjnych.

21.11.2017
Zaproszenie na trzeci turniej GP Gminy Czosnów 2017/18 Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów zaprasza 25 listopada już na trzeci turniej I GRAND PRIX GMINY CZOSNÓW W TENISIE STOŁOWYM w kategorii OPEN. Patronat Honorowy nad zawodami objął Wójt Gminy Czosnów. W sezonie 2017/18 zaplanowano 10 turniejów. Do końcowej klasyfikacji dwa turnieje z najsłabszym wynikiem nie są brane pod uwagę, zatem każdy jeszcze może się włączyć do walki o najwyższe cele! Przewidziano również gry podwójne.

19.11.2017
Zaproszenie na I Festiwal Tenisa Stołowego na Mazowszu Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA Płock zaprasza do udziału w I Festiwalu Tenisa Stołowego na Mazowszu w kategorii: Żak, Kadet, Młodzik. Termin i miejsce: 25 listopada 2017 roku godzina 10.00, hala sportowa w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 2a. Turniej jest finansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Szczegóły w Komunikacie Organizacyjnym i na plakacie.

19.11.2017
Aleksandra i Patryk zwycięzcami II WTK kategorii żak Aleksandra OSKIERA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Patryk BURAKOWSKI (UKS Return Piaseczno) zwyciężyli w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym kategorii żak, rozegranym w niedzielę w Wyszogrodzie. Wraz z finalistami turniejów - Mileną MIRECKĄ i Fabianem SPRZĄCZAKIEM (oboje Bogoria) wywalczyli tym samym awans do II Grand Prix Polski Żaczek i Żaków (2-4 lutego 2018, Łaziska Górne, woj. śląskie). Puchary dla najlepszych trójek ufundowało Starostwo Powiatowe w Płocku. Sponsorem kategorii żak MOZTS w sezonie 2017/2018 jest IMOLA SZKOŁA JAZDY. Turniej współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

19.11.2017
Martyna i Łukasz zwycięzcami II WTK kategorii junior Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Łukasz SOKOŁOWSKI (KS Spójnia Warszawa) zwyciężyli w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym kategorii junior. Tym samym wraz z finalistami zawodów, Weroniką BOŻEK (GLKS Nadarzyn) i Kacprem MOLIŃSKIM (Spójnia) wywalczyli awans do II Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów (8-10 grudnia, Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie). Fundatorem pucharów dla pierwszych trójek zawodów było Starostwo Powiatowe w Płocku. Turniej współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

18.11.2017
Katarzyna i Konrad zwycięzcami II WTK kategorii skrzat Katarzyna RAJKOWSKA (SLKS Olimpijczyk Jeżewo) oraz Konrad BURAKOWSKI okazali się najlepsi podczas II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego kategorii żak. Przed zawodami prezes MOZTS Marek Zalewski wręczył bony podarunkowe od firmy Gasport przedstawicielom najbardziej aktywnych klubów w tej kategorii wiekowej w trwającym sezonie. Sponsorem kategorii skrzat MOZTS jest Piekarnia Nadarzyn. Turniej współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

18.11.2017
Julia i Adam zwycięzcami II WTK kategorii kadet Julia CZUBAKOWSKA (MLUKS Nadwiślanin Płock) i Adam BANASIK (KS Bogoria Grodzisk Maz.) okazali się najlepsi podczas II WTK kategorii kadet. Wraz z finalistami zawodów, Zofią ŚLIWKĄ (Bogoria) i Maksymilianem NAWARSKIM (GLKS Nadarzyn), uzyskali bezpośredni awans do II Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów (24-26 listopada, Wałbrzych). Turniej współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

15.11.2017
Plejada gwiazd zjeżdża do Grodziska Mazowieckiego W 4. kolejce fazy grupowej ETTU Ligi Mistrzów, zespół Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki podejmie obrońcę tytułu Fakel Gazprom Oremburg. W drużynie z Rosji występują takie gwiazdy światowego tenisa stołowego jak Dima OVTCHAROV, Vladmimir SAMSONOV oraz Jun MIZUTANI. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30 w piątek 24 listopada.

14.11.2017
Zaproszenie na turniej w Kazanowie, sobota, 18 listopada Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Kazanów zaprasza na turniej tenisa stołowego Szukamy Tenisowego Mistrza. Turniej otwarty zostanie rozegrany w sobotę od godziny 9.00 w trzech kategoriach: senior, weteran, amator (nie grający w lidze). Zawody finansowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł, a dla każdego uczestnika przewidziany jest poczęstunek. Więcej szczegółów na plakacie.

13.11.2017
Szymon Wiśniewski drugi w II GPP kategorii młodzik Szymon WIŚNIEWSKI z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki wywalczył drugie miejsce w II Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików, zakończonym w niedzielę 12 listopada w Bilczy (woj. świętokrzyskie). Najlepszą zawodniczką MOZTS w turnieju młodziczek okazała się Zofia ŚLIWKA (Bogoria). Uprawnionych do startu w zawodach było 23 młodych zawodników z Mazowsza, z czego jedenaścioro zagrało w turniejach głównych.