Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
09.04.2018
Zaproszenie na II Rodzinny Festiwal TS w Kraśniku Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Kraśnik, PSP nr 2 w Kraśniku, Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik zapraszają do udziału w II Ogólnopolskim Rodzinnym Festiwalu Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. Termin: 22 kwietnia 2018 r. (niedziela). Miejsce: Hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku, ul. Urzędowska 10. W zawodach nie obowiązują licencje sportowe. Turniej zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach. Szczegóły na plakacie i w regulaminie poniżej.

07.04.2018
MOZTS współorganizatorem III Grand Prix Polski Żaczek i Żaków W Mławskiej Hali Sportowej w Al. J. Piłsudskiego w niedzielę 8 kwietnia zakończyły się zawody III Grand Prix Polski Żaczek i Żaków. Współorganizatorem imprezy był Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Miejsce na trzecim stopniu podium zdobyła Zofia ŚLIWKA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki). Z zawodów prowadzona była transmisja internetowa live.

05.04.2018
Zaproszenie na 4. Światowy Dzień Tenisa Stołowego, Warszawa 6 kwietnia Aż 30 stołów do tenisa stołowego, mnóstwo nagród i atrakcji czeka na kibiców w piątek 6 kwietnia w Warszawie. W gościnnych progach klubu UKS Lupus Kabaty nie zabraknie też gwiazd. Swoją obecność potwierdził wielokrotny Mistrz Polski Daniel GÓRAK, a imprezę poprowadzi znany youtuber – Paweł Table Tennis!

03.04.2018
Zaproszenie na turniej do Kazanowa, sobota 7 kwietnia Zarząd ULKS Kazanów oraz Piekarnia Ryszarda Głoda serdecznie zaprasza wszystkich amatorów, zawodników, III, IV i V ligi oraz pasjonatów tenisa stołowego do udziału w turnieju o Puchar Piekarni Ryszarda Głoda w Kazanowie. Turniej odbędzie się 7 kwietnia (sobota) 2018 roku w sali przy ZPO w Kazanowie, ul. Kościelna 50.

30.03.2018
184 uczestników 3. ARTENGO IKRTS Open TTS! 25 marca 2018 r., w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie, został rozegrany ARTENGO IKRTS Open 3. Turniej tenisa stołowego. We wszystkich kategoriach turnieju uczestniczyło aż 184 zawodniczek i zawodników, co świadczy o dużym zainteresowaniu turniejami rozgrywanymi w Józefowie. Mecze podczas turnieju były rozgrywane plastikowymi piłkami ARTENGO FB 830*. W sektorze centralnym, mecze rozgrywane były na stołach ARTENGO FT 950 C.

29.03.2018
Informacja z 9. posiedzenia Zarządu MOZTS, 26 marca 26 marca 2018 roku obradował Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

26.03.2018
Zaproszenie na XX Podlaski Turniej Weteranów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, Burmistrz Miasta Grajewo oraz Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w XX Podlaskim Turnieju Weteranów w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn. Zawody w pięciu kategoriach wiekowych (w tym jednej kobiet 35 lat i więcej), oraz w kategorii OPEN Przyjaciele, zostaną rozegrane w Grajewie 8 kwietnia. Zgłoszenia telefoniczne pod numerem (86) 261-11-34, wew. 23 do 5 kwietnia. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.

26.03.2018
Zaproszenie dla nauczycieli WF, instruktorów i trenerów UKS Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP Filia w Łodzi zaprasza na II edycję konferencji: I Ty możesz zostać SuperWuefistą, która odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2018 r. w Hali Sportowej MOSiR w Łodzi, ul. ks. Skorupki 21. Celem konferencji jest uatrakcyjnienie zajęć wychowania fizycznego w szkołach poprzez wdrożenie elementów gier, zabaw ruchowych oraz ćwiczeń wykonywanych w profesjonalnych klubach sportowych. W tym roku promowaną dyscypliną jest tenis stołowy, a głównym prowadzącym Lucjan Błaszczyk - 12-krotny medalista Mistrzostw Europy Seniorów, 4-krotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, 34-krotny Mistrz Polski.

22.03.2018
Uczestnicy z mazowieckiego wysoko w Kolnie Kamil KUROWSKI z Siedlec wygrał kategorię open, a Jacek DZIĘGIELEWSKI z Warszawy był drugi w kategorii 50 plus XIV Otwartych Mistrzostw Kolna w tenisie stołowym. W turniejach rozegranych na Podlasiu wzięło udział ponad 80 uczestników. Klasyfikacja open zawiera 67 nazwisk, 50 plus -
19 a 60 plus - trzynaście.

21.03.2018
W piątek Bogoria - Morliny 23 marca (piątek) o godzinie 18 Bogoria podejmie we własnej hali zespół Morliny Ostróda. Spotkanie 18. kolejki Lotto Superligi zostanie rozegrane awansem. Zawody przeniesiono z 14 kwietnia.

21.03.2018
Zaproszenie na Finał Wojewódzki XII Memoriału A. Grubby Fundacja im. Andrzeja Grubby zaprasza na Finał Województwa Mazowieckiego XII Memoriału Andrzeja Grubby - 2018. Zawody odbędą się 27 kwietnia 2018 r (piątek) w Jeżewie koło Sierpca, początek godz. 10.00. W zawodach mogą startować trzyosobowe reprezentacje szkół składające się z dziewcząt, chłopców lub w składzie mieszanym, bez zawodników rezerwowych. Każda reprezentacja musi składać się z dwóch uczestników z rocznika 2005 lub młodszego i jednego z rocznika 2007 lub młodszego. Szczegóły w komunikacie.

20.03.2018
Dziewięćdziesięciu uczestników III Grand Prix Wiązowny Ponad 90 uczestników, mnóstwo gier oraz puchary dla najlepszych i konfetti podczas dekoracji, tak w skrócie wygląda podsumowanie turniejów III Grand Prix Wiązowny 2018. Zawody te w 2018 roku są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Sport dla Wszystkich.

19.03.2018
Kasia i Fabian najlepsi w III Grand Prix Mazowsza ŻAK Katarzyna RAJKOWSKA (SLKS Olimpijczyk Jeżewo) oraz Fabian Sprzączak (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrali turnieje III Grand Prix Mazowsza kategorii ŻAK. Niedzielnym zawodom patronował burmistrz Sochaczewa, fundator pucharów. Nagrody rzeczowe ufundowała firma KOMPIT. Sponsorem kategorii ŻAK jest IMOLA Szkoła Jazdy. Dzięki firmie KOMPIT, pierwszy raz w historii MOZTS, zawody wojewódzkie były transmitowane w internecie.

19.03.2018
Kacper z podwójnym złotem IMW juniorów Kacper MOLIŃSKI (KS Spójnia Warszawa) został podwójnym złotym medalistą rozegranych w niedzielę w Sochaczewie Indywidualnych Mistrzostw Województwa kategorii junior - w singlu i w deblu (w parze z Janem KLEPKO). Złoto juniorek zdobyła w singlu Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Maz.), złoto w deblu juniorek wywalczyły zawodniczki SKTS Sochaczew: Aleksandra PARUSZEWSKA i Aleksandra WOJTCZAK. Pierwszy raz w historii MOZTS turniej był transmitowany w internecie. Patronat zawodów objął burmistrz Sochaczewa, fundator pucharów. Nagrody rzeczowe ufundowała i transmisję internetową przeprowadziła firma KOMPIT.

18.03.2018
DMW MŁODZIK: Dwa razy Bogoria Zespoły KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki zdobyły oba złote medale Drużynowych Mistrzostw Województwa kategorii młodzik. Złoty zespół młodziczek to Zofia ŚLIWKA i Antonina ZEMBOWICZ, złoci młodzicy to Szymon WIŚNIEWSKI, Mikołaj GIEREŁO i Krzysztof STĄPOREK. Awans do Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczyły ekipy MKS Pogoń Siedlce (Kinga TEODORCZUK, Julia ANDRUNIK) oraz KS Spójnia Warszawa (Jacek MITAS, Mateusz CYMERMAN). Zakończony w sobotę w Sochaczewie turniej odbył się pod patronatem burmistrza Sochaczewa, fundatora pucharów. Nagrody rzeczowe ufundowała firma KOMPIT.