Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
09.06.2017
ZSG W WIĄZOWNIE ZAPRASZA NA TURNIEJ 11 czerwca ZSG w Wiązownie zaprasza na Otwarte Mistrzostwa ZSG w Wiązownie w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora Szkoły. Turnieje w trzech kategoriach (szkoła podstawowa, gimnazjum, dziewczęta) zostaną rozegrane w niedzielę 11 czerwca, początek o godz. 10.00. Dla najlepszych przewidziano nagrody i puchary. Wpisowe: 0 zł. Kontakt - nauczyciel wf Tomasz Grzybowski, tel. 501 714 664.

08.06.2017
61. Finał Mazowieckiego TTS Memoriał red. Janusza Strzałkowskiego roztrzygnięty! Dorota SASS, Adam KOSTECKI (oboje Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie), Julia CZUBAKOWSKA, Kajetan KACHNIEWSKI (oboje MLUKS Nadwiślanin Płock), Małgorzata MIŚCIEREWICZ i Adrian PRZYBYŁA (oboje Gimnazjum nr 2 w Gostyninie) okazali się zwycięzcami swoich kategorii 61. Finału Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego Memoriale redaktora Janusza Strzałkowskiego. Zawody gościły w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski województwa mazowieckiego.

07.06.2017
Zaproszenie na Ogólnopolskie Grand Prix Turniejów Rodzinnych Stołeczne Centrum Kultury i Sportu Hals Warszawa zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w I edycji Ogólnopolskiego Grand Prix Turniejów Rodzinnych, która odbędzie się 11 czerwca 2017 r. w godz. 11-16 w Zespole Szkół nr 115 w Warszawie przy ul. Króla Maciusia 5. Sześć najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej z dwóch edycji turnieju, będzie mogło wystartować w turnieju MASTERS, gdzie na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Daty rozegrania drugiej edycji oraz turnieju MASTERS zostaną podane w terminie późniejszym.

07.06.2017
Znamy mistrzów Warszawy (WOM) w grach podwójnych kategorii młodzik i kadet Aleksandra KRAJEWSKA i Wiktoria SZULC (SCKiS Hals), Jan ADAMIAK i Antoni BUCHALSKI (KS Spójnia) w kategorii młodzik oraz Katarzyna TROCHIMIUK (Spójjnia) i Julia WIĘCKOWSKA (Hals), Michał ADAMKIEWICZ i Grzegorz PRASEK (UKS Pałac Młodzieży Syrena) w kategorii kadet wywalczyli tytuły Mistrzów Warszawy 2017 w grach podwójnych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej. Projekt finansuje m. st. Warszawa.

07.06.2017
W czwartek 61. Finał MTTS Memoriału red. J. Strzałkowskiego Na listach startowych najstarszego turniej na Mazowszu, obecnie Memoriału red. Janusza Strzałkowskiego, dawniej Turnieju Trybuny Mazowieckiej, Sztandaru Młodych, a potem Siedmiu Redakcji, znalazła się rekordowa w ostatnich latach liczba 71 uczestników. Start zawodów w czwartek, 8 czerwca w Gostyninie o godz. 10.00. Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

05.06.2017
Obóz kadr wojewódzkich, Brzeg Dolny, 12-22 czerwca Od 12 do 22 czerwca w Brzegu Dolnym (woj. dolnośląskie) zawodniczki i zawodnicy Kadr Wojewódzkich MOZTS (młodzików, juniorów młodszych i juniorów) wezmą udział w zgrupowaniu. Akcja szkoleniowa jest finansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

03.06.2017
Informacja z prac Zarządu MOZTS w I półroczu 2017 W pierwszym półroczu 2017 roku Zarząd MOZTS spotkał się na dwóch posiedzeniach: 25 stycznia i 16 maja. Podjął łącznie 15 uchwał, w tym o przyjęciu sprawozdania finansowego i merytorycznego za rok 2016 oraz o zwołaniu Sprawozdawczego Walnego Zebrania Delegatów MOZTS na dzień 26 czerwca w Warszawie.

01.06.2017
ZAPROSZENIE NA VI GP WIĄZOWNY 2017, Sobota 10.czerwca GKTS Wiązowna zaprasza na VI Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2017. Zawody odbędą się 10 czerwca (sobota) w Hali ZS-G w Wiązownie, ul. Kościelna 20. Kategorie: szkoła podstawowa, dziewczęta, gimnazjum, amator, open. Zapisy w dniu zawodów przed rozpoczęciem poszczególnych kategorii lub telefonicznie.

31.05.2017
Zaproszenie na TOP 12 Grand Prix Piaseczna 2017 W sobotę 3 czerwca w Piasecznie odbędzie się turniej TOP 12 kończący XIX edycję Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. W turnieju wziąć mogą udział osoby, które po 9 turniejach zajmują miejsce w pierwszej dwunastce. Organizatorzy zapowiadają turniej mistrzów. Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Pula nagród będzie niemal dwa razy większa niż podczas wcześniejszych turniejów. Jest o co walczyć.

30.05.2017
Zaproszenie na mistrzostwa radnych i samorządowców Burmistrz Gorzowa Śląskiego zaprasza na 18. Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym. Zawody odbędą się 24 czerwca (sobota) w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Byczyńskiej 13 w Gorzowie Śląskim (województwo opolskie). Potwierdzenie udziału do dnia 17 czerwca.

24.05.2017
Zaproszenie na Finał Lotto Superligi 2017 W sobotę 10 czerwca o godz. 16.00 w Hali Sportowej przy ul. Księdza Marcina Załuskiego 57 w Kobyłce rozpocznie się finał Lotto Superligi 2017. Tego samego dnia w tym samym miejscu, ale o godz. 9.00 rozpoczną się turnieje towarzyszące o Puchar Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego z pulą nagród 1000 zł.

21.05.2017
Sześć medali OOM dla mazowieckiego, w tym dwa złote Sześć medali: dwa złote - w grze pojedynczej kadetów (Maciej KUBIK) i w mikście (Julia WIĘCKOWSKA/Łukasz SOKOŁOWSKI), dwa srebrne - w grze pojedynczej kadetek (Julia WIĘCKOWSKA) i w drużynie kadetów (Maciej KUBIK/Robert CZERNECKI - KSS Andromeda Warszawa) oraz dwa brązowe - w grze pojedynczej (Łukasz SOKOŁOWSKI) i grze podwójnej kadetów (Maciej KUBIK/Łukasz SOKOŁOWSKI) wywalczyła reprezentacja województwa mazowieckiego podczas Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Lubuskie 2017.

20.05.2017
Zofia i Dawid mistrzami województwa kategorii żak Zofia ŚLIWKA i Dawid BUDZICH (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zdobyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego kategorii żak 2017. Awans z wojewódzkiego turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej wywalczyli Milena MIRECKA i Aleksandra OSKIERA oraz Dawid BUDZICH (wszyscy Bogoria) i Adam KOSTECKI (GLKS Nadarzyn). Eliminacje i turnieje mistrzowskie zakończone w sobotę na warszawskim Targówku były współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

18.05.2017
Znamy zwycięzców otwartych Mistrzostw ZSG w Wiązownie Wiktoria Długosz (dziewczęta), Dominik Drewnik (SP chłopcy), Adam Pląsek (gimnazja chłopcy oraz kategoria open) zdobyli tytuły mistrzów ZSG w Wiązownie, turnieju o puchar Dyrektora Szkoły w tenisie stołowym.

14.05.2017
Znamy medalistów IMW kategorii kadet Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Maz.), para Oliwia KORNACKA (UKS Return Piaseczno)/Katarzyna TROCHIMIUK (KS Spójnia Warszawa) oraz dwukrotnie Wojciech GABLER, w singlu i w grze podwójnej z Robertem CZERNECKIM (obaj KSS Andromeda Warszawa) wywalczyli złote medale Indywidualnych Mistrzostw Województwa kategorii kadet. Turniej rozegrany w hali OSiR Targówek był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.