Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
18.04.2017
Zaproszenie na turniej tenisa stołowego w Zakręcie ZS-G w Zakręcie zaprasza do udziału w I Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego ZS-G w Zakręcie. Początek zawodów godz. 9.00 w sobotę 22 kwietnia w Hali ZS-G w Zakręcie, ul. Szkolna 1. Kategorie: dziewczęta szkoła podstawowa, chłopcy szkoła podstawowa, gimnazjum, open (kategoria łączona). Nagrody: medale i dyplomy za 8 miejsc w każdej kategorii. Wpisowe: 0 zł. Organizator: ZS-G w Zakręcie, Kamil Sitek - nauczyciel wf. Turniej organizowany w ramach zajęć SKS ZS-G w Zakręcie

13.04.2017
Zaproszenie na turniej w Makowie Mazowieckim W sobotę 22 kwietnia 2017 r. w Makowie Mazowieckim odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty i Burmistrza organizowany przez ULKS MACOVIA Maków Maz. Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach: Amator (zawodnicy nie grający w rozgrywkach ligowych min 5 lat), VIP (sponsorzy, lokalne władze) oraz najbardziej prestiżowa kat. OPEN. Zawody odbędą się w Powiatowej Hali Widowiskowo-Sportowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ulicy ul. Kopernika 2.

11.04.2017
Otwarte Mistrzostwa ZSG w Wiązownie rozstrzygnięte! W sobotę 8 kwietnia młodzi tenisiści stołowi rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach ZSG w Wiązownie o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej został zorganizowany przez dyrektor placówki Katarzynę Lacką oraz nauczyciela wf Tomasza Grzybowskiego.

11.04.2017
Barażowe potyczki reprezentacji z Czechami 18 kwietnia 2017 r., przy wsparciu finansowym Miasta Białystok, klub Dojlidy Białystok będzie organizatorem rewanżowego meczu barażowego o awans do Drużynowych Mistrzostw Europy w tenisie stołowym. We wtorek w pierwszym meczu Polacy pokonali na wyjeździe Czechów 3:2.

10.04.2017
Krzysiek i Folwarski z medalami Młodzieżowych Mistrzostw Polski Paulina Krzysiek (GLKS Nadarzyn) i Jakub Folwarski (MKS Pogoń Siedlce) zdobyli po dwa medale zakończonych w niedzielę 9 kwietnia 29. Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Paulina wywalczyła brązowy medal w grze pojedynczej i srebrny w grze podwójnej. Jakub cieszył się ze srebra w grze podwójnej i z brązu w grze mieszanej. Województwo mazowieckie reprezentowane było przez 12 zawodniczek i zawodników.

10.04.2017
Finał Województwa Mazowieckiego XI Memoriału Andrzeja Grubby Fundacja im. Andrzeja Grubby zaprasza do udziału w Finale Województwa Mazowieckiego XI Memoriału Andrzeja Grubby 2017. Zawody zostaną rozegrane w Jeżewie (powiat sierpecki) we wtorek 25 kwietnia, początek o godz. 10.00. Kontakt we wszelkich sprawach związanych z udziałem w turnieju: Andrzej Nadrowski, tel. 504 209 692.

08.04.2017
Znamy mistrzów województwa mazowieckiego w kategoriach młodzik i junior Daria Duralak (IKTS Broń Radom), Tomasz Trzaskowski (GLKS Nadarzyn) w kategorii młodzik oraz Aleksandra Paruszewska (ULKS Tęcza Budki Piaseckie) i Patryk Bożek (Nadarzyn) w kategorii junior zostali mistrzami województwa mazowieckiego w grze pojedynczej 2017. W grach podwójnych tytuły mistrzowskie wywalczyli w kategorii młodzik Julia Czubakowska i Alicja Firszt (Nadwiślanin) oraz Tomasz Trzaskowski z Filipem Kosteckim (Nadarzyn), a w kategorii junior: Aleksandra Paruszewska z Aleksandrą Wojtczak (Tęcza) i Patryk Bożek z Adrianem Majchrzakiem (Nadarzyn). Zawody mistrzowskie rozegrano w Radomiu przy współfinansowaniu Prezydenta Miasta Radomia.

06.04.2017
W piątek Bogoria - Dojlidy Po trzech zwycięstwach z rzędu Bogoria spotka się z bardzo silnym przeciwnikiem z Białegostoku. Mecz w hali przy ulicy Westfala 3a rozpocznie się o godz. 18.00 w piątek 7 kwietnia.

05.04.2017
Otwarte Mistrzostwa ZSG w Wiązownie o Puchar Dyrektora Szkoły ZSG w Wiązownie zaprasza na Otwarte Mistrzostwa ZSG w Wiązownie w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody odbędą się w sobotę 8 kwietnia o godz. 10.00 w Hali ZS-G Wiązowna, ul. Kościelna 20. Turnieje zostaną rozegrane w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i dziewczęta – godz. 10.00. Dla najlepszych zawodników puchary i medale. Wpisowe: 0 zł. Kontakt: nauczyciel w-f Tomasz Grzybowski, tel.: 501-714-664.

05.04.2017
Wiktoria i Wojtek z mistrzostwem Warszawy WOM kat. młodzik Wiktoria Szulc (SKCiS Hals Warszawa) oraz Wojciech Grabarski (UKS Lupus Kabaty Warszawa) wygrali Mistrzostwa Warszawy Warszawską Olimpiadę Młodzieży w relacji klubowej kategorii młodzik w grze pojedynczej. Turniej, w którym zagrało 9 zawodniczek i 37 zawodników był finansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

03.04.2017
Grand Prix Piaseczna z Górakiem i Badowskim w rolach głównych Główną atrakcją ósmego turnieju Grand Prix Piaseczna był pokazowy mecz pomiędzy tegorocznym mistrzem Polski, Danielem Górakiem i wicemistrzem Markiem Badowskim. "Powtórka" finału Mistrzostw Polski Seniorów przyciągnęła także osoby, które nie wystąpiły w turnieju, ale były ciekawe jak prezentują się dwaj najlepsi zawodnicy w kraju. Pokaz obfitował w ciekawe zagrania oraz niemal cyrkowe sztuczki, nagradzane głośnymi brawami przez kibiców. Nie brakowało zdjęć, autografów oraz możliwości gry z gwiazdami. Wylosowano również koszulki, książkę oraz vouchery do restauracji.

02.04.2017
Maciej Kubik zwycięzcą III Grand Prix Polski Kadetów! Maciej Kubik z KSS Andromeda Warszawa zwyciężył w turnieju III Grand Prix Polski Kadetów. W finale pokonał 4:0 Jakuba Jankowskiego (ZKS Drzonków). Siódme miejsce zajął Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki), ósmy był Łukasz Sokołowski z KS Spójnia Warszawa. Najlepszą z kadetek MOZTS okazała się Julia Więckowska (SCKiS Hals Warszawa), sklasyfikowana na 18. miejscu. Tuż za nią, na 20. miejscu, uplasowała się Martyna Lis (Bogoria).

26.03.2017
Wereszczaka i Jędrzejczak dwa razy oraz Klimczak i Jarosławski młodzieżowymi mistrzami województwa Anna Wereszczaka (GLKS Nadarzyn) oraz Jakub Jędrzejczak (UKS Lupus Kabaty Warszawa) w grze pojedynczej, a w grze podwójnej Monika Klimczak (SCKiS Hals Warszawa) i Anna Wereszczaka oraz Mateusz Jarosławski (KS Spójnia Warszawa) i Jakub Jędrzejczak zdobyli złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego. Awans na 29. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski wywalczyli Anna Wereszczaka i Wiktoria Zaniewska (Hals) oraz Jakub Jędrzejczak i Piotr Łyjak (KTS Energia Kozienice). Zawody mistrzowskie gościły w Ożarowie Mazowieckim.

25.03.2017
Medale DMW kategorii młodzik oraz DMW juniorów rozdane! IKTS Broń Radom, KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki w kategorii młodzik oraz GLKS Nadarzyn w kategorii juniorów to tegoroczni Drużynowi Mistrzowie Województwa Mazowieckiego. Awans na Drużynowe Mistrzostwa Polski uzyskały drużyny: Bogoria (młodziczki), KS Spójnia Warszawa (młodzicy), SCKiS Hals Warszawa (juniorzy) oraz ULKS Tęcza Budki Piaseckie (juniorki). Zawody eliminacyjne i mistrzowskie rozegrano w Wyszogrodzie.

XIII Wojewódzki TTS dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Gostyninie, Uczniowski Klub Sportowy "ALFA" w Gostyninie oraz Uczniowski Klub Sportowy "Trójka" w Gostyninie zapraszają do udziału w XIII Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty GOSTYNIN 2017. Zawody w siedmiu kategoriach odbędą się 8 kwietnia (sobota) w Gostyninie. Zapisy do 31 marca na adres e-mail: gostynin@znp.edu.pl.