Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
24.10.2020
Maja i Ignacy najlepsi w I GPM kategorii SKRZAT Maja PAZIEWSKA (STS Rebel Gmina Łaskarzew) i Ignacy SŁAWIŃSKI (KS Sokół Serock) wygrali turnieje I Grand Prix Mazowsza kategorii SKRZAT. Rozegrane w Nowym Dworze Mazowieckim zawody współfinansował Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Upominki dla najlepszych trójek ufundowało Miasto Nowy Dwór Mazowiecki. Nagrody ufundował MOZTS.

24.10.2020
Antonina i Aleks najlepsi w I Grand Prix Mazowsza Kadetów Antonina ZEMBOWICZ i Aleks PAKUŁA (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrali turnieje I Grand Prix Mazowsza Kadetów i uzyskali awans do I Grand Prix Polski w tej kategorii wiekowej. Zawody rozegrany w Nowym Dworze Mazowieckim były współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Upominki dla pierwszych trójek zawodów ufundowała firma Quartz a nagrody MOZTS.

22.10.2020
SKS 40 zaprasza na pierwszy turniej nowego cyklu, 23 X Szkolny Klub Sportowy „SKS 40” i Urząd Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy zapraszają na otwarte, cykliczne turnieje tenisa stołowego pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Tomasza Kucharskiego. Pierwsze zawody odbędą się w piątek 23 października 2020 roku o godzinie 18.30 na warszawskim Gocławiu (miejsce zawodów: sala sportowa w Szkole Podstawowej Nr 375, ul. Abrahama 10).

19.10.2020
III Grand Prix Wiązowny 2020, wyniki W sobotę rozegrano turnieje III Grand Prix Wiązowny 2020 w tenisie stołowym. Zawody w 2020 roku są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu w ramach programu "Sport dla wszystkich". Kolejne zawody tego cyklu 21 listopada w Wiązownie.

15.10.2020
Festiwal TS, Gdańsk, 17 października (sobota) Polski Związek Tenisa Stołowego, Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku, Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Gdańsku oraz Urząd miasta Gdańsk zapraszają na Festiwal Tenisa Stołowego w kategoriach skrzat, żak, młodzik, kadet i juniorów. Turniej odbędzie się 17 października w Gdańsku.

14.10.2020
III Grand Prix Wiązowny 2020, 17 października (sobota) GKTS Wiązowna zaprasza do udziału w III Grand Prix Wiązowny 2020 w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 17 października w hali SP Wiązowna przy ul. Kościelnej 20 w Wiązownie. Początek gier pierwszych kategorii o godz. 9.30. Zapisy w dniu zawodów. Szczegóły na plakacie. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu.

14.10.2020
Jesienny turniej 24. GP Bielan, 18 października (niedziela) Uczniowski Klub Sportowy Bielany 273 Warszawa wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany zapraszają do udziału w XXIV Jesiennym Turnieju Grand Prix Bielan w tenisie stołowym. W trakcie turnieju będą zachowywane wszelkie zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19. Więcej szczegółów w regulaminie. Turniej jest współfinansowany ze środków Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny.

08.10.2020
O Puchar Marszałka Województwa, 17 października, Skórzec Uczniowski Klub Sportowy Naprzód Skórzec zaprasza na turniej tenisa stołowego o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach cyklu imprez sprortowych. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 17 października w Zespole Szkół w Skórcu (ul. Siedlecka 9). Przewidziono siedem kategorii od dziewcząt rocznik 2008 i późniejsze do amatorów/weteranów powyżej 50 lat, w tym kategori open kobiet i mężczyzn. Zapisy do 16 października do godz. 17.00 telefonicznie, bądź pod adresem e-mail. Szczegóły na plakacie, liczba miejsc ograniczona.

06.10.2020
Zmarł Sławomir Załęski Mazowieckie środowisko tenisa stołowego żegna Sławomira ZAŁĘSKIEGO, zmarłego w dniu 6 października 2020 r. w wieku 59 lat, sędziego tenisa stołowego klasy państwowej, w latach 70. zawodnika sekcji tenisa stołowego i piłki nożnej Wisły Płock. Członkowie Zarządu, Wydziału Gier, Kolegium Sędziów Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego wraz z sędziami mazowieckimi składają Bliskim Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia.

04.10.2020
Zmarła Danuta Szmidt Calińska Pierwszego października w Warszawie, po długiej walce z chorobą nowotworową, zmarła Danuta Szmidt-Calińska, legendarna zawodniczka, 45-krotna Mistrzyni Polski i brązowa medalistka Mistrzostw Europy w grze podwójnej. Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego składa Rodzinie i Bliskim Zmarłej wyrazy szczerego współczucia.

29.09.2020
Duże zainteresowanie GP Wiązowny wśród najmłodszych Pierwszy turniej tenisa stołowego po wakacjach z cyklu Grand Prix Wiązowny jest już za nami. Organizatorów ucieszyło duże zainteresowanie najmłodszych adeptów tenisa stołowego. Następny turniej GP Wiązowna już 17 października. Zawody są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu.

28.09.2020
GKTS Wiązowna: nabór do sekcji tenisa stołowego GKTS Wiązowna ogłasza nabór dzieci do sekcji tenisa stołowego w wieku od 6 do 18 lat. Zajęcia trzy dni w tygodniu. Szczegóły na plakacie.

27.09.2020
Finał 65. Mazowieckiego TTS rozegrany! Katarzyna RAJKOWSKA (Olimpijczyk Jeżewo), Feliks GULAN (Lupus Kabaty Warszawa), Magdalena ZATYKA (Rebel Gmina Łaskarzew), Igor MURASICKI (PSP w Wiciejowie), Wiktoria SERAFIN (Broń Radom) oraz Wiktor SZCZYGIEŁ (SP Szczytno) zwyciężyli w turniejach Finału 65. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego, Memoriale redaktora Janusza Strzałkowskiego. Jubileuszowa edycja zawodów była finansowana przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i współfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

26.09.2020
Fabian podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Województwa ŻAKÓW Fabian SPRZĄCZAK (MUKS START Nadarzyn) zdobył dwa złote medale w rozegranych w sobotę Mistrzostwach Województwa Żaków. Po latach przerwy zawody MOZTS wróciły do przyjaznego dla tenisa stołowego Piaseczna, tym razem do nowej hali przy Centrum Edukacyjno Multimedialnym. Turnieje żaków zakończyły rozgrywki zaliczane do współzawodnictwa dzieci i młodzieży, organizowane w sezonie 2019/2020 przez Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

24.09.2020
II Grand Prix Wiązowny 2020, 26 września (sobota) GKTS Wiązowna zaprasza do udziału w II Grand Prix Wiązowny 2020 w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 26 września w hali SP Wiązowna przy ul. Kościelnej 20 w Wiązownie. Początek gier o godz. 9.30. Zapisy w dniu zawodów. Szczegóły na plakacie. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>