Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
14.10.2020
Jesienny turniej 24. GP Bielan, 18 października (niedziela) Uczniowski Klub Sportowy Bielany 273 Warszawa wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany zapraszają do udziału w XXIV Jesiennym Turnieju Grand Prix Bielan w tenisie stołowym. W trakcie turnieju będą zachowywane wszelkie zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19. Więcej szczegółów w regulaminie. Turniej jest współfinansowany ze środków Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny.

08.10.2020
O Puchar Marszałka Województwa, 17 października, Skórzec Uczniowski Klub Sportowy Naprzód Skórzec zaprasza na turniej tenisa stołowego o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach cyklu imprez sprortowych. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 17 października w Zespole Szkół w Skórcu (ul. Siedlecka 9). Przewidziono siedem kategorii od dziewcząt rocznik 2008 i późniejsze do amatorów/weteranów powyżej 50 lat, w tym kategori open kobiet i mężczyzn. Zapisy do 16 października do godz. 17.00 telefonicznie, bądź pod adresem e-mail. Szczegóły na plakacie, liczba miejsc ograniczona.

06.10.2020
Zmarł Sławomir Załęski Mazowieckie środowisko tenisa stołowego żegna Sławomira ZAŁĘSKIEGO, zmarłego w dniu 6 października 2020 r. w wieku 59 lat, sędziego tenisa stołowego klasy państwowej, w latach 70. zawodnika sekcji tenisa stołowego i piłki nożnej Wisły Płock. Członkowie Zarządu, Wydziału Gier, Kolegium Sędziów Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego wraz z sędziami mazowieckimi składają Bliskim Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia.

04.10.2020
Zmarła Danuta Szmidt Calińska Pierwszego października w Warszawie, po długiej walce z chorobą nowotworową, zmarła Danuta Szmidt-Calińska, legendarna zawodniczka, 45-krotna Mistrzyni Polski i brązowa medalistka Mistrzostw Europy w grze podwójnej. Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego składa Rodzinie i Bliskim Zmarłej wyrazy szczerego współczucia.

29.09.2020
Duże zainteresowanie GP Wiązowny wśród najmłodszych Pierwszy turniej tenisa stołowego po wakacjach z cyklu Grand Prix Wiązowny jest już za nami. Organizatorów ucieszyło duże zainteresowanie najmłodszych adeptów tenisa stołowego. Następny turniej GP Wiązowna już 17 października. Zawody są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu.

28.09.2020
GKTS Wiązowna: nabór do sekcji tenisa stołowego GKTS Wiązowna ogłasza nabór dzieci do sekcji tenisa stołowego w wieku od 6 do 18 lat. Zajęcia trzy dni w tygodniu. Szczegóły na plakacie.

27.09.2020
Finał 65. Mazowieckiego TTS rozegrany! Katarzyna RAJKOWSKA (Olimpijczyk Jeżewo), Feliks GULAN (Lupus Kabaty Warszawa), Magdalena ZATYKA (Rebel Gmina Łaskarzew), Igor MURASICKI (PSP w Wiciejowie), Wiktoria SERAFIN (Broń Radom) oraz Wiktor SZCZYGIEŁ (SP Szczytno) zwyciężyli w turniejach Finału 65. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego, Memoriale redaktora Janusza Strzałkowskiego. Jubileuszowa edycja zawodów była finansowana przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i współfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

26.09.2020
Fabian podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Województwa ŻAKÓW Fabian SPRZĄCZAK (MUKS START Nadarzyn) zdobył dwa złote medale w rozegranych w sobotę Mistrzostwach Województwa Żaków. Po latach przerwy zawody MOZTS wróciły do przyjaznego dla tenisa stołowego Piaseczna, tym razem do nowej hali przy Centrum Edukacyjno Multimedialnym. Turnieje żaków zakończyły rozgrywki zaliczane do współzawodnictwa dzieci i młodzieży, organizowane w sezonie 2019/2020 przez Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

24.09.2020
II Grand Prix Wiązowny 2020, 26 września (sobota) GKTS Wiązowna zaprasza do udziału w II Grand Prix Wiązowny 2020 w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 26 września w hali SP Wiązowna przy ul. Kościelnej 20 w Wiązownie. Początek gier o godz. 9.30. Zapisy w dniu zawodów. Szczegóły na plakacie. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu.

15.09.2020
Otwarte Mistrzostwa Makowa Maz 2020 rozegrane! W minioną sobotę, 12 września, w Makowie Mazowieckim odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym, organizowane przez ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki oraz starostę powiatu makowskiego - Zbigniewa Deptułę. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

15.09.2020
Puchar Mazowsza Amatorów, Warszawa, 26 września Fundacja Puntana - Hit The Ball przy współpracy z województwem mazowieckim zapraszają na bezpłatny turniej tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów, który odbędzie się w sobotę 26 września w Białołęckim Ośrodku Sportu, przy ulicy Strumykowej 21 w Warszawie (dzielnica Białołęka). W zawodach może udział wziąć każdy a uczestnictwo jest darmowe. Wszelkie informacje znajdują się na plakacie, w regulaminie turnieju dostępnym na stronie www.hittheball.pl i pod numerem 669 215 296. Zapisy do 23 września. Ilość miejsc ograniczona.

14.09.2020
Mistrzowie Warszawy Dzieci 2020 wyłonieni! W minioną niedzielę na warszawskim Targówku rozegrane zostały Mistrzostwa Warszawy Dzieci w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej. W turniejach gry pojedynczej i gry podwójnej rywalizowało 21 dzieci, urodzonych w roku 2009 i później, trenujących w warszawskich klubach. Najmłodszymi uczestnikami zawodów okazali się Martyna ZARZYCKA z UKS LUPUS Kabaty Warszawa i Andrzej SZELEJEWSKI z SKS 40 Warszawa. Upominki wręczał najmłodszym dwukrotny medalista Mistrzostw Europy Michał DZIUBAŃSKI, obecny w Warszawie z okazji obchodów Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Projekt Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej finansuje miasto stołeczne Warszawa.

14.09.2020
Maciej podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Warszawy Młodzików WOM 2020 Maciej JANIK (KS Spójnia Warszawa) zdobył dwa złote medale Mistrzostw Warszawy Młodzików 2020 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej. W turniejach kategorii młodzik, rozegranych w minioną niedzielę w Hali Sportowej OSiR Targówek wzięło udział 40 uczestników. Zawody są finansowane przez miasto stołeczne Warszawa.

14.09.2020
Mateusz dwa razy ze złotem Mistrzostw Warszawy WOM Kadetów 2020 Mateusz CYMERMAN (KS Spójnia Warszawa) wywalczył dwa złote medale Mistrzostw Warszawy Kadetów (juniorów młodszych), WOM w relacji klubowej 2020. W turniejach rozegranych w minioną niedzielę na warszawskim Targówku wzięło udział 23 uczestników kategorii kadet. Zawody finansuje miasto stołeczne Warszawa.

14.09.2020
Trzy złota Mistrzostw Warszawy Juniorów dla Tetiany Trzy złote medale Mistrzostw Warszawy WOM w kategorii junior: w grze pojedynczej, grze podwójnej i grze podwójnej mieszanej zdobyła Tetiana MAZALOVA z UKS Pałac Młodzieży Warszawa. W turniejach juniorskich rozegranych w minioną niedzielę w Hali Sportowej OSiR Targówek w Warszawie wzięło udział 20 uczestników. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>