Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
22.09.2016
#Ping-Pongowy Nowy Świat 2016 LOTTO Superliga – organizator plenerowej akcji #Ping-Pongowy Nowy Świat 2016 - serdecznie zaprasza Kluby Tenisa Stołowego do aktywnego udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 24-25 września 2016, godz. 11.00 – 19.00 oraz 1-2 października 2016, godz. 10.00 – 19.00

22.09.2016
Mistrzostwa Warszawy w kategorii junior czas zacząć Agata Zakrzewska (SCKiS Hals Warszawa) i Kacper Moliński (KS Spójnia Warszawa) byli najwyżej rozstawieni do losowania turniejów Mistrzostw Warszawy w grze pojedynczej w kategorii junior. Zawody rozpoczną się w piątek, 23 września o godz. 16.15 w hali KS Spójnia przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Rywalizacja toczyć się będzie także w grze podwójnej dziewcząt i chłopców oraz w mikście (zapisy na miejscu). Projekt jest współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

20.09.2016
Trwa druga edycja programu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią Biedronka uruchomił drugą edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. Ten wyjątkowy program wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania treningów lub startu w zawodach. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

18.09.2016
Draniak i Kubik zwycięzcami I WTK w kategorii junior Paulina Draniak (GLKS Nadarzyn) wśród dziewcząt i Maciek Kubik (KKS Andromeda Warszawa) wśród chłopców okazali się najlepsi w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym do mistrzostw Polski juniorów. Miejsca na liście startowej I Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów wywalczyli także Aleksandra Paruszewska (ULKS Tęcza Budki Piaseckie) i Adrian Majchrzak (Nadarzyn).

17.09.2016
Kornacka i Redzimski wygrali I WTK w kategorii kadet Oliwia Kornacka (UKS Return Piaseczno) i Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrali pierwsze turnieje WTK w kategorii kadet. Drugie miejsca premiowane, tak jak pierwsze, awansem do I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, zajęli odpowiednio Martyna Lis i Szymon Wiśniewski (oboje Bogoria).

17.09.2016
Milenka i Mateusz zwycięzcami I WTK w kategorii skrzat Milena Mirecka (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Mateusz Sakowicz (KS Spójnia Warszawa) wygrali pierwsze turnieje WTK w kategorii skrzat. Drugie miejsca zajęli odpowiednio Aleksandra Oskiera i Piotr Garwoła (oboje z Bogorii).

16.09.2016
Julia Więckowska i Maciej Kubik mistrzami Warszawy w kategorii kadet SCKiS Hals jak dotąd bierze wszystko w mistrzostwach Warszawy - finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Po podwójnym złocie trzy dni temu w kategorii młodzik, w hali Spójni Warszawa znów triumfowali zawodnicy reprezentujący barwy SCKiS - Julia Więckowska i Maciej Kubik, tym razem w kategorii kadet (junior młodszy).

14.09.2016
Grand Prix Piaseczna w zupełnie nowej odsłonie Dziewiętnasta edycja rozgrywanego w Piasecznie turnieju tenisa stołowego ma być przełomowa i przynieść wiele radości biorącym udział zawodnikom. W turnieju, w którym udział może wziąć udział niemal każdy (dzieci, dorośli, amatorzy, profesjonaliści) nie zabraknie atrakcji.

14.09.2016
Losowanie Mistrzostw Warszawy (WOM) kat. Kadet Reprezentujący barwy klubu-gospodarza turnieju, Spójni Warszawa, Katarzyna Trochimiuk oraz Mateusz Kalinowski, jako liderzy klasyfikacji po trzech turniejach WOM, są najwyżej rozstawieni w drabinkach turniejowych Mistrzostw Warszawy w grze pojedynczej kat. Kadet. Turniej rozpocznie się w piątek 16 września o 16.15.

13.09.2016
Losowanie Mistrzostw Warszawy (WOM) kat. Młodzik Patrycja Puchalska oraz Robert Czernecki (oboje SCKiS Hals Warszawa) są najwyżej rozstawionymi w drabinkach turniejowych Mistrzostw Warszawy - finałów WOM, edycji klubowej w grze pojedynczej. Turniej rozpoczyna się już dziś o 16.15 w hali Spójni Warszawa przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2.

13.09.2016
Patrycja Puchalska i Robert Czernecki nowymi mistrzami Warszawy w kat. młodzik Reprezentujący barwy SCKiS Hals Warszawa, Patrycja Puchalska oraz Robert Czernecki to nowi mistrzowie Warszawy w grze pojedynczej młodzików. Byli najwyżej rozstawionymi w drabinkach turniejowych mistrzostw - finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w edycji klubowej

11.09.2016
Alicja Firszt i Kajetan Kachniewski zwyciężyli w I WTK młodzików Alicja Firszt i Kajetan Kachniewski triumfowali w I WTK w kategorii młodzik. Oboje reprezentują barwy MLUKS Nadwiślanin Płock

10.09.2016
W niedzielę pierwszy WTK w kategorii młodzik Daria Duralak (IKTS Broń Radom) i Ernest Ciechomski (UKS Return Piaseczno) rozstawieni zostali z numerami 1 w pierwszych wojewódzkich turniejach kwalifikacyjnych do mistrzostw Polski w kategorii młodzik (rocznik 2004 i młodsi). "Dwójki" to Kinga Teodorczuk (SP Mordy) i Maksymilian Nawarski (GLKS Nadarzyn).

08.09.2016
Sezon Superligi w Grodzisku Mazowieckim czas zacząć W czwartek 15 września o godzinie 18 zawodnicy Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki podejmą we własnej hali przy ulicy Westfala 3a zespół Palmiarnii Zielona Góra. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego rozpoczynają kampanię, której celem jest sięgnięcie po szósty tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

07.09.2016
Terminy finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży i pierwszego posiedzenia Zarządu nowej kadencji Znane są już terminy finałowej serii rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Warszawy. Turnieje, których organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego, finansowane są ze środków Miasta Stołecznego Warszawa. Wyznaczona została też data i miejsce pierwszego posiedzenia Zarządu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego w nowej kadencji 2016-2020. Odpowiednie komunikaty niebawem ukażą się na stronie Związku.