Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
16.10.2015
Informacja w sprawie kolejki ligowej przypadającej na dzień 25 października 2015 roku W związku z odbywającymi się w dniu 25 października finałami ITTF World Tour Warsaw Polish Open w Arenie Ursynów oraz przypadającymi na ten sam dzień wyborami parlamentarnymi, które mogą spowodować zajęcie sal, w których będą rozgrywane mecze ligowe informujemy, że istnieje możliwość przełożenia zaplanowanych na ten dzień meczów ligowych na inne terminy.

11.10.2015
Kinga Teodorczuk i Bartosz Zadykowicz wygrali I WTK Żaków Zwycięstwem Kingi Teodorczuk (SP Mordy) i Bartosza Zadykowicza (UKS LUPUS KABATY Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

10.10.2015
Znamy Mistrzów Mazowsza Drużynowego Turnieju Uczniowskiego Zwycięstwem SKS 40 Warszawa, KS SOKÓŁ Serock w kategorii żaków i MLUKS NADWIŚLANIN Płock oraz UKS RETURN I Piaseczno w kategorii młodzików zakończył się Finał Wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego.

09.10.2015
W weekend: Drużynowy Turniej Uczniowski i I WTK Żak Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został Finał Wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Jeżewie. Natomiast dzień później w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Warszawa-Targówek zagrają uczestnicy I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Żaków.

29.09.2015
Kolegium Sędziów: obsada sędziowska II ligi kobiet i mężczyzn - I runda Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracowało obsadę sędziowską 1. rundy rozgrywek drużynowych w sezonie 2015/2016. Obsada Sędziów Głównych dotyczy 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska) i 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska).

27.09.2015
Paulina Krzysiek i Filip Szymański wygrali I WTK Seniorów Zwycięstwem Pauliny Krzysiek (GLKS Nadarzyn) i Filipa Szymańskiego (niestowarzyszony) zakończył się rozgrywany w Nadarzynie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

25.09.2015
W weekend: I WTK Seniorów w Nadarzynie Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Nadarzynie.

20.09.2015
Aleksandra Paruszewska i Maciej Kubik wygrali I WTK Juniorów Zwycięstwem Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

19.09.2015
Zofia Śliwka i Dawid Budzich wygrali I WTK Skrzatów Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

19.09.2015
Oliwia Kornacka i Maciej Kubik wygrali I WTK Kadetów Zwycięstwem Oliwi Kornackiej (UKS RETURN Piaseczno) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

18.09.2015
W weekend: I WTK Skrzatów, Kadetów i Juniorów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Skrzat i Młodzik, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie. Natomiast dzień później w tej samej hali zagrają uczestnicy I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Juniorów.

17.09.2015
Terminarze rozgrywek ligowych - I runda w sezonie 2015/2016 Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował terminarze na 1. rundę rozgrywek drużynowych w sezonie 2015/2016. Terminarze dotyczą: 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 3. Ligi Mężczyzn, 4. Ligi Mężczyzn i 5. Ligi Mężczyzn.

13.09.2015
Michalina Górska i Miłosz Redzimski wygrali półfinał II strefy Mini Olimpic Games Zwycięstwem Michaliny Górskiej (LUKS FALA Piotrawin) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, półfinał II strefy Mini Olimpic Games.

12.09.2015
Amelia Kotarska i Miłosz Redzimski wygrali I WTK Młodzików Zwycięstwem Amelii Kotarskiej (UKS RETURN Piaseczno) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

11.09.2015
W weekend: I WTK Młodzików i półfinał Mini-Olimpic-Games Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Młodzik, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie. Natomiast dzień później w tej samej hali zagrają uczestnicy półfinałowego turnieju Mini-Olimpic-Games.