Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
09.04.2015
W weekend: Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w kat. Młodzik, Kadet i Junior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11. Natomiast dzień później w hali przy ul. Króla Maciusia 5 o medale zagrają najlepsze drużyny z województwa mazowieckiego w kategorii Młodzik.

09.04.2015
Kolegium Sędziów: Obsada sędziowska turniejów w kwietniu 2015 roku Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego przedstawia obsadę sędziowską turniejów indywidualnych rozgrywanych w kwietniu 2015 roku.

07.04.2015
Zmiana terminów Mistrzostw Warszawy (WOM) Kadetów i Juniorów W związku z Walnym Zebraniem Delegatów Klubu Sportowego SPÓJNIA Warszawa w dniu 15 kwietnia 2015 roku w godzinach wieczornych, postanawia się zmienić terminy rozgrywania Mistrzostw Warszawy w kategorii Kadet na dzień 16 kwietnia 2015 roku (czwartek), a termin rozgrywania Mistrzostw Warszawy w kategorii Junior na dzień 17 kwietnia 2015 roku (piątek). Termin rozegrania Mistrzostw Warszawy w kategorii Młodzik pozostaje bez zmian (14 kwietnia 2015 roku - wtorek).

07.04.2015
Maciej Kubik trenuje z najlepszymi w Portugalii w ramach programu ETTU Eurotalents Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa) w dniach 6-12 kwietnia 2015 roku będzie uczestniczyć w międzynarodowym obozie tenisa stołowego w ramach programu ETTU Eurotalents w portugalskiej Vila Nova de Gaia. Podopieczny warszawskiego klubu przez tydzień trenować będzie z najlepszymi młodymi zawodnikami z całej Europy.

30.03.2015
SM: BOGORIA Grodzisk Mazowiecki w finale Po zwycięstwie w rewanżu 3:1 z Kolpingiem Frac Jarosław Dartom Bogoria awansowała do finału mistrzostw Polski. Zagra w nim z Olimpią-Unią Grudziądz.

28.03.2015
Monika Klimczak i Jakub Jędrzejczak Mistrzami Województwa Juniorów Do Moniki Klimczak (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Jędrzejczaka (KS SPÓJNIA Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Juniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Sochaczewie.

28.03.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Sochaczewie, przy ul. Staszica 25.

27.03.2015
SM: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki walczy o finał Czas na fazę play-off Wschodzący Białystok Superligi. W półfinale Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki gra z Kolpingiem Frac Jarosław. Pierwszy zwycięski mecz odbył się 25 marca na Podkarpaciu, rewanż 28 marca w Grodzisku.

26.03.2015
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński wygrali III WOM Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.

25.03.2015
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski wygrali III WOM Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

22.03.2015
Paulina Jankowicz i Miłosz Redzimski wygrali III WTK Żaków Zwycięstwem Pauliny Jankowicz (GLKS Nadarzyn) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

19.03.2015
W weekend: III cykl WTK w kategorii Żak Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Żak, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.

18.03.2015
Weronika Rosłaniec i Bartosz Lebrecht Mistrzami Województwa Młodzieżowców Do Weroniki Rosłaniec (KS PUZNÓWKA 1996) i Bartosza Lebrechta (GLKS Nadarzyn) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzieżowców w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

18.03.2015
Ranking indywidualny i lista uprawionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego przedstawia rankingi indywidualne po zakończonym III cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Juniorek i Juniorów oraz listę uprawionych do startu w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Junior.

16.03.2015
W środę: Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodzieżowców Na najbliższą środę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Młodzieżowiec, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.