Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
10.04.2019
VIII Grand Prix Piaseczna, sobota, 13 kwietnia Po ponad miesięcznej przerwie turniej Grand Prix Piaseczna odbędzie się po raz ósmy w tym sezonie. Po rekordowych zawodach w lutym i marcu, w których udział wzięło łącznie ponad 250 zawodników, nadchodzi kolejna okazja do rywalizacji o punkty w klasyfikacji generalnej. Ponadto w loterii do wygrania będą koszulki reprezentacji Polski oraz sprzęt sportowy ufundowany przez firmę Decathlon i vouchery do piaseczyńskiej restauracji "Szara Eminencja". Na najlepszych czekają puchary, medale oraz nagrody o łącznej wartości 2000 złotych.

10.04.2019
Program Ruch to zdrowie i długie życie Fundacja Czysty Sport i Mazowiecki Urząd Marszałkowski zapraszają do uczestnictwa w zajęciach „Ruch to zdrowie i długie życie”. Jest to program, gdzie pierwsze 2 godziny to bezpłatne zajęcia rekreacyjne, a w godz. 12-14 zawody typu challenger, w których wpisowe wynosi 15 zł. Terminy (każdorazowo godz. 10-14): 13 kwietnia; 28 kwietnia; 4 maja; 5 maja; 12 maja; 19 maja; 26 maja; 1 czerwca; 8 czerwca; 15 czerwca. Więcej szczegółów w ogłoszeniu.

06.04.2019
Daria, Julia, Alicja oraz Antoni, Jacek i Mikołaj mistrzami woj. kat. KADET 2019! Daria DURALAK (IKTS Broń Radom) i Antoni BUCHALSKI (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej oraz Julia CZUBAKOWSKA z Alicją FIRSZT (obie MLUKS Nadwiślanin Płock) i Jacek MITAS z Mikołajem GIEREŁO (obaj KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) w grze podwójnej wywalczyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego 2019 kategorii KADET. Awans do mistrzostw Polski - Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyli Kinga TEODORCZUK (MKS Pogoń Siedlce), Maja PAWŁOWSKA (UKS Alfa Gostynin) oraz Tomasz TRZASKOWSKI (GLKS Nadarzyn) i Mateusz SZCZEPAŃSKI (SKS 40 Warszawa). Zawody, które gościły w sobotę w Baboszewie (powiat płoński) otworzył przewodniczący Rady Gminy Baboszewo Sławomir GOSZCZYCKI.

06.04.2019
Martyna Lis i Jakub Miszkurka z podwójnym mistrzostwem województwa 2019 kat. JUNIOR Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Jakub MISZKURKA (KS Spójnia Warszawa) zdobyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego 2019 kategorii JUNIOR w grze pojedynczej i podwójnej. Dwa pozostałe złote medale powędrowały do ich partnerów w turnieju gry podwójnej - Julii WIĘCKOWSKIEJ (SKS 40 Warszawa) i Patryka PYŚKA (Bogoria). Awans do Mistrzostw Polski z turnieju wojewódzkiego wywalczyli: Julia Więckowska i Helena BRZESKA (UKS Return Piaseczno) oraz Jakub LIS (Bogoria) i Bartłomiej SZOŁKOWSKI (Return). Zawody mistrzowskie kategorii Junior rozegrano w sobotę w Baboszewie (powiat płoński).

05.04.2019
Wiązowna - Energa II Toruń w sobotę 6 kwietnia GKTS Wiązowna wraz z partnerami i sponsorami zaprasza na mecz I ligi mężczyzn GKTS Wiązowna - KTS Energa II Toruń. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w hali Szkoły Podstawowej w Wiązownie przy ul. Kościelnej 20 w sobotę, 6 kwietnia.

05.04.2019
4. Światowy Dzień TS z UKS Lupus Kabaty, 7 kwietnia UKS Lupus Kabaty Warszawa z partnerami i sponsorami wydarzenia, zaprasza do udziału w 4. Światowym Dniu Tenisa Stołowego z UKS Lupus Kabaty Warszawa. Impreza odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia. W programie turniej (godz. 10-15) oraz "gra dowolna" (po 15.00), wszystko na ponad 30 stołach. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Leszek KUCHARSKi i Paweł RĘKAWIECKI. Szczegóły na plakacie.

03.04.2019
Bogoria - AZS Unia: mecz na szczycie Superligi! W czwartek 4 kwietnia o godzinie 18 w meczu na szczycie LOTTO Superligi KS Bogoria Dartom Grodzisk Mazowiecki podejmie u siebie drugą drużynę w tabeli AZS Unię Gdańsk. To już 21. kolejka sezonu zasadniczego LOTTO Superligi.

02.04.2019
Julia i Jakub trzykrotnymi Mistrzami Warszawy WOM Junior! Julia WIĘCKOWSKA (SKS 40 Warszawa) i Jakub MISZKURKA (KS Spójnia Warszawa) zdobyli po komplecie złotych medali Mistrzostw Warszawy Warszawskiej Olimpiady Młodzieży kategorii JUNIOR, wygrywając w turniejach gry pojedynczej, podwójnej i miksta. Dwa pozostałe złote medale wywalczyli w turniejach gry podwójnej partnerzy trzykrotnych złotych medalistów: Aleksandra BOGACKA (UKS Lupus Kabaty Warszawa) i Mateusz KALINOWSKI (Spójnia). Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.

01.04.2019
Jagna, Maja, Ania, Adam i dwukrotnie Mateusz mistrzami Warszawy (WOM) Dzieci 2019! Jagna GNIAZDOWSKA (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa) i Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej oraz Maja REGULSKA z Anną ŁONIEWSKĄ-GAŁEK (obie Spójnia) i Adam SMOTER (SKS 40 Warszawa) z Mateuszem Sakowiczem w grze podwójnej wywalczyli złote medale tegorocznych Mistrzostw Warszawy - Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii dzieci. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.

01.04.2019
Ola, dwukrotnie Julia, Kacper, Jakub i Aleksy Mistrzami Warszawy WOM Młodzik 2019! Julia BALCERZAK w grze pojedynczej i podwójnej, Aleksandra KRAJEWSKA w grze podwójnej oraz Kacper WEIKUM (wszyscy SKS 40 Warszawa) w grze pojedynczej i Jakub SZCZYPEK z Aleksym MACIASZCZYKIEM (obaj KS Spójnia Warszawa) w grze podwójnej to nowi Mistrzowie Warszawy Warszawskiej Olimpiady Młodzieży kategorii MŁODZIK. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.

01.04.2019
Wiktoria, Agata i Emilia, dwóch Mateuszów i Jan Mistrzami Warszawy WOM Kadetów 2019! Wiktoria SZULC (SKS 40 Warszawa) i Mateusz CYMERMAN (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej, Agata PETRYKOWSKA i Emilia SIKORA (obie UKS BIELANY 273 Warszawa) oraz Mateusz SZCZEPAŃSKI (SKS 40) i Jan ADAMIAK (Spójnia) w grze podwójnej, to nowi mistrzowie Warszawy, Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Junior Młodszy (Kadet). Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.

27.03.2019
VII Grand Prix Gminy Czosnów, sobota, 30 marca Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów zaprasza na drugą edycję turniejów z cyklu Grand Prix Gminy Czosnów w tenisie stołowym. Cykl składa się z dziesięciu imprez, siódma już w najbliższą sobotę - 30 marca. Start o godz. 10.00 - deble i o 12.00 - open. Zapisy 15 minut przed rozpoczęciem gier w danej kategorii. Turnieje odbywają się w hali Szkoły Podstawowej w Łomnie (Łomna, ul. Kochanowskiego 89, 05-152 Czosnów). Zawody współfinansowane są ze środków Gminy Czosnów.

26.03.2019
Nadarzyn i Spójnia ze złotem Drużynowych Mistrzostw Województwa Juniorek i Juniorów 2019 Zespoły GLKS Nadarzyn w składzie Dominika GILEWSKA, Magdalena KIEŁBIK oraz KS Spójnia Warszawa w składzie: Jakub MISZKURKA, Robert CZERNECKI, Mateusz KALINOWSKI wywalczyły tytuły drużynowych mistrzów województwa mazowieckiego w kategorii JUNIOR. Obok zwycięzców turniejów rozegranych w Gostyninie, awans do Eliminacji Międzywojewódzkich do Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczyły zespoły UKS Return Piaseczno (juniorki) i KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki (juniorzy).

26.03.2019
Bogoria z podwójnym złotem Drużynowych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego kategorii Młodzik 2019 Zespoły KS Bogorii Grodzisk Mazowiecki wywalczyły oba złote medale rozegranych w Gostyninie Drużynowych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Młodziczek i Młodzików 2019. Awans do międzywojewódzkich turniejów eliminacyjnych do Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczyły zespoły Bogoria II i SLKS Olimpijczyk Jeżewo w młodziczkach oraz UKS Return Piaseczno i KS Spójnia Warszawa w młodzikach.

26.03.2019
SKS 40 Warszawa zaprasza na turnieje dla każdego SKS 40 i Urząd Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy zapraszają na otwarte, cykliczne turnieje tenisa stołowego, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Tomasza Kucharskiego – zagrać może każdy. Pierwsze zawody odbędą się w czwartek 28 marca 2019 roku o godzinie 17.45 na warszawskim Gocławiu (miejsce zawodów: sala sportowa w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 135, ul. Sylwestra Bartosika 5 (d. Przemyka). Zapisy w miejscu zawodów lub telefonicznie pod numerem 513 256 097 lub 516 124 777 do godziny 17.30.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>