Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
15.09.2020
Otwarte Mistrzostwa Makowa Maz 2020 rozegrane! W minioną sobotę, 12 września, w Makowie Mazowieckim odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym, organizowane przez ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki oraz starostę powiatu makowskiego - Zbigniewa Deptułę. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

15.09.2020
Puchar Mazowsza Amatorów, Warszawa, 26 września Fundacja Puntana - Hit The Ball przy współpracy z województwem mazowieckim zapraszają na bezpłatny turniej tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów, który odbędzie się w sobotę 26 września w Białołęckim Ośrodku Sportu, przy ulicy Strumykowej 21 w Warszawie (dzielnica Białołęka). W zawodach może udział wziąć każdy a uczestnictwo jest darmowe. Wszelkie informacje znajdują się na plakacie, w regulaminie turnieju dostępnym na stronie www.hittheball.pl i pod numerem 669 215 296. Zapisy do 23 września. Ilość miejsc ograniczona.

14.09.2020
Mistrzowie Warszawy Dzieci 2020 wyłonieni! W minioną niedzielę na warszawskim Targówku rozegrane zostały Mistrzostwa Warszawy Dzieci w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej. W turniejach gry pojedynczej i gry podwójnej rywalizowało 21 dzieci, urodzonych w roku 2009 i później, trenujących w warszawskich klubach. Najmłodszymi uczestnikami zawodów okazali się Martyna ZARZYCKA z UKS LUPUS Kabaty Warszawa i Andrzej SZELEJEWSKI z SKS 40 Warszawa. Upominki wręczał najmłodszym dwukrotny medalista Mistrzostw Europy Michał DZIUBAŃSKI, obecny w Warszawie z okazji obchodów Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Projekt Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej finansuje miasto stołeczne Warszawa.

14.09.2020
Maciej podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Warszawy Młodzików WOM 2020 Maciej JANIK (KS Spójnia Warszawa) zdobył dwa złote medale Mistrzostw Warszawy Młodzików 2020 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej. W turniejach kategorii młodzik, rozegranych w minioną niedzielę w Hali Sportowej OSiR Targówek wzięło udział 40 uczestników. Zawody są finansowane przez miasto stołeczne Warszawa.

14.09.2020
Mateusz dwa razy ze złotem Mistrzostw Warszawy WOM Kadetów 2020 Mateusz CYMERMAN (KS Spójnia Warszawa) wywalczył dwa złote medale Mistrzostw Warszawy Kadetów (juniorów młodszych), WOM w relacji klubowej 2020. W turniejach rozegranych w minioną niedzielę na warszawskim Targówku wzięło udział 23 uczestników kategorii kadet. Zawody finansuje miasto stołeczne Warszawa.

14.09.2020
Trzy złota Mistrzostw Warszawy Juniorów dla Tetiany Trzy złote medale Mistrzostw Warszawy WOM w kategorii junior: w grze pojedynczej, grze podwójnej i grze podwójnej mieszanej zdobyła Tetiana MAZALOVA z UKS Pałac Młodzieży Warszawa. W turniejach juniorskich rozegranych w minioną niedzielę w Hali Sportowej OSiR Targówek w Warszawie wzięło udział 20 uczestników. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.

12.09.2020
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2020 rozegrane! Z udziałem 42 zawodniczek i zawodników z województw mazowieckiego i warmińsko - mazurskiego, na warszawskim Targówku, rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Mistrzostwo w grze pojedynczej zdobyli Natalia BOGDANOWICZ i Artur GROMEK, oboje z KSTS Warmia Lidzbark Warmiński. Zawody były finansowane ze środków Ministerstwa Sportu.

10.09.2020
Rozgrywki ligowe 2020/21 - ostatni dzień zgłoszeń Do dziś, tj. do 10 września włącznie, trwają zgłoszenia do rozgrywek ligowych Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego sezonu 2020/2021. Wydział Rozgrywek MOZTS przypomina o terminie i ponownie publikuje niezbędne do zgłoszenia dokumenty.

07.09.2020
Drużynowe Mistrzostwa Województwa 2020 rozegrane! W eksperymentalny sposób, jednego dnia, rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa kategorii MŁODZIK, KADET i JUNIOR. Ostatnia dekoracja zakończyła się przed 19:30. Młodych zawodników Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa gościła hala Zespołu Szkół w Wyszogrodzie.

07.09.2020
Narodowy Dzień TS, turniej w Jedlińsku, 13 września ULKS Viktoria Jedlińsk zaprasza do udziału w imprezie z okazji Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Turniej w siedmiu kategoriach rozpocznie się w Zespole Szkół w Jedlińsku 13 września o godz. 10.00. Honorowy patronat nad zawodami objął wójt gminy Jedlińsk Kazimierz Dziewierz.

05.09.2020
Wojewódzkie rozgrywki indywidualne sezonu 2019/2020 kategorii kadet i junior zakończone! W przyjaznym dla tenisa stołowego Wyszogrodzie, kategorie kadet i junior zakończyły wojewódzkie rozgrywki indywidualne sezonu 2019/2020. Indywidualne Mistrzostwa Województwa wyłoniły medalistów gry pojedynczej i gry podwójnej. W poprzedzające mistrzostwach eliminacjach do indywidualnych mistrzostw Polski kolejne zawodniczki i zawodnicy wywalczyli prawo startu w turniejach Mistrzostw Polski.

04.09.2020
Otwarte Mistrzostwa Makowa Maz., sobota 12.09 ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki, Starostwo Powiatowe - Starosta Zbigniew Deptuła oraz Burmistrz Miasta Maków Mazowiecki Tadeusz Ciak zapraszają do udziału w Otwartych Mistrzostwach Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 12 września (start godz. 8.30) w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul.Kopernika 2. Zgłoszenia drogą elektroniczną do 10 września lub jeśli będą jeszcze wolne miejsca - na hali zawodów. Pula nagród 2200 zł!

30.08.2020
Podwójni złoci medaliści IMW Młodzik: Zosia i Mateusz Zofia ŚLIWKA (KS Bogoria Grodzisk Maz.) i Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa) dwukrotnie cieszyli się ze złotych medali, w singlu i deblu, Indywidualnych Mistrzostw Województwa Młodzików rozegranych w Grodzisku Mazowieckim, w słynnej "Hali Mistrzów" tenisa stołowego. Zawody zgromadziły 60 uczestników z województwa mazowieckiego.

29.08.2020
Jakub z dwoma złotami Młodzieżowych MW! Jakub MISZKURKA (KS Spójnia Warszawa) zdobył dwa złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Województwa 2020 - w grze pojedynczej i w grze podwójnej w parze z klubowym kolegą Łukaszem Jamorskim. Obok Jakuba, który nie musiał walczyć w eliminacjach wojewódzkich, awans do 32. Młodzieżowych MP zapewnili sobie z turnieju eliminacyjnego jego zwycięzca - Tomasz TAMIOŁA (KTS Kozienice) i Kacper Moliński (Spójnia). Z powodu braku zgłoszeń nie odbyły się mistrzostwa młodzieżówek. Wydział Rozgrywek przyznał tytuł mistrzowski i awans na Mistrzostwa Polski jedynej zgłoszonej zawodniczce - Aleksandrze Bogackiej (UKS LUPUS Kabaty Warszawa).

29.08.2020
Oliwia i Ignacy najlepsi w Mistrzostwach Skrzatów! Oliwia WIENCEK (UKS Return Piaseczno) i Ignacy SŁAWIŃSKI (KS Sokół Serock) wywalczyli złote medale Mistrzostw Województwa Skrzatów. W zawodach rozegranych w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji uczestniczyło 27 dzieci z całego województwa.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>