Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
14.11.2016
Turniej tenisa stołowego w Józefowie, 19 listopada Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie i Integracyjny Klub Rozwoju Tenisa Stołowego w Józefowie zapraszają na turniej tenisa stołowego, który odbędzie się w sobotę 19 listopada w Józefowie (hala ICSiR, ul. Długa 44 - obok basenu). Rozgrywki w kategoriach: Młodzicy - rocznik 2004 i młodsi (godz. 10.00), Amator - nie grający nigdy w rozgrywkach ligowych (godz. 10.00), Gimnazjaliści - rocznik 2001 i młodsi (godz. 12.00), Weterani - 1977 i starsi (13.00), Open (15.00). Dla trzech najlepszych zawodników medale i nagrody rzeczowe. Wpisowe 15 zł. Turniej jest współfinansowany w ramach zadania publicznego Miasta Józefowa pod tytułem: „Rozwój tenisa stołowego w Józefowie.”

14.11.2016
Kategoria młodzik rozpoczyna WOM 2016/2017 Młodziczki i młodzicy rozpoczną rozgrywki Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym w nowym sezonie. Zawody ruszą 15 listopada w hali KS Spójnia Warszawa (ul. Wybrzeże Gdyńskie 2) o godz. 16.15. Najwyżej rozstawionymi będą Wiktoria Szulc (SCKiS Hals) i reprezentujący gospodarzy turnieju Jan Adamiak. Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.

13.11.2016
MIłosz Redzimski wygrywa 2. GPP młodzików! Wielki turniej młodzików z Mazowsza! Miłosz Redzimski z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki wygrał turniej chłopców II Grand Prix Polski w kategorii młodzik. Grodziszczanin pokonał w finale 3:0 reprezentującego barwy ZKS Drzonków Filipa Krzywniaka. Limanowa, gdzie rozegrano turniej, okazała się bardzo szczęśliwa dla młodzików z Mazowsza. W pierwszej szesnastce zawodów znalazło się aż 6 reprezentantów MOZTS. Wyjazd kwalifikantów był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

06.11.2016
Piętnaścioro żaków z Mazowsza na Grand Prix Polski. Zosia Śliwka na podium Piętnaścioro dzieci reprezentowało województwo mazowieckie podczas I Grand Prix Polski Żaczek i Żaków zakończonego w niedzielę w Lidzbarku Warmińskim. Najlepszy wynik osiągnęła Zosia Śliwka (KS Bogoria), stając na najniższym stopniu podium (miejsce 3-4.). Poza nią w pierwszej szesnastce zawodów znaleźli się Aleksandra Krajewska z SCKiS Hals (15.) i Krzysztof Stąporek (Bogoria). Wymieniona trójka jest zwolniona z eliminacji wojewódzkich do II GPP w tej kategorii wiekowej. Wyjazd kwalifikantów był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

04.11.2016
Strona mzts.pl bije własne rekordy! Październik 2016 roku był rekordowy dla strony www.mzts.pl pod względem ilości odwiedzin, jak wykazują statystyki STAT4U. Stronę wizytowano 113 580 razy. Również w październiku padł rekord pod względem dziennej liczby odwiedzin - drugiego października odsłonięto ją 8311 razy. Całkowita liczba odwiedzin strony mzts.pl od 2014 roku, kiedy zainstalowany został licznik STAT4U, wynosi już niemal milion czterysta tysięcy.

03.11.2016
Zaproszenie na Grand Prix Piaseczna - sobota, 5 listopada Po ponad miesięcznej przerwie zapraszamy na kolejny turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Podobnie jak w poprzednich edycjach nie zabraknie atrakcyjnych nagród i dodatkowych atrakcji. Do wygrania vouchery do restauracji serwujących pyszne jedzenie „Szara Eminencja” i „A la Maison". W kategoriach młodzieżowych na najlepszych czeka sprzęt sportowy, a seniorzy odbiorą nagrody pieniężne.

03.11.2016
Czas na starcie z Kolpingiem w Lotto Superlidze Po spotkaniach w Lidze Mistrzów tenisiści stołowi Bogorii Grodzisk Mazowiecki wracają do rozgrywek na krajowym podwórku. W 5. Kolejce Lotto Superligi Bogoria podejmie Kolping Frac Jarosław. Mecz ten zostanie rozegrany 6 listopada (niedziela) o godzinie 16 w grodziskiej hali przy ulicy Westfala 3a.

02.11.2016
Maciej Kubik dwa razy na podium w Bratysławie Maciej Kubik KSS Andromeda Warszawa dwukrotnie stanął na podium Międzynarodowych Mistrzostw Słowacji Kadetów - Slovak Cadet Open - ITTF Junior Circuit, turnieju zaliczanego do światowego rankingu ITTF. Wraz z Samuelem Kulczyckim (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) zdobył brązowy medal w turnieju gry podwójnej i w turnieju drużynowym, reprezentując barwy reprezentacji Polski A.

30.10.2016
Grzybowska-Franc, Kusińska i Woś na podium I Grand Prix Polski kat. senior! Zawodnicy reprezentujący województwo mazowieckie odegrali główne role w zakończonym w niedzielę w Wieliczce I Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów. W finale pań Katarzyna GRZYBOWSKA-FRANC (SKTS Sochaczew) po niesamowicie zaciętym pojedynku pokonała 4:3 Klaudię KUSIŃSKĄ (GLKS Nadarzyn). Na trzecim stopniu podium panów stanął Alan WOŚ (IKTS Broń Radom).

30.10.2016
Katarzyna i Miłosz wygrywają w II WTK kat. kadet Katarzyna TROCHIMIUK (KS Spójnia Warszawa) oraz Miłosz REDZIMSKI (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) okazali się najlepsi w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetek i Kadetów. Wraz z pokonanymi w grach finałowych - Martyną Lis (Bogoria) i Robertem CZERNECKIM (KKS Andromeda Warszawa) zapewnili sobie awans do II Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów. W II WTK kat. kadet uczestniczyło 73 zawodniczki i zawodników. Projekt współfinansuje m. st. Warszawa

30.10.2016
Milena i Mateusz wygrywają II WTK w kat. skrzat Milena MIRECKA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Mateusz Sakowicz (KS Spójnia Warszawa) okazali się najlepsi w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Skrzatek i Skrzatów. W zawodach uczestniczyło 37 dzieci. Projekt współfinansuje m. st. Warszawa

29.10.2016
Amelia i Szymon wygrywają turnieje II WTK kategorii młodzik Amelia KOTARSKA (UKS Return Piaseczno) pokonała 3:1 (11-8, 9-11,11-8,12-10) Darię DURALAK (IKTS Broń Radom) w finale II WTK Młodziczek. W finale II WTK Młodzików Szymon WIŚNIEWSKI (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrał 3:1 (11-9, 4-11, 11-7, 11-8) z Tomaszem TRZASKOWSKIM (GLKS Nadarzyn). W II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek i Młodzików zagrało 81 dziewcząt i chłopców. Projekt współfinansuje m. st. Warszawa.

27.10.2016
W sobotę II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kat. Młodzik Najwyżej klasyfikowanymi uczestnikami II WTK Młodziczek i Młodzików są Amelia KOTARSKA (UKS Return Piaseczno) i Kinga TEODORCZUK (SP Mordy) oraz Szymon WIŚNIEWSKI (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki). Dziewczęta mają tyle samo punktów i o tym, która zajmie w tabeli turniejowej pozycję numer jeden zadecyduje losowanie. Zawody rozpoczną się o godz. 10.00 turniejem młodzików w hali sportowej OSiR Targówek przy ul. Ossowskiego 25. Uwaga! Wiele ulic wokół hali będzie zamkniętych dla ruchu samochodowego. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

27.10.2016
W niedzielę II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kat. Kadet Martyna LIS i Miłosz REDZIMSKI, oboje z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki są najwyżej klasyfikowanymi uczestnikami II WTK Kadetek i Kadetów. Zawody rozpoczną się w niedzielę o godz. 10.00 turniejem kadetów w hali sportowej OSiR Targówek przy ul. Ossowskiego 25. Uwaga! Wiele ulic wokół hali będzie zamkniętych dla ruchu samochodowego. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

27.10.2016
W niedzielę II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kat. Skrzat Najwyżej klasyfikowanymi uczestnikami II WTK Skrzatek i Skrzatów są zwycięzcy pierwszej serii eliminacji do mistrzostw województwa: Milena MIRECKA (KS Bogoria Grodzisk Maz.) i Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa). Zawody rozpoczną się w niedzielę o godz. 13.00 turniejami dziewcząt i chłopców w hali sportowej OSiR Targówek przy ul. Ossowskiego 25. Uwaga! Wiele ulic wokół hali będzie zamkniętych dla ruchu samochodowego. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.