Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
13.06.2016
4 nowych mazowieckich sędziów międzynarodowych Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego opublikowała listę sędziów tenisa stołowego, którzy w 2016 roku pozytywnie zdali egzamin na sędziego międzynarodowego. Wśród 673 osób znalazło się 4 sędziów z Mazowsza, a są nimi Katarzyna Bielak, Grzegorz Bor, Artur Kozak oraz Robert Krusiński. Gratulujemy!

07.06.2016
Letni obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów w Brzegu Dolnym Na 14 - 23 czerwca 2016 roku zaplanowany został pierwszy letni obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów w Brzegu Dolnym. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

06.06.2016
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przedstawia listę osób zgłoszonych na letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów.

06.06.2016
Redzimski, Wiśniewski i Zalewski medalistami IMP Żaków w Międzydrojach Do Miłosza Redzimskiego powędrował tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Żaków w grze pojedynczej w tenisie stołowym. Medale zdobyli także Mateusz Zalewski - brązowy medal w grze pojedynczej, Szymon Wiśniewski w parze z Miłoszem Redzimskim - srebrny medal w grze podwójnej. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Międzyzdrojach.

03.06.2016
Żaczki i żacy zagrają w Indywidualnych Mistrzostwach Polski na koszt Urzędu Marszałkowskigo Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego z radością informuje, że żaczki i żacy, którzy uzyskali prawo gry w Indywidualnych Mistrzostwach Polski mają finansowany pełen udział w turnieju. Zadanie "Udział reprezentacji województwa mazowieckiego w tenisie stołowym w turniejach Grand Prix Polski oraz Mistrzostwach Polski" realizowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

03.06.2016
Znamy zwycięzców IX Ogólnopolskiego Turnieju im. Andrzeja Grubby w Jeżewie 3 czerwca 2016 roku został rozegrany w Jeżewie IX Ogólnopolski im. Andrzeja Grubby. Boje w turnieju toczyły się w dwóch kategoriach wiekowych: kadet i żak. Prawo startu w kategoriach męskich miały również dziewczęta. W zawodach wystartowało 27 żaków i 29 kadetów. Początek turnieju to gry w grupach cztery i trzy osobowych. Do kolejnego etapy wychodziły po dwie osoby z każdej grupy.

26.05.2016
Najlepsi z Mazowsza zagrają w 2016 Polish Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit Agata ZAKRZEWSKA, Julia WIĘCKOWSKA, Martyna LIS, Anna WERESZCZAKA, Łukasz SOKOŁOWSKI, Maciej KUBIK, Artur MICHALCZYK, Jakub MISZKURKA i Dominik BOROWSKI zagrają w międzynarodowym turnieju 2016 Polish Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, który w dniach 25 - 29 maja 2016 roku odbędzie się w COS Cetniewo.

21.05.2016
Wiktoria Serafin i Mateusz Zalewski Mistrzami Województwa Żaków Do Wiktorii Serafin (IKTS BROŃ Radom) i Mateusza Zalewskiegoa (KS SOKÓŁ Serock) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Żaków w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

19.05.2016
W weekend: IMW Żaków Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Żaczek i Żaków, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. Zoltana Balo 1.

19.05.2016
Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku i Szkoła Podstawowa nr 72 w Piasecznie zwycięzcami XVIII MIMS Do Szkoły Podstawowej nr 20 w Płocku w kategorii dziewcząt i Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 72 w Piasecznie wśród chłopców powędrowały tytuły Mistrzów XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Jeżewie.

17.05.2016
Gimnazjum w Szymanowie i Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim zwycięzcami XVIII MIMS Do Gimnazjum w Szymanowie w kategorii dziewcząt i Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim wśród chłopców powędrowały tytuły Mistrzów XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Nadarzynie.

16.05.2016
We wtorek i środę XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów Na najbliższy wtorek i środę w kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego zaplanowane zostały XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów, miejscem zmagań będą hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeżewie (k. Sierpca) oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie.

01.05.2016
Zofia Śliwka i Dawid Budzich Mistrzami Województwa Skrzatów Do Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

01.05.2016
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski Mistrzami Województwa Kadetów Do Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

30.04.2016
Julia Czubakowska i Robert Czernecki Mistrzami Województwa Młodzików Do Julii Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Roberta Czerneckiego (SCKiS HALS Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.