Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
13.03.2016
Wiktoria Serafin i Adam Kostecki wygrali III WTK Żaków Zwycięstwem Wiktorii Serafin (IKTS BROŃ Radom) i Adama Kosteckiego (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Warszawie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

12.03.2016
W weekend: III WTK Skrzatów, Kadetów i Żaków Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Skrzat i Kadet, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie przy ul. Niepodległości 11. Natomiast dzień później w warszawskiej hali przy ul. Zoltana Balo 1 zagrają uczestnicy III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Żaków.

12.03.2016
Zofia Śliwka i Dawid Budzich wygrali III WTK Skrzatów Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

12.03.2016
Martyna Lis i Artur Michalczyk wygrali III WTK Kadetów Zwycięstwem Martyny Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Artura Michalczyk (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

10.03.2016
Derby Mazowsza - ekstraklasa kobiet 11 marca o godzinie 17:00 w piętnastej kolejce Ekstraklasy kobiet zagrają ze sobą dwa zespoły z województwa mazowieckiego. Naprzeciw siebie w nadarzyńskiej hali przy ul. Żółwińskiej 41, staną drużyny GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn i SKTS Sochaczew.

06.03.2016
Aleksandra Dąbrowska i Zbigniew Grześlak Mistrzami Województwa Seniorów Do Aleksandry Dąbrowskiej (GLKS Nadarzyn) i Zbigniewa Grześlaka (KS SPÓJNIA Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Seniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Nadarzynie.

05.03.2016
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Seniorek i Seniorów Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Nadarzynie, przy ul. Żółwińskiej 41.

05.03.2016
Znamy zwycięzców POM w kategorii Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych Ostatecznie 95 uczestników wzięło udział w turniejach tenisa stołowego Płockiej Olimpiady Młodzieży 2016. W piątek rywalizację zakończyli gimnazjaliści i reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych. Tak jak w przypadku podstawówek okazałe puchary i medale wręczał najlepszym Wojciech Jankowski, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie (1992). Oficjalne zakończenie POM 2016 zaplanowano na 7 maja.

03.03.2016
Julia Czubakowska i Kajetan Kachniewski wygrali POM Zwycięstwem Julii Czubakowskiej (Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku) i Kajetana Kachniewskiego (Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku) zakończyła się rozgrywana w Płocku, Płocka Olimpiada Młodzieży w rywalizacji Szkół Podstawowych.

03.03.2016
Trwa Płocka Olimpiada Młodzieży Pod patronatem Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, w Płocku rozpoczęły się zmagania uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych w rozgrywkach Płockiej Olimpiady Młodzieży.

23.02.2016
Nabór do klasy sportowej o specjalizacji tenis stołowy w Gimnzajum nr 39 w Warszawie Gimnazjum nr 39 przy ul. Hożej 11/15 w Warszawie ogłasza nabór do klasy sportowej o specjalizacji tenis stołowy w roku szkolnym 2016/2017. Zebranie informacyjne odbędzie się 25 lutego 2016 roku o godzinie 17:00 w Zespole Szkół nr 68 przy ul. Hożej 11/15.

20.02.2016
Nikola Brejnak i Szymon Wiśniewski wygrali III WTK Młodzików Zwycięstwem Nikoli Brejnak (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Szymona Wiśniewsiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

18.02.2016
W weekend: III WTK Młodzików Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Młodzik, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie.

16.02.2016
SM: w czwartek Bogoria zagra u siebie z Toruniem Po zwycięstwie za trzy punkty na trudnym terenie w Bydgoszczy tym razem przeciwnikiem zespołu Bogorii będzie 6. drużyna tabeli Superligi. Torunianie doskonale spisują się w drugiej części rozgrywek, chociaż ostatnio została przerwana ich passa sześciu zwycięstw z rzędu przez Kolping Jarosław.

14.02.2016
Anna Wereszczaka i Jakub Miszkurka wygrali III WTK Juniorów Zwycięstwem Anny Wereszczaka (GLKS Nadarzyn) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Nadarzynie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.