Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
06.12.2014
LM: Trzeci ćwierćfinał Bogorii Grodzisk Mazowiecki! Mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonał francuskie Hennebont 3:1 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów tenisa stołowego.

01.12.2014
Walne Zebranie Delegatów (Warszawa, 15 grudnia 2014 roku) Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego uprzejmie informuje, że Walne Zebranie Delegatów MOZTS odbędzie się w dniu 15 grudnia 2014 roku o godz. 18:30 w pierwszym terminie lub o godz. 18:45 w drugim terminie w siedzibie MOZTS w Warszawie przy ul. Karczewskiej 18.

01.12.2014
Dwa brązowe medale mazowieckich zespołów w Finale Drużynowego Turnieju Uczniowskiego Z dwoma pucharami za trzecie miejsce z Finału Drużynowego Turnieju Uczniowskiego wróciły zespoły z województwa mazowieckiego. Na najniższym stopniu podium w kategorii dziewcząt starszych stanęły reprezentantki UKS RETURN Piaseczno - Amelia Kotarska i Oliwia Kornacka, w grupie młodszej chłopców z trzeciego miejsca cieszyli się zawodnicy GLKS Nadarzyn (Filip Kostecki, Maksymilian Nawarski, Tomasz Trzaskowski i Adam Kostecki).

30.11.2014
SM: Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra z beniaminkiem z Bydgoszczy O piąte zwycięstwo z rzędu zagra Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z beniaminkiem z Bydgoszczy. Superligowy mecz z Gwiazdą już 2 grudnia o 17.30.

30.11.2014
Agata Zakrzewska i Jan Olek wygrali II WTK Seniorów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jan Olek (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

29.11.2014
Lena Giermasińska i Miłosz Redzimski wygrali II WTK Skrzatów Zwycięstwem Leny Giermasińskiej (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

29.11.2014
Weronika Bożek i Maciej Kubik wygrali II WTK Kadetów Zwycięstwem Weroniki Bożek (GLKS Nadarzyn) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

28.11.2014
Agata Zakrzewska i Jakub Miszkurka wygrali II WOM Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.

28.11.2014
W weekend: II cykl WTK w kategorii Skrzat, Kadet, Senior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Skrzat i Kadet, dzień później w zmaganiach o zwycięstwo i cenne nagrody rzeczowe zagrają najlepsi Seniorzy z województwa mazowieckiego.

28.11.2014
II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Kadetek i Kadetów Na najbliższy piątek w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Kadet, miejscem zmagań będzie hala sportowa KS SPÓJNIA Warszawa, przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2.

27.11.2014
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski wygrali II WOM Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

26.11.2014
Serwis ligowy: Uzupełnianie danych Wydział Rozgrywek MZTS przypomina o wprowadzeniu wyników oraz danych szczegółowych rozegranych pojedynków do nowego serwisu ligowego MZTS - ligi.mzts.pl.

26.11.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 8. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 8. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

23.11.2014
Martyna Lis i Mikołaj Kiciński wygrali II WTK Młodzików Zwycięstwem Martyny Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Mikołaja Kicińskiego (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

22.11.2014
Julia Czubakowska i Jan Należyty wygrali II WTK Żaków Zwycięstwem Juli Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Jana Należytego (UKS RETURN Piaseczno) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.