Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
02.04.2016
Monika Klimczak i Bartosz Lebrecht Mistrzami Województwa Młodzieżowców Do Moniki Klimczak (SCKiS HALS Warszawa) i Bartosza Lebrechta (GLKS Nadarzyn) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzieżowców w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

02.04.2016
Agata Zarzewska i Adrian Majchrzak Mistrzami Województwa Juniorów Do Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Adriana Majchrzaka (UKS RETURN Piaseczno) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Juniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

31.03.2016
W weekend: Mistrzostwa Województwa Juniorów i Młodzieżowców Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategorii Junior i Młodzieżowiec, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. Króla Maciusia 5.

23.03.2016
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego wraz z Unią Związków Sportowych Warszawy i Województwa Mazowieckiego zapraszają do udziału w letnich obozach szkoleniowych Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów w tenisie stołowym.

14.03.2016
Ursynów na sportowo: podsumowanie III WTK Żaków W ostatnią niedzielę w hali szkół fundacji Primus odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków. W kategorii dziewcząt wystartowało siedemnaście zawodniczek, w kategorii chłopców zawodników było czterdziestu ośmiu.

13.03.2016
Wiktoria Serafin i Adam Kostecki wygrali III WTK Żaków Zwycięstwem Wiktorii Serafin (IKTS BROŃ Radom) i Adama Kosteckiego (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Warszawie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

12.03.2016
W weekend: III WTK Skrzatów, Kadetów i Żaków Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Skrzat i Kadet, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie przy ul. Niepodległości 11. Natomiast dzień później w warszawskiej hali przy ul. Zoltana Balo 1 zagrają uczestnicy III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Żaków.

12.03.2016
Zofia Śliwka i Dawid Budzich wygrali III WTK Skrzatów Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

12.03.2016
Martyna Lis i Artur Michalczyk wygrali III WTK Kadetów Zwycięstwem Martyny Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Artura Michalczyk (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

10.03.2016
Derby Mazowsza - ekstraklasa kobiet 11 marca o godzinie 17:00 w piętnastej kolejce Ekstraklasy kobiet zagrają ze sobą dwa zespoły z województwa mazowieckiego. Naprzeciw siebie w nadarzyńskiej hali przy ul. Żółwińskiej 41, staną drużyny GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn i SKTS Sochaczew.

06.03.2016
Aleksandra Dąbrowska i Zbigniew Grześlak Mistrzami Województwa Seniorów Do Aleksandry Dąbrowskiej (GLKS Nadarzyn) i Zbigniewa Grześlaka (KS SPÓJNIA Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Seniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Nadarzynie.

05.03.2016
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Seniorek i Seniorów Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Nadarzynie, przy ul. Żółwińskiej 41.

05.03.2016
Znamy zwycięzców POM w kategorii Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych Ostatecznie 95 uczestników wzięło udział w turniejach tenisa stołowego Płockiej Olimpiady Młodzieży 2016. W piątek rywalizację zakończyli gimnazjaliści i reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych. Tak jak w przypadku podstawówek okazałe puchary i medale wręczał najlepszym Wojciech Jankowski, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie (1992). Oficjalne zakończenie POM 2016 zaplanowano na 7 maja.

03.03.2016
Julia Czubakowska i Kajetan Kachniewski wygrali POM Zwycięstwem Julii Czubakowskiej (Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku) i Kajetana Kachniewskiego (Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku) zakończyła się rozgrywana w Płocku, Płocka Olimpiada Młodzieży w rywalizacji Szkół Podstawowych.