Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
17.09.2016
Milenka i Mateusz zwycięzcami I WTK w kategorii skrzat Milena Mirecka (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Mateusz Sakowicz (KS Spójnia Warszawa) wygrali pierwsze turnieje WTK w kategorii skrzat. Drugie miejsca zajęli odpowiednio Aleksandra Oskiera i Piotr Garwoła (oboje z Bogorii).

16.09.2016
Julia Więckowska i Maciej Kubik mistrzami Warszawy w kategorii kadet SCKiS Hals jak dotąd bierze wszystko w mistrzostwach Warszawy - finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Po podwójnym złocie trzy dni temu w kategorii młodzik, w hali Spójni Warszawa znów triumfowali zawodnicy reprezentujący barwy SCKiS - Julia Więckowska i Maciej Kubik, tym razem w kategorii kadet (junior młodszy).

14.09.2016
Grand Prix Piaseczna w zupełnie nowej odsłonie Dziewiętnasta edycja rozgrywanego w Piasecznie turnieju tenisa stołowego ma być przełomowa i przynieść wiele radości biorącym udział zawodnikom. W turnieju, w którym udział może wziąć udział niemal każdy (dzieci, dorośli, amatorzy, profesjonaliści) nie zabraknie atrakcji.

14.09.2016
Losowanie Mistrzostw Warszawy (WOM) kat. Kadet Reprezentujący barwy klubu-gospodarza turnieju, Spójni Warszawa, Katarzyna Trochimiuk oraz Mateusz Kalinowski, jako liderzy klasyfikacji po trzech turniejach WOM, są najwyżej rozstawieni w drabinkach turniejowych Mistrzostw Warszawy w grze pojedynczej kat. Kadet. Turniej rozpocznie się w piątek 16 września o 16.15.

13.09.2016
Losowanie Mistrzostw Warszawy (WOM) kat. Młodzik Patrycja Puchalska oraz Robert Czernecki (oboje SCKiS Hals Warszawa) są najwyżej rozstawionymi w drabinkach turniejowych Mistrzostw Warszawy - finałów WOM, edycji klubowej w grze pojedynczej. Turniej rozpoczyna się już dziś o 16.15 w hali Spójni Warszawa przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2.

13.09.2016
Patrycja Puchalska i Robert Czernecki nowymi mistrzami Warszawy w kat. młodzik Reprezentujący barwy SCKiS Hals Warszawa, Patrycja Puchalska oraz Robert Czernecki to nowi mistrzowie Warszawy w grze pojedynczej młodzików. Byli najwyżej rozstawionymi w drabinkach turniejowych mistrzostw - finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w edycji klubowej

11.09.2016
Alicja Firszt i Kajetan Kachniewski zwyciężyli w I WTK młodzików Alicja Firszt i Kajetan Kachniewski triumfowali w I WTK w kategorii młodzik. Oboje reprezentują barwy MLUKS Nadwiślanin Płock

10.09.2016
W niedzielę pierwszy WTK w kategorii młodzik Daria Duralak (IKTS Broń Radom) i Ernest Ciechomski (UKS Return Piaseczno) rozstawieni zostali z numerami 1 w pierwszych wojewódzkich turniejach kwalifikacyjnych do mistrzostw Polski w kategorii młodzik (rocznik 2004 i młodsi). "Dwójki" to Kinga Teodorczuk (SP Mordy) i Maksymilian Nawarski (GLKS Nadarzyn).

08.09.2016
Sezon Superligi w Grodzisku Mazowieckim czas zacząć W czwartek 15 września o godzinie 18 zawodnicy Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki podejmą we własnej hali przy ulicy Westfala 3a zespół Palmiarnii Zielona Góra. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego rozpoczynają kampanię, której celem jest sięgnięcie po szósty tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

07.09.2016
Terminy finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży i pierwszego posiedzenia Zarządu nowej kadencji Znane są już terminy finałowej serii rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Warszawy. Turnieje, których organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego, finansowane są ze środków Miasta Stołecznego Warszawa. Wyznaczona została też data i miejsce pierwszego posiedzenia Zarządu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego w nowej kadencji 2016-2020. Odpowiednie komunikaty niebawem ukażą się na stronie Związku.

06.09.2016
I WTK młodzików, WOM, zgłoszenia do lig - piłka w grze już w ten weekend! W najbliższy weekend wracają na Mazowsze oficjalne rozgrywki tenisa stołowego na poziomie wojewódzkim. Zaczną młodzicy od rozegrania w niedzielę (11 września) I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego do Mistrzostw Polski. Wcześniej, w sobotę (10 września), mija termin zgłoszeń do lig prowadzonych przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowgo. W przyszłym tygodniu zaplanowano początek finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Wiele pracy ma także Zarząd nowej kadencji.

05.09.2016
Turniej Tenisa Stołowego w Grodzisku Mazowieckim Turniej Tenisa Stołowego w Grodzisku Mazowieckim

31.08.2016
Marek Zalewski nowym Prezesem Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Marek Zalewski nowym prezesem Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego - taką decyzję podjęli 31 sierpnia br. delegaci Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania MOZTS.

26.08.2016
Przygotowanie do sezonu 2016/2017 - rozgrywki ligowe i licencje okesowe W związku z początkiem nowego sezonu 2016/2017 przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące prawidłowego zgłoszenia drużyn klubów sportowych do rozgrywek ligowych prowadzonych przez MOZTS oraz informacje dotyczące otrzymania licencji okresowych PZTS.

24.08.2016
Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Delegatów MOZTS (Warszawa, 31 sierpnia 2016 r.) Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, działając na podstawie §21 Statutu Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, zaprasza na Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Delegatów Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, które rozpocznie się w dniu 31 sierpnia 2016 roku o godz. 18:00 w pierwszym terminie lub o godz. 18:15 w drugim terminie, w sali konferencyjnej COS TORWAR przy ul. Łazienkowskiej 6A.