Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
23.02.2015
SM: BOGORIA Grodzisk Mazowiecki podejmie Dekorglass Działdowo To będzie ostatni mecz sezonu zasadniczego w Grodzisku Mazowieckim. Już 25 lutego tenisiści stołowi Dartomu Bogorii zmierzą się z Dekorglassem Działdowo w ramach 15. kolejki Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn.

22.02.2015
Monika Żbikowska i Daniel Górak Mistrzami Województwa Seniorów Do Moniki Żbikowskiej (GLKS Nadarzyn) i Daniela Góraka (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Seniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

21.02.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Seniorek i Seniorów Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.

21.02.2015
Zofia Śliwka i Dawid Budzich wygrali III WTK Skrzatów Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

21.02.2015
Aleksandra Paruszewska i Artur Michalczyk wygrali III WTK Kadetów Zwycięstwem Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Artura Michalczyka (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

19.02.2015
W weekend: III cykl WTK w kategorii Skrzat i Kadet Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Skrzat i Kadet, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.

19.02.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Seniorek i Seniorów Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.

17.02.2015
Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego ma przyjemność zaprezentować nowość na stronie mzts.pl, zestawienie medalistów Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego wraz klasyfikacją medalową klubów uczestniczących w tych rozgrywkach.

12.02.2015
KS SPÓJNIA Warszawa zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu województwa mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa zwyciężyła w meczu finałowym Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu województwa mazowieckiego, który rozegrano 12 lutego 2015 roku w Wiązownie. Wyższość drużyny z Warszawy uznać musieli zawodnicy GKTS Wiązowna przegrywając w stosunku 4:1.

11.02.2015
Podsumowanie występu Łukasza Sokołowskiego w Budapeszcie Łukasz Sokołowski (KS SPÓJNIA Warszawa) ostatecznie zakończył zmagania w kategorii Młodzików na miejscu 9-16 podczas 20. edycji turnieju International Open Table Tennis Competition, stanowiącym Memoriał Janosa Molnara w tenisie stołowym.

11.02.2015
Terminarze rozgrywek ligowych - II runda Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował terminarze na 2. rundę rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015. Terminarze dotyczą: 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 3 Ligi Mężczyzn, 4. Ligi Mężczyzn i 5. Ligi Mężczyzn.

09.02.2015
Kolegium Sędziów: obsada sędziowska II ligi kobiet i mężczyzn - II runda Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracowało obsadę sędziowską 2. rundy rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015. Obsada Sędziów Głównych dotyczy 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska) i 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska).

08.02.2015
Katarzyna Bagrowska i Adrian Majchrzak wygrali III WTK Juniorów Zwycięstwem Katarzyny Bagrowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Adriana Majchrzaka (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

06.02.2015
W weekend: III cykl WTK w kategorii Junior Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.

05.02.2015
Łukasz Sokołowski wystąpi w międzynarodowym turnieju w Budapeszcie Łukasz Sokołowski (KS SPÓJNIA Warszawa) w dniach 5-8 lutego 2015 roku wystąpi w 20. edycji turnieju International Open Table Tennis Competition, stanowiącym Memoriał Janosa Molnara w tenisie stołowym. Podopieczny warszawskiego klubu wystąpi w trzech kategoriach wiekowych: gra pojedyncza juniorów (ur. 1997 i młodsi), gra pojedyncza kadetów (ur. 2000 i młodsi) oraz gra pojedyncza młodzików gr. 1 (ur. 2002 i młodsi).