Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
21.05.2016
Wiktoria Serafin i Mateusz Zalewski Mistrzami Województwa Żaków Do Wiktorii Serafin (IKTS BROŃ Radom) i Mateusza Zalewskiegoa (KS SOKÓŁ Serock) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Żaków w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

19.05.2016
W weekend: IMW Żaków Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Żaczek i Żaków, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. Zoltana Balo 1.

19.05.2016
Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku i Szkoła Podstawowa nr 72 w Piasecznie zwycięzcami XVIII MIMS Do Szkoły Podstawowej nr 20 w Płocku w kategorii dziewcząt i Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 72 w Piasecznie wśród chłopców powędrowały tytuły Mistrzów XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Jeżewie.

17.05.2016
Gimnazjum w Szymanowie i Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim zwycięzcami XVIII MIMS Do Gimnazjum w Szymanowie w kategorii dziewcząt i Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim wśród chłopców powędrowały tytuły Mistrzów XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Nadarzynie.

16.05.2016
We wtorek i środę XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów Na najbliższy wtorek i środę w kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego zaplanowane zostały XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów, miejscem zmagań będą hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeżewie (k. Sierpca) oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie.

01.05.2016
Zofia Śliwka i Dawid Budzich Mistrzami Województwa Skrzatów Do Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

01.05.2016
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski Mistrzami Województwa Kadetów Do Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

30.04.2016
Julia Czubakowska i Robert Czernecki Mistrzami Województwa Młodzików Do Julii Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Roberta Czerneckiego (SCKiS HALS Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

29.04.2016
W weekend: IMW Młodzików, Kadetów i Skrzatów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodziczek i Młodzików, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. M. Ossowskiego 25. Natomiast dzień później w tej samej hali zagrają uczestnicy Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w kategorii Kadet i Skrzat.

16.04.2016
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Kadetów Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego wraz z Unią Związków Sportowych Warszawy i Województwa Mazowieckiego zapraszają do udziału w letnich obozach szkoleniowych Kadry Wojewódzkiej Kadetów w tenisie stołowym.

16.04.2016
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego wraz z Unią Związków Sportowych Warszawy i Województwa Mazowieckiego zapraszają do udziału w letnich obozach szkoleniowych Kadry Wojewódzkiej Młodzików w tenisie stołowym.

16.04.2016
SCKiS HALS Warszawa i KS SPÓJNIA Warszawa Mistrzami Mazowsza Kadetów Do SCKiS HALS Warszawa w kategorii kadetek i KS SPÓJNIA Warszawa wśród kadetów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.

16.04.2016
GLKS I Nadarzyn i UKS RETURN Piaseczno Mistrzami Mazowsza Juniorów Do GLKS I Nadarzyn w kategorii juniorek i UKS RETURN Piaseczno wśród juniorów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Juniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.

14.04.2016
W weekend: Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w kat. Kadet i Junior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.

13.04.2016
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski wygrali III WOM Kadetów Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.