Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
04.05.2015
1L: KS SPÓJNIA Warszawa powalczy o grę w Superlidze Mężczyzn Już 8 maja w najbliższy piątek, w pierwszym meczu barażowym o grę w rozgrywkach Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn KS SPÓJNIA Warszawa podejmie we własnej hali zwycięzcę grupy południowej 1. ligi mężczyzn - LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia.

26.04.2015
Martyna Lis i Mikołaj Kiciński Mistrzami Województwa Młodzików Do Martyny Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Mikołaja Kicińskiego (GLKS Nadarzyn) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

25.04.2015
Lena Giermasińska i Miłosz Redzimski Mistrzami Województwa Skrzatów Do Leny Giermasińskiej (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

25.04.2015
Aleksandra Paruszewska i Artur Michalczyk Mistrzami Województwa Kadetów Do Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Artura Michalczyka (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

24.04.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza w kat. Młodzik, Kadet i Skrzat Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Skrzat, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Ossowskiego 25. Natomiast dzień później w tej samej hali o medale powalczą najlepsi zawodnicy z województwa mazowieckiego w kategorii Młodzik.

18.04.2015
Magdalena Przesmycka i Jakub Jędrzejczak Mistrzami Warszawy Juniorow Zwycięstwem Magdaleny Przesmyckiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Jędrzejczaka (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Juniorów.

16.04.2015
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński Mistrzami Warszawy Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Kadetów.

14.04.2015
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski Mistrzami Warszawy Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Młodzików.

13.04.2015
SKTS Sochaczew zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Kobiet SKTS Sochaczew zwyciężyła tegoroczną rywalizację o Drużynowy Puchar Polski Kobiet w tenisie stołowym. W turnieju finałowym podopieczni trenera Bronisława Gawrylczyka okazali się lepsi od ekip: KTS OPTIMA Lublin, MRKS Gdańsk oraz LUKS Chełmno.

12.04.2015
SCKiS HALS Warszawa i KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki Mistrzami Mazowsza w kategorii Młodzik Do SCKiS HALS Warszawa w kategorii młodziczek i KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki wśród młodzików powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

11.04.2015
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie i SCKiS HALS Warszawa Mistrzami Mazowsza w kategorii Kadet Do ULKS TĘCZA Budki Piaseckie w kategorii kadetek i SCKiS HALS Warszawa wśród kadetów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.

11.04.2015
SCKiS HALS Warszawa i KS SPÓJNIA Warszawa Mistrzami Mazowsza w kategorii Junior Do SCKiS HALS Warszawa w kategorii juniorek i KS SPÓJNIA Warszawa wśród juniorów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Juniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.

09.04.2015
W weekend: Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w kat. Młodzik, Kadet i Junior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11. Natomiast dzień później w hali przy ul. Króla Maciusia 5 o medale zagrają najlepsze drużyny z województwa mazowieckiego w kategorii Młodzik.

09.04.2015
Kolegium Sędziów: Obsada sędziowska turniejów w kwietniu 2015 roku Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego przedstawia obsadę sędziowską turniejów indywidualnych rozgrywanych w kwietniu 2015 roku.

07.04.2015
Zmiana terminów Mistrzostw Warszawy (WOM) Kadetów i Juniorów W związku z Walnym Zebraniem Delegatów Klubu Sportowego SPÓJNIA Warszawa w dniu 15 kwietnia 2015 roku w godzinach wieczornych, postanawia się zmienić terminy rozgrywania Mistrzostw Warszawy w kategorii Kadet na dzień 16 kwietnia 2015 roku (czwartek), a termin rozgrywania Mistrzostw Warszawy w kategorii Junior na dzień 17 kwietnia 2015 roku (piątek). Termin rozegrania Mistrzostw Warszawy w kategorii Młodzik pozostaje bez zmian (14 kwietnia 2015 roku - wtorek).