Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
07.04.2015
Maciej Kubik trenuje z najlepszymi w Portugalii w ramach programu ETTU Eurotalents Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa) w dniach 6-12 kwietnia 2015 roku będzie uczestniczyć w międzynarodowym obozie tenisa stołowego w ramach programu ETTU Eurotalents w portugalskiej Vila Nova de Gaia. Podopieczny warszawskiego klubu przez tydzień trenować będzie z najlepszymi młodymi zawodnikami z całej Europy.

30.03.2015
SM: BOGORIA Grodzisk Mazowiecki w finale Po zwycięstwie w rewanżu 3:1 z Kolpingiem Frac Jarosław Dartom Bogoria awansowała do finału mistrzostw Polski. Zagra w nim z Olimpią-Unią Grudziądz.

28.03.2015
Monika Klimczak i Jakub Jędrzejczak Mistrzami Województwa Juniorów Do Moniki Klimczak (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Jędrzejczaka (KS SPÓJNIA Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Juniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Sochaczewie.

28.03.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Sochaczewie, przy ul. Staszica 25.

27.03.2015
SM: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki walczy o finał Czas na fazę play-off Wschodzący Białystok Superligi. W półfinale Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki gra z Kolpingiem Frac Jarosław. Pierwszy zwycięski mecz odbył się 25 marca na Podkarpaciu, rewanż 28 marca w Grodzisku.

26.03.2015
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński wygrali III WOM Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.

25.03.2015
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski wygrali III WOM Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

22.03.2015
Paulina Jankowicz i Miłosz Redzimski wygrali III WTK Żaków Zwycięstwem Pauliny Jankowicz (GLKS Nadarzyn) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

19.03.2015
W weekend: III cykl WTK w kategorii Żak Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Żak, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.

18.03.2015
Weronika Rosłaniec i Bartosz Lebrecht Mistrzami Województwa Młodzieżowców Do Weroniki Rosłaniec (KS PUZNÓWKA 1996) i Bartosza Lebrechta (GLKS Nadarzyn) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzieżowców w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

18.03.2015
Ranking indywidualny i lista uprawionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego przedstawia rankingi indywidualne po zakończonym III cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Juniorek i Juniorów oraz listę uprawionych do startu w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Junior.

16.03.2015
W środę: Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodzieżowców Na najbliższą środę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Młodzieżowiec, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.

16.03.2015
Bardzo dobry występ mazowieckich młodziczek i młodzików w 3. GPP Młodzików Aż z trzema pucharami z 3. Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików wrócili mazowieccy młodzicy. Drugie miejsca w rozgrywanych w Wałbrzychu eliminacjach do Mistrzostw Polski Młodzików zajęli Julia Więckowska (SCKiS HALS Warszawa) oraz Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa), na najniższym stopniu podium niespodziewanie stanęła Martyna Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki).

12.03.2015
SKTS Sochaczew zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa mazowieckiego SKTS Sochaczew zwyciężył w meczu finałowym Drużynowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa mazowieckiego, który rozegrano 12 marca 2015 roku w Nadarzynie. Wyższość drużyny z Sochaczewa uznać musiały zawodniczki GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn przegrywając w stosunku 4:0.

10.03.2015
83 IMP: Katarzyna Grzybowska i Daniel Górak ponownie złoci Katarzyna Grzybowska z SKTS Sochaczew i Daniel Górak z Bogorii Grodzisk Mazowiecki obronili tytuły mistrzów Polski w singlu podczas 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów, rozgrywanych w Wałbrzychu.