Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
27.03.2015
SM: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki walczy o finał Czas na fazę play-off Wschodzący Białystok Superligi. W półfinale Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki gra z Kolpingiem Frac Jarosław. Pierwszy zwycięski mecz odbył się 25 marca na Podkarpaciu, rewanż 28 marca w Grodzisku.

26.03.2015
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński wygrali III WOM Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.

25.03.2015
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski wygrali III WOM Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

22.03.2015
Paulina Jankowicz i Miłosz Redzimski wygrali III WTK Żaków Zwycięstwem Pauliny Jankowicz (GLKS Nadarzyn) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

19.03.2015
W weekend: III cykl WTK w kategorii Żak Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Żak, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.

18.03.2015
Weronika Rosłaniec i Bartosz Lebrecht Mistrzami Województwa Młodzieżowców Do Weroniki Rosłaniec (KS PUZNÓWKA 1996) i Bartosza Lebrechta (GLKS Nadarzyn) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzieżowców w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

18.03.2015
Ranking indywidualny i lista uprawionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego przedstawia rankingi indywidualne po zakończonym III cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Juniorek i Juniorów oraz listę uprawionych do startu w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Junior.

16.03.2015
W środę: Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodzieżowców Na najbliższą środę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Młodzieżowiec, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.

16.03.2015
Bardzo dobry występ mazowieckich młodziczek i młodzików w 3. GPP Młodzików Aż z trzema pucharami z 3. Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików wrócili mazowieccy młodzicy. Drugie miejsca w rozgrywanych w Wałbrzychu eliminacjach do Mistrzostw Polski Młodzików zajęli Julia Więckowska (SCKiS HALS Warszawa) oraz Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa), na najniższym stopniu podium niespodziewanie stanęła Martyna Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki).

12.03.2015
SKTS Sochaczew zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa mazowieckiego SKTS Sochaczew zwyciężył w meczu finałowym Drużynowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa mazowieckiego, który rozegrano 12 marca 2015 roku w Nadarzynie. Wyższość drużyny z Sochaczewa uznać musiały zawodniczki GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn przegrywając w stosunku 4:0.

10.03.2015
83 IMP: Katarzyna Grzybowska i Daniel Górak ponownie złoci Katarzyna Grzybowska z SKTS Sochaczew i Daniel Górak z Bogorii Grodzisk Mazowiecki obronili tytuły mistrzów Polski w singlu podczas 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów, rozgrywanych w Wałbrzychu.

09.03.2015
Maciej Kubik zwycięzcą międzynarodowego turnieju ITTF Italian Junior & Cadet Open Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa) zwyciężył w kategorii "Nadzieja" w międzynarodowym turnieju ITTF Italian Junior & Cadet Open rozgrywanym we Włoskim Lignano w dniach 4 - 8 marca 2015 roku.

04.03.2015
83. IMP: Katarzyna Grzybowski i Daniel Górak z szansami na obronę Mistrzowskich tytułów Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) i Daniel Górak (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanymi na najbliższy weekend, 83. Indywidualnymi Mistrzostwami Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Areną zmagań będzie Hala Widowiskowo-Sportowa AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu.

01.03.2015
Natalia Draniak i Robert Czernecki wygrali III WTK Młodzików Zwycięstwem Natalii Draniak (GLKS Nadarzyn) i Roberta Czerneckiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Konstancinie Jeziorna, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

27.02.2015
W weekend: III cykl WTK w Młodzik Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Młodzik, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Konstancinie Jeziorna, przy ul. Żeromskiego 15.