Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
02.12.2015
Zaproszenie do zgłaszania drużyn do Drużynowego Pucharu Polski Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego w dniu 1 grudnia 2015 roku wydał komunikat w sprawie losowania i rozgrywania Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego.

29.11.2015
Aleksandra Paruszewska i Maciej Kubik wygrali II WTK Juniorów Zwycięstwem Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

28.11.2015
Paulina Krzysiek i Artur Kalita wygrali II WTK Seniorów Zwycięstwem Pauliny Krzysiek (GLKS Nadarzyn) i Artura Kality (IKTS BROŃ Radom) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

26.11.2015
W weekend: II WTK Seniorów i Juniorów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie. Natomiast dzień później w tej samej hali zagrają uczestnicy II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Juniorów.

18.11.2015
Julia Więckowska i Jakub Miszkurka wygrali I WOM Kadetów Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.

17.11.2015
Patrycja Puchalska i Robert Czernecki wygrali I WOM Młodzików Zwycięstwem Patrycji Puchalskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Robert Czerneckiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

15.11.2015
Julia Czubakowska i Szymon Wiśniewski wygrali II WTK Młodzików Zwycięstwem Julii Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Szymona Wiśniewsiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

14.11.2015
Zofia Śliwka i Kacper Stańczak wygrali II WTK Skrzatów Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Kacpra Stańczaka (GUKS ORZEŁ Siedlin) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

14.11.2015
Katarzyna Trochimiuk i Artur Michalczyk wygrali II WTK Kadetów Zwycięstwem Katarzyny Trochimiuk (KS SPÓJNIA Warszawa) i Artura Michalczyk (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

12.11.2015
W weekend: II WTK Skrzatów, Kadetów i Młodzików Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Skrzat i Kadet, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. M. Ossowskiego 25. Natomiast dzień później w warszawskiej hali przy ul. Króla Maciusia 5 zagrają uczestnicy II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Młodzików.

01.11.2015
XVI Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2015 roku Do czwartku 12 listopada, stowarzyszenia kultury fizycznej działające na terenie m.st. Warszawy mogą zgłaszać kandydatów do XVI Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy w kategorii: Najlepszy Sportowiec Roku, Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku, Trener Roku, Sportowa Osobowość Roku oraz Sportowa Impreza Roku.

28.10.2015
LM: Dartom Bogoriia podejmie ASTT Chatres 30 Października dojdzie do starcia z gatunku "o być albo nie być" Dartomu Bogorii w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Nasza drużyna w III. kolejce rozgrywek grupowych zmierzy się z liderem grupy D drużyną ASTT Chatres.

16.10.2015
Informacja w sprawie kolejki ligowej przypadającej na dzień 25 października 2015 roku W związku z odbywającymi się w dniu 25 października finałami ITTF World Tour Warsaw Polish Open w Arenie Ursynów oraz przypadającymi na ten sam dzień wyborami parlamentarnymi, które mogą spowodować zajęcie sal, w których będą rozgrywane mecze ligowe informujemy, że istnieje możliwość przełożenia zaplanowanych na ten dzień meczów ligowych na inne terminy.

11.10.2015
Kinga Teodorczuk i Bartosz Zadykowicz wygrali I WTK Żaków Zwycięstwem Kingi Teodorczuk (SP Mordy) i Bartosza Zadykowicza (UKS LUPUS KABATY Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

10.10.2015
Znamy Mistrzów Mazowsza Drużynowego Turnieju Uczniowskiego Zwycięstwem SKS 40 Warszawa, KS SOKÓŁ Serock w kategorii żaków i MLUKS NADWIŚLANIN Płock oraz UKS RETURN I Piaseczno w kategorii młodzików zakończył się Finał Wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego.