Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
01.02.2016
SM: Bogoria zagra we wtorek z Zieloną Górą We własnej hali w najbliższy wtorek o godzinie 18 Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się z Palmiarnią Zielona Góra. Spotkanie to będzie rozegrane w ramach 14. kolejki Superligi.

27.01.2016
GLKS Nadarzyn zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa mazowiecki Drużyna GLKS Nadarzyn zwyciężyła w meczu finałowym Drużynowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa mazowieckiego, który rozegrano 27 stycznia 2016 roku w Warszawie. Wyższość drużyny z Nadarzyna uznać musiały zawodniczki SCKiS HALS Warszawa przegrywając w stosunku 4:0.

19.01.2016
Ranking indywidualny i lista uprawnionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Seniorów Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego przedstawia rankingi indywidualne po zakończonym III cyklu Grand Prix Polski i Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Seniorek i Seniorów oraz listę uprawionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Seniorów.

10.01.2016
Zaproszenie do składania ofert organizacji turniejów do końca sezonu 2015/2016 Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby sportowe oraz stowarzyszenia z województwa mazowieckiego do przesyłania ofert organizacji turniejów z cyklu 3. WTK oraz Mistrzostw Mazowsza.

10.01.2016
Agata Zakrzewska i Grzegorz Janczewski wygrali III WTK Seniorów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Grzegorza Janczewskiego (SCKIS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Nadarzynie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

07.01.2016
W weekend: III WTK Seniorów Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Nadarzynie.

16.12.2015
Katarzyna Trochimiuk i Maciej Kubik wygrali II WOM Kadetów Zwycięstwem Katarzyny Trochimiuk (KS SPÓJNIA Warszawa) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.

15.12.2015
Laura Klimczak i Robert Czernecki wygrali II WOM Młodzików Zwycięstwem Laury Klimczak (KS SPÓJNIA Warszawa) i Robert Czerneckiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

12.12.2015
Zofia Śliwka i Bartosz Zadykowicz wygrali II WTK Żaków Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Bartosza Zadykowicza (UKS LUPUS KABATY Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

10.12.2015
W weekend: II WTK Żaków Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Żak, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. M. Ossowskiego 25.

02.12.2015
Zaproszenie do zgłaszania drużyn do Drużynowego Pucharu Polski Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego w dniu 1 grudnia 2015 roku wydał komunikat w sprawie losowania i rozgrywania Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego.

29.11.2015
Aleksandra Paruszewska i Maciej Kubik wygrali II WTK Juniorów Zwycięstwem Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

28.11.2015
Paulina Krzysiek i Artur Kalita wygrali II WTK Seniorów Zwycięstwem Pauliny Krzysiek (GLKS Nadarzyn) i Artura Kality (IKTS BROŃ Radom) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

26.11.2015
W weekend: II WTK Seniorów i Juniorów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie. Natomiast dzień później w tej samej hali zagrają uczestnicy II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Juniorów.

18.11.2015
Julia Więckowska i Jakub Miszkurka wygrali I WOM Kadetów Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.