Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
26.03.2019
Finał Wojewódzki XIII Memoriału A. Grubby, 3 kwietnia, Jeżewo Fundacja im. Andrzeja Grubby oraz SLKS Olimpijczyk Jeżewo zapraszają do udziału w Finale Wojewódzkim XIII Memoriału Andrzeja Grubby. Zawody zostaną rozegrane w środę 3 kwietnia w Jeżewie k. Sierpca w hali sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej w Stropkowie. Szczegóły w komunikacie zawodów.

25.03.2019
Radom i Nadarzyn ze złotem DMW kategorii KADET IKTS Broń Radom w składzie: Daria DURALAK, Wiktoria SERAFIN oraz GLKS Nadarzyn w składzie: Filip KOSTECKI, Tomasz TRZASKOWSKI i Maksymilian NAWARSKI to tegoroczni drużynowi mistrzowie województwa mazowieckiego kategorii KADET. W zawodach mistrzowskich rozegranych w Nadarzynie awans do eliminacji międzywojewódzkich do Mistrzostw Polski wywalczyły zespoły MLUKS Nadwiślanin Płock i MKS Pogoń Siedlce (kadetki) oraz GLKS Nadarzyn i KS Spójnia Warszawa (kadeci).

25.03.2019
Medale IMW 2019 kategorii MŁODZIK rozdane! Zofia ŚLIWKA w grze pojedynczej i podwójnej, Antonina ZEMBOWICZ w grze podwójnej, Mateusz SAKOWICZ w grze pojedynczej oraz Krzysztof STĄPOREK i Fabian SPRZĄCZAK w grze podwójnej to tegoroczni złoci medaliści i mistrzowie województwa mazowieckiego w kategorii MŁODZIK. W poprzedzających turnieje mistrzowskie eliminacjach, awans do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej wywalczyli: Antonina ZEMBOWICZ i Aleksandra OSKIERA oraz Kamil SADOWSKI i Piotr GARWOŁA.

21.03.2019
IV Grand Prix Wiązowny, sobota 30 marca GKTS Wiązowna zaprasza w sobotę 30 marca do udziału w turniejach IV Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2019. Na uczestników czekają puchary, medale oraz dyplomy. Start kategorii dziecięco-młodzieżowych - g. 10.00, start kategorii dla dorosłych - g. 12.30. Szczegóły na plakacie.

06.03.2019
Podsumowanie III Grand Prix Wiązowny 2019 Nowe stroje sportowe zawodników GKTS WIĄZOWNA ufundowane przez sponsora firmę DAKOMA i markę COCCINE, wysoka frekwencja, dużo nowych zawodników którzy po raz pierwszy odwiedzili Wiazownę i wspaniałą pizza od Trentadue z Wiązowny tak można podsumować zakończony w niedzielę turniej III Grand Prix Wiązowny.

06.03.2019
Zaproszenie na święto tenisa stołowego w Kazanowie W dniu 16.03.2019 roku w sali przy ZPO w Kazanowie odbędzie się turniej o Puchar Wójta Gminy Kazanów Teresy Pancerz-Pyrki oraz Piekarni Ryszarda Głoda.

27.02.2019
XV Otwarte Mistrzostwa Kolna w TS, 16-17 marca UKS Rekord przy SP 2 w Kolnie oraz KOKIS w Kolnie zapraszają do udziału w XV Otwartych Mistrzostwach Kolna w Tenisie Stołowym, które odbędą się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Kolna w dniach 16-17 marca w hali sportowej przy KOKiS w Kolnie, ul. Marii Dąbrowskiej 4. Szczegóły na plakacie i w komunikacie organizacyjnym.

27.02.2019
VII Grand Prix Piaseczna, 2 marca (sobota) W minioną sobotę po niemal dwumiesięcznej przerwie, już po zimowych feriach, odbył się kolejny turniej XXI edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym, w którym udział wzięło prawie 140 uczestników. Mieli oni kolejną okazję spotkać się z jedną z najlepszych zawodniczek tenisa stołowego w Polsce. Tym razem gościem specjalnym zawodów była Paulina Krzysiek, zawodniczka ekstraklasy kobiet oraz dwukrotna medalistka Mistrzostw Polski Seniorek. Kolejne zawody Grand Prix Piaseczna już w sobotę 2 marca, a gościem specjalnym będzie multimedalista paraolimpiad Piotr Grudzień.

27.02.2019
III Grand Prix Wiązowny, 3 marca (niedziela) GKTS Wiązowna zaprasza w niedzielę 3 marca do udziału w turniejach III Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2019. Na uczestników czekają puchary, medale oraz dyplomy. Start kategorii dziecięco-młodzieżowych - g. 10.00, start kategorii dla dorosłych - g. 12.30. Szczegóły na plakacie.

27.02.2019
Otwarte Mistrzostwa Łochowa, 10 marca (niedziela) Łochowski Klub Sportowy wraz z partnerami i sponsorami wydarzenia zapraszają do udziału w Otwartych Mistrzostwach Łochowa w Tenisie Stołowym. Zawody zostaną rozegrane w niedziele 10 marca w czterech kategoriach. Zapisy w miejscu zawodów. Wpisowe 15 zł za kategorię. Szczegóły na plakacie zawodów.

25.02.2019
XV Wojewódzki TTS dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Gostyninie, Uczniowski Klub Sportowy ALFA w Gostyninie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie zapraszają do udziału w XV Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty, Gostynin 2019. Początek zawodów w sobotę 23 marca o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie, ul. Bema 23 (wejście od ulicy Płockiej). Zgłoszenia do 15 marca. Szczegóły w regulaminie zawodów.

21.02.2019
Szósty turniej II edycji Grand Prix Gminy Czosnów, 23 lutego Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów zaprasza na drugą edycję turniejów z cyklu Grand Prix Gminy Czosnów w tenisie stołowym. Cykl składa się z dziesięciu imprez, szósta już w najbliższą sobotę - 23 lutego. Start o godz. 10.00 - deble i o 12.00 - open. Zapisy 15 minut przed rozpoczęciem gier w danej kategorii. Turnieje odbywają się w hali Zespołu Szkół Publicznych w Łomnie (Łomna, ul. Kochanowskiego 89, 05-152 Czosnów). Zawody współfinansowane są ze środków Gminy Czosnów.

20.02.2019
Zmarł śp. Włodzimierz Drążek W wieku 61 lat zmarł śp. Włodzimierz DRĄŻEK, nauczyciel, wychowawca młodzieży, radny powiatu ciechanowskiego, działacz tenisa stołowego na północnym Mazowszu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 21 lutego. Wyprowadzenie nastąpi o godz. 12:45 w domu pogrzebowego Calvaria przy ul. Gostkowskiej 69 w Ciechanowie do kościoła w Sońsku, gdzie o godz. 14:00 odprawiona zostanie Msza św. żałobna. Po mszy odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Parafialnym. Cześć Jego Pamięci!

20.02.2019
87. Indywidualne Mistrzostwa Polski, 1-3 marca, Gliwice Polski Związek Tenisa Stołowego i Śląski Związek Tenisa Stołowego wraz ze sponsorami i partnerami wydarzenia zapraszają na 87. Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym, które odbędą się w Gliwicach w dniach 1-3 marca. Mistrzostwa objął patronatem Prezydent Miasta Gliwice - Zygmunt FRANKIEWICZ.

20.02.2019
VI Grand Prix Piaseczna, niedziela 24 lutego W najbliższą niedzielę 24 lutego w sali GOSiR w Piasecznie odbędzie się 6. turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane na 18 stołach, zawodnicy będą rywalizować w ośmiu kategoriach przeznaczonych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Po raz szósty z rzędu odbędzie się turniej deblowy.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>