Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
09.10.2015
W weekend: Drużynowy Turniej Uczniowski i I WTK Żak Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został Finał Wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Jeżewie. Natomiast dzień później w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Warszawa-Targówek zagrają uczestnicy I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Żaków.

29.09.2015
Kolegium Sędziów: obsada sędziowska II ligi kobiet i mężczyzn - I runda Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracowało obsadę sędziowską 1. rundy rozgrywek drużynowych w sezonie 2015/2016. Obsada Sędziów Głównych dotyczy 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska) i 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska).

27.09.2015
Paulina Krzysiek i Filip Szymański wygrali I WTK Seniorów Zwycięstwem Pauliny Krzysiek (GLKS Nadarzyn) i Filipa Szymańskiego (niestowarzyszony) zakończył się rozgrywany w Nadarzynie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

25.09.2015
W weekend: I WTK Seniorów w Nadarzynie Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Nadarzynie.

20.09.2015
Aleksandra Paruszewska i Maciej Kubik wygrali I WTK Juniorów Zwycięstwem Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

19.09.2015
Zofia Śliwka i Dawid Budzich wygrali I WTK Skrzatów Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

19.09.2015
Oliwia Kornacka i Maciej Kubik wygrali I WTK Kadetów Zwycięstwem Oliwi Kornackiej (UKS RETURN Piaseczno) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

18.09.2015
W weekend: I WTK Skrzatów, Kadetów i Juniorów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Skrzat i Młodzik, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie. Natomiast dzień później w tej samej hali zagrają uczestnicy I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Juniorów.

17.09.2015
Terminarze rozgrywek ligowych - I runda w sezonie 2015/2016 Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował terminarze na 1. rundę rozgrywek drużynowych w sezonie 2015/2016. Terminarze dotyczą: 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 3. Ligi Mężczyzn, 4. Ligi Mężczyzn i 5. Ligi Mężczyzn.

13.09.2015
Michalina Górska i Miłosz Redzimski wygrali półfinał II strefy Mini Olimpic Games Zwycięstwem Michaliny Górskiej (LUKS FALA Piotrawin) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, półfinał II strefy Mini Olimpic Games.

12.09.2015
Amelia Kotarska i Miłosz Redzimski wygrali I WTK Młodzików Zwycięstwem Amelii Kotarskiej (UKS RETURN Piaseczno) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

11.09.2015
W weekend: I WTK Młodzików i półfinał Mini-Olimpic-Games Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Młodzik, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie. Natomiast dzień później w tej samej hali zagrają uczestnicy półfinałowego turnieju Mini-Olimpic-Games.

25.08.2015
Przygotowanie do sezonu 2015/2016 - rozgrywki ligowe i licencje okesowe W związku z początkiem nowego sezonu 2015/2016 przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące prawidłowego zgłoszenia drużyn klubów sportowych do rozgrywek ligowych prowadzonych przez MOZTS oraz informacje dotyczące otrzymania licencji okresowych PZTS.

24.08.2015
Oferty organizacji WTK Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego przedstawienia zgłoszone oferty na organizację zawodów z cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych w sezonie 2015/2016 we wszystkich kategoriach wiekowych.

21.07.2015
Trwa obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików w Nowej Rudzie 15 lipca 2015 roku w Centrum Turystyczno Sportowym w Nowej Rudzie rozpoczął się drugi letni obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Przez kolejne 14 dni zawodniczki i zawodników czekają 2-3 treningi dziennie przy stole do tenisa stołowego oraz turnieje m.in z Kadrą Wojewódzką Dolnego Śląska.