Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
01.02.2015
Ranking indywidualny i lista uprawionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Seniorów Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego przedstawia rankingi indywidualne po zakończonym III cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Seniorek i Seniorów oraz listę uprawionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Seniorów.

29.01.2015
Oferty na organizację 3. cyklu WTK i MW w sezonie 2014/2015 Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego prezentuje oferty jakie wpłynęły w odpowiedzi na zaproszenie na organizację zawodów trzeciego cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych oraz Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w sezonie 2014/2015 we wszystkich kategoriach wiekowych.

26.01.2015
Katarzyna Grzybowska wygrała po raz trzeci w GPP Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) zakończyło się rozgrywane w Jarosławiu, 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Zawodniczka z Sochaczewa po raz trzeci w tym sezonie zwyciężyła w eliminacjach do Mistrzostw Polski Seniorów. Na podium znalazła się także, trzecia w turnieju Antonina Szymańska (GLKS Nadarzyn).

22.01.2015
Głosowanie na Sochaczewskiego Sportowca i Trener 2014 roku Katarzyna Grzybowska i Bronisław Gawrylczyk z Sochaczewskiego Klubu Tenisa Stołowego znaleźli się gronie osób nominowanych do tytułu Sochaczewskiego Sportowa oraz Trenera 2014 roku.

20.01.2015
Zimowe ferie z rakietką Wszystkich sympatyków tenisa stołowego spędzających zimowe ferie na Mazowszu zapraszamy do spędzenia tych dni przy stole do tenisa stołowego.

19.01.2015
Trwa Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa mazowieckiego Znamy finalistów Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego. W finale mężczyzn zmierzą się pierwszoligowa drużyna KS SPÓJNIA Warszawa z drugoligową GKTS Wiązowna. Dwie drużyny występujące na co dzień w Ekstraklasie kobiet to finał kobiecego Drużynowego Pucharu Polski, a zagrają w nim SKTS Sochaczew i GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn.

18.01.2015
Paulina Krzysiek i Zbigniew Grześlak wygrali III WTK Seniorów Zwycięstwem Pauliny Krzysiek (GLKS Nadarzyn) i Zbigniewa Grześlaka (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Nadarzynie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

17.01.2015
Promocja tenisa stołowego w sklepie Decathlon Okęcie 17 stycznia 2015 roku od godziny 11 do 17 w warszawskim sklepie Decathlon - Okęcie, znajdującym się przy al. Krakowskiej 81 trwa promocja tenisa stołowego organizowana przez klub sportowy UKS LUPUS KABATY Warszawa.

15.01.2015
W weekend: III cykl WTK w kategorii Senior Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Nadarzynie, przy ul. Żółwińskiej 20.

15.01.2015
Liga Mistrzów: W piątek ćwierćfinał w Grodzisku Mazowiecki W piątek o 18.20 tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki rozpoczną pierwszy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów z austriackim Weinviertel Niederosterreich. To historyczna szansa na najlepszy wynik w polskim tenisie stołowym.

12.01.2015
Mazowiecki finał w 2 GPP. Młodzików Z dwoma pucharami z 2. Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików wrócili mazowieccy młodzicy. Pierwsze miejsce w rozgrywanych w Bilczy eliminacjach do Mistrzostw Polski Młodzików zajął Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa), pokonując w finale Łukasz Sokołowski (KS SPÓJNIA Warszawa).

12.01.2015
Terminy rozgrywek ligowych - II runda Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował terminy kolejek 2. rundy rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015.

07.01.2015
Rankingi indywidualne po II cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego przedstawia rankingi indywidualne i klubowe po zakończonym II cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych we wszystkich kategoriach wiekowych.

31.12.2014
LM: Pierwsze starcie w ćwierćfinale DARTOM Grodzisk Mazowiecki To szansa na historyczne osiągnięcie polskiego klubu w Lidze Mistrzów tenisa stołowego. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki w piątek 16 stycznia (18.20) podejmie austriackie Niedeosterreich w ćwierćfinale rozgrywek.

30.12.2014
"Bez ograniczeń: tenis stołowy" - materiał promocyjny Materiał wideo promujący tenis stołowy, zrealizowany w ramach projektu pod nazwą "Bez ograniczeń", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.