Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
02.07.2015
Podsumowanie rozgrywek ligowych w sezonie 2014/2015 Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował końcowe tabele rozgrywek ligowych, weryfikacje meczów 2 rundy w sezonie 2014/2015 oraz wykaz zespołów uprawionych do startu w rozgrywkach ligowych w sezonie 2015/2016.

26.06.2015
Walne Zebranie Delegatów (Warszawa, 29 czerwca 2015 roku) Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego uprzejmie informuje, że Walne Zebranie Delegatów MOZTS odbędzie się w dniu 29 czerwca 2015 roku o godz. 18:30 w pierwszym terminie lub o godz. 18:45 w drugim terminie w siedzibie MOZTS w Warszawie przy ul. Karczewskiej 18.

26.06.2015
"Takiego turnieju jeszcze nie było" - podsumowanie 1. Turnieju Skrzatów "Pingla Cup" - To, co wydarzyło się w Grodzisku Mazowieckim w sobotę 20 czerwca zostanie zapamiętane na zawsze. Turniej Pingla Cup dla skrzatów był wyjątkowy i magiczny. A to dopiero początek... - czytamy w podsumowaniu 1. Ogólnopolskiego Turnieju Skrzatów "Pingla Cup", zorganizowanego przez przedstawicieli drużyny KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

24.06.2015
Trwa obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików w Brzegu Dolnym 21 czerwca 2015 roku w Kompleksie Hotelowo-Sportowym w Brzegu Dolnym rozpoczął się pierwszy letni obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Przez kolejne 7 dni zawodniczki i zawodników czekają treningi przy stole do tenisa stołowego, biegowy oraz ogólnorozwojowy.

22.06.2015
HANNO-tenis-stolowy.pl sponsorem Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Firma F.H. SPORT-KALUZNY oficjalny przedstawiciel producenta plastikowych piłeczek HANNO została sponsorem Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Umowa sponsorska będzie obowiązywać przez pięć lat, a głównym jej celem jest dostarczania piłeczek HANNO na wszystkie turnieje znajdujące się w kalendarzu MOZTS oraz na szkolenia Kadry Wojewódzkiej.

17.06.2015
Sukces Łukasza Sokołowskiego na Litwie Łukasz Sokołowski (KS SPÓJNIA Warszawa) wraz z Maksymilianem Miastowskim zdobyli srebrny medal w grze drużynowej młodzików podczas międzynarodowego turnieju 5TH Lithuanian Cadet & Minin Cadet Open Vilno, który w dniach 13-15 czerwca został rozegrany w Wilnie.

15.06.2015
I Ogólnopolski Turniej Skrzatów w Tenisie Stołowym - Pingla Cup Klub Sportowy BOGORIA Grodzisk Mazowiecki oraz Burmistrz Grodziska Mazowieckiego zapraszają do udziału w I Ogólnopolski Turniej Skrzatów w Tenisie Stołowym - Pingla Cup w tenisie stołowym, który 20 czerwca 2015 roku odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim.

15.06.2015
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików - Brzeg Dolny Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego wraz z Unią Związków Sportowych Warszawy i Województwa Mazowieckiego prezentuje dodatkowe informację o letnim obozie szkoleniowym Kadry Wojewódzkiej Młodzików w tenisie stołowym, który w dniach 21-28 czerwca 2015 roku odbędzie się w Brzegu Dolnym.

09.06.2015
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa i UKS RETURN Piaseczno wywaliczyli awans do 1. ligi Tenisistki stołowe drużyny SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa oraz zawodnicy UKS RETURN Piaseczno zwyciężyli rywalizację o prawo startu w przyszłym sezonie w 1. lidze. Zawodniczki z Warszawy w barażu o 1. ligę kobiet okazały się lepsze od koleżanek z Lublina, natomiast podopieczni Macieja Chojnickiego ograli zawodników z Lubartowa.

07.06.2015
Krzysztof Olszewski, Marian Balak i Leon Pawlak Mistrzami Województwa Weteranów Do Krzysztofa Olszewskiego (UKS LUPUS KABATY Warszawa), Mariana Balaka (Góra Kalwaria) oraz Leona Pawlaka (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Weteranów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

06.06.2015
Znamy zwycięzców 59. Finału - Memoriał red. Janusza Strzałkowskiego Zwycięstwem Julii Czubakowskiej (SP nr 2 Płock) i Mateusza Zalewskiego (KS SOKÓŁ Serock) w kategorii żaków, Oliwii Kornackiej (UKS RETURN Piaseczno) i Bartłomieja Szołkowskiego (UKS RETURN Piaseczno) wśród młodzików oraz Mileny Dyja (Gimnazjum w Borowie Kościelnym) i Szymona Marciniaka (UKS ALFA Gostynin) wśród uczniów gimnazjum zakończył się rozgrywany w Wyszgrodzie, 59. finał wojewódzki turnieju tenisa stołowego - Memoriał red. Janusza Strzałkowskiego.

04.06.2015
W weekend: 59. Finał - Memoriał red. J. Strzałkowskiego i Mistrzostwa Mazowsza Weteranów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został 59. finał wojewódzki - Memoriału red. Janusza Strzałkowskiego, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie przy ul. Niepodległości 11. Natomiast dzień później w hali przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 w Warszawie o medale zagrają najlepsi weterani z województwa mazowieckiego.

26.05.2015
Jedenastu mazowszan wystartuje w ITTF Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie Aż jedenastu reprezentantów klubów sportowych z województwa mazowieckiego wystartuje w turnieju międzynarodowym w Cetniewie. ITTF Polish Junior & Cadet Open zostanie rozegrany w dniach 27-31 maja 2015 roku w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie-Cetniewie.

24.05.2015
Julia Czubakowska i Szymon Wiśniewski Mistrzami Województwa Żaków Do Julii Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Szymona Wiśniewskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Żaków w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

23.05.2015
2M: KS SPÓJNIA Warszawa i UKS RETURN Piaseczno w finale play-off KS SPÓJNIA Warszawa oraz UKS RETURN Piaseczno zmierzą się w finale fazy play-off 2. ligi mężczyzn w tenisie stołowym. W półfinałach drużyny te pokonały LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński i UKS VICTORIA REPRO Płock, które zmierzą się w walce o 3. miejsce tegorocznych rozgrywek.