Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
30.11.2014
SM: Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra z beniaminkiem z Bydgoszczy O piąte zwycięstwo z rzędu zagra Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z beniaminkiem z Bydgoszczy. Superligowy mecz z Gwiazdą już 2 grudnia o 17.30.

30.11.2014
Agata Zakrzewska i Jan Olek wygrali II WTK Seniorów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jan Olek (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

29.11.2014
Lena Giermasińska i Miłosz Redzimski wygrali II WTK Skrzatów Zwycięstwem Leny Giermasińskiej (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

29.11.2014
Weronika Bożek i Maciej Kubik wygrali II WTK Kadetów Zwycięstwem Weroniki Bożek (GLKS Nadarzyn) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

28.11.2014
Agata Zakrzewska i Jakub Miszkurka wygrali II WOM Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.

28.11.2014
W weekend: II cykl WTK w kategorii Skrzat, Kadet, Senior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Skrzat i Kadet, dzień później w zmaganiach o zwycięstwo i cenne nagrody rzeczowe zagrają najlepsi Seniorzy z województwa mazowieckiego.

28.11.2014
II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Kadetek i Kadetów Na najbliższy piątek w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Kadet, miejscem zmagań będzie hala sportowa KS SPÓJNIA Warszawa, przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2.

27.11.2014
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski wygrali II WOM Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

26.11.2014
Serwis ligowy: Uzupełnianie danych Wydział Rozgrywek MZTS przypomina o wprowadzeniu wyników oraz danych szczegółowych rozegranych pojedynków do nowego serwisu ligowego MZTS - ligi.mzts.pl.

26.11.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 8. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 8. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

23.11.2014
Martyna Lis i Mikołaj Kiciński wygrali II WTK Młodzików Zwycięstwem Martyny Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Mikołaja Kicińskiego (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

22.11.2014
Julia Czubakowska i Jan Należyty wygrali II WTK Żaków Zwycięstwem Juli Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Jana Należytego (UKS RETURN Piaseczno) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

20.11.2014
W weekend: II cykl WTK w kategorii Żak i Młodzik Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Żak, dzień później w zmaganiach o zwycięstwo i cenne nagrody rzeczowe zagrają najlepsi Młodzicy z województwa mazowieckiego.

19.11.2014
Liga Mistrzów: hit z Borussią w Grodzisku Mazowieckim Piątkowy wieczór 21 listopada 2014 roku to data, którą fani tenisa stołowego powinni zarezerwować dla największych sportowych emocji - meczu Ligi Mistrzów BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - BORUSSIA Düsseldorf!

19.11.2014
Derby Mazowsza - I liga mężczyzn 22 listopada o godzinie 14:00 w siódmej kolejce pierwszej ligi mężczyzn grupa północna zagrają ze sobą dwa zespoły z województwa mazowieckiego. Naprzeciw siebie w nadarzyńskiej hali przy ul. Żółwińskiej 41, staną drużyny GLKS Nadarzyn i KS SPÓJNIA Warszawa.