Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
16.05.2015
Gwiazdy tenisa stołowego w Warszawie Już 15 maja rozpocznie się druga edycja Grubba Polish Champions – Turnieju Mistrzów w Tenisie Stołowym. Tegoroczne wydarzenie jest tym bardziej szczególne, bo właśnie w 2015 roku mija 10 lat od śmierci legendy polskiego tenisa stołowego Andrzeja Grubby.

13.05.2015
VICTORIA REPCO Płock powalczy o brązowy medal 2. ligi mężczyzn VICTORIA REPRO Płock zremisowała u siebie 5:5 w rewanżowym meczu półfinałowym z UKS RETURN Piaseczno. Wynik ten promuje do finału rywali płocczan. Zwycięzca finału zyska prawo gry w barażach o awans do 1. ligi mężczyzn w nadchodzącym sezonie.

12.05.2015
EK: Rozpoczyna się walka o medale Obie mazowieckie drużyny występujące w tym sezonie w rozgrywkach ekstraklasy kobiet - GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn i SKTS Sochaczew rozpoczynają w najbliższą środę walkę o medale. 13 maja 2015 roku odbędą się pierwsze mecze półfinałowe fazy play-off. Drużyna z Nadarzyna zagra z 23-krotnym i niezwyciężonym w tym sezonie zespołem KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg. Mecz wyjazdowy czeka zawodniczki z Sochaczewa, które we Wrocławiu podejmą tamtejsze akademiczki.

11.05.2015
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego wraz z Unią Związków Sportowych Warszawy i Województwa Mazowieckiego zapraszają do udziału w letnich obozach szkoleniowych Kadry Wojewódzkiej Młodzików w tenisie stołowym.

11.05.2015
SM: KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki w finale Superligii Wtorek 12 maja to data, którą już teraz należy sobie zarezerwować na potężną dawkę najlepszego tenisa stołowego. O godzinie 18.30 rozpocznie się finał mistrzostw Polski Bogoria - Olimpia-Unia.

09.05.2015
Trwa walka o baraże o 1 ligę mężczyzn Rozgrywki 2 Ligi Mężczyzn w tenisie stołowym wkraczają w decydującą fazę. 10 maja 2015 roku odbędą się drugie mecze półfinałowe z udziałem drużyn KS SPÓJNIA Warszawa, UKS VICTORIA REPRO Płock, UKS RETURN Piaseczno i LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński. Kto awansuje do baraży o 1 ligę mężczyzn, a kto odłoży marzenia o grze w tych rozgrywkach na przyszły sezon?

04.05.2015
1L: KS SPÓJNIA Warszawa powalczy o grę w Superlidze Mężczyzn Już 8 maja w najbliższy piątek, w pierwszym meczu barażowym o grę w rozgrywkach Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn KS SPÓJNIA Warszawa podejmie we własnej hali zwycięzcę grupy południowej 1. ligi mężczyzn - LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia.

26.04.2015
Martyna Lis i Mikołaj Kiciński Mistrzami Województwa Młodzików Do Martyny Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Mikołaja Kicińskiego (GLKS Nadarzyn) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

25.04.2015
Lena Giermasińska i Miłosz Redzimski Mistrzami Województwa Skrzatów Do Leny Giermasińskiej (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

25.04.2015
Aleksandra Paruszewska i Artur Michalczyk Mistrzami Województwa Kadetów Do Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Artura Michalczyka (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

24.04.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza w kat. Młodzik, Kadet i Skrzat Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Skrzat, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Ossowskiego 25. Natomiast dzień później w tej samej hali o medale powalczą najlepsi zawodnicy z województwa mazowieckiego w kategorii Młodzik.

18.04.2015
Magdalena Przesmycka i Jakub Jędrzejczak Mistrzami Warszawy Juniorow Zwycięstwem Magdaleny Przesmyckiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Jędrzejczaka (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Juniorów.

16.04.2015
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński Mistrzami Warszawy Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Kadetów.

14.04.2015
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski Mistrzami Warszawy Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Młodzików.

13.04.2015
SKTS Sochaczew zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Kobiet SKTS Sochaczew zwyciężyła tegoroczną rywalizację o Drużynowy Puchar Polski Kobiet w tenisie stołowym. W turnieju finałowym podopieczni trenera Bronisława Gawrylczyka okazali się lepsi od ekip: KTS OPTIMA Lublin, MRKS Gdańsk oraz LUKS Chełmno.