Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
24.04.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza w kat. Młodzik, Kadet i Skrzat Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Skrzat, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Ossowskiego 25. Natomiast dzień później w tej samej hali o medale powalczą najlepsi zawodnicy z województwa mazowieckiego w kategorii Młodzik.

18.04.2015
Magdalena Przesmycka i Jakub Jędrzejczak Mistrzami Warszawy Juniorow Zwycięstwem Magdaleny Przesmyckiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Jędrzejczaka (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Juniorów.

16.04.2015
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński Mistrzami Warszawy Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Kadetów.

14.04.2015
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski Mistrzami Warszawy Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Młodzików.

13.04.2015
SKTS Sochaczew zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Kobiet SKTS Sochaczew zwyciężyła tegoroczną rywalizację o Drużynowy Puchar Polski Kobiet w tenisie stołowym. W turnieju finałowym podopieczni trenera Bronisława Gawrylczyka okazali się lepsi od ekip: KTS OPTIMA Lublin, MRKS Gdańsk oraz LUKS Chełmno.

12.04.2015
SCKiS HALS Warszawa i KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki Mistrzami Mazowsza w kategorii Młodzik Do SCKiS HALS Warszawa w kategorii młodziczek i KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki wśród młodzików powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.

11.04.2015
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie i SCKiS HALS Warszawa Mistrzami Mazowsza w kategorii Kadet Do ULKS TĘCZA Budki Piaseckie w kategorii kadetek i SCKiS HALS Warszawa wśród kadetów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.

11.04.2015
SCKiS HALS Warszawa i KS SPÓJNIA Warszawa Mistrzami Mazowsza w kategorii Junior Do SCKiS HALS Warszawa w kategorii juniorek i KS SPÓJNIA Warszawa wśród juniorów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Juniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.

09.04.2015
W weekend: Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w kat. Młodzik, Kadet i Junior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11. Natomiast dzień później w hali przy ul. Króla Maciusia 5 o medale zagrają najlepsze drużyny z województwa mazowieckiego w kategorii Młodzik.

09.04.2015
Kolegium Sędziów: Obsada sędziowska turniejów w kwietniu 2015 roku Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego przedstawia obsadę sędziowską turniejów indywidualnych rozgrywanych w kwietniu 2015 roku.

07.04.2015
Zmiana terminów Mistrzostw Warszawy (WOM) Kadetów i Juniorów W związku z Walnym Zebraniem Delegatów Klubu Sportowego SPÓJNIA Warszawa w dniu 15 kwietnia 2015 roku w godzinach wieczornych, postanawia się zmienić terminy rozgrywania Mistrzostw Warszawy w kategorii Kadet na dzień 16 kwietnia 2015 roku (czwartek), a termin rozgrywania Mistrzostw Warszawy w kategorii Junior na dzień 17 kwietnia 2015 roku (piątek). Termin rozegrania Mistrzostw Warszawy w kategorii Młodzik pozostaje bez zmian (14 kwietnia 2015 roku - wtorek).

07.04.2015
Maciej Kubik trenuje z najlepszymi w Portugalii w ramach programu ETTU Eurotalents Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa) w dniach 6-12 kwietnia 2015 roku będzie uczestniczyć w międzynarodowym obozie tenisa stołowego w ramach programu ETTU Eurotalents w portugalskiej Vila Nova de Gaia. Podopieczny warszawskiego klubu przez tydzień trenować będzie z najlepszymi młodymi zawodnikami z całej Europy.

30.03.2015
SM: BOGORIA Grodzisk Mazowiecki w finale Po zwycięstwie w rewanżu 3:1 z Kolpingiem Frac Jarosław Dartom Bogoria awansowała do finału mistrzostw Polski. Zagra w nim z Olimpią-Unią Grudziądz.

28.03.2015
Monika Klimczak i Jakub Jędrzejczak Mistrzami Województwa Juniorów Do Moniki Klimczak (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Jędrzejczaka (KS SPÓJNIA Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Juniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Sochaczewie.

28.03.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Sochaczewie, przy ul. Staszica 25.