Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
29.10.2014
Derby Mazowsza - ekstraklasa kobiet 31 października o godzinie 16:00 w siódmej kolejce Ekstraklasy kobiet zagrają ze sobą dwa zespoły z województwa mazowieckiego. Naprzeciw siebie w nadarzyńskiej hali przy ul. Żółwińskiej 41, staną drużyny GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn i SKTS Sochaczew.

27.10.2014
Bardzo dobry występ mazowieckich żaczek i żaków w 1. GPP Żaków Z pucharem za drugie miejsce z 1. Grand Prix Polski Żaczek i Żaków wróciła Amelia Kotarska (UKS RETURN Piaseczno). W pierwszej ósemce oprócz zawodniczki z podwarszawskiego Piaseczna zameldowali się Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Filip Kostecki (GLKS Nadarzyn).

24.10.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 5. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 5. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

23.10.2014
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński wygrali I WOM Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.

22.10.2014
Julia Więckowska i Maciej Kubik wygrali I WOM Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

20.10.2014
Podwójne zwycięstwo mazowieckich zawodników w 1. GPP Seniorów Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Roberta Florasa (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zakończyło się rozgrywane w Radomiu, 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Na podium znalazła się także, druga w radomski turnieju Antonina Szymańska (GLKS Nadarzyn).

18.10.2014
Maciej Kubik w programie ETTU Eurotalents W dniach 5-12 października br. w niemieckiej miejscowości Saarbrücken odbył się organizowany przez ETTU obóz selekcyjny do programu Eurotalents.

16.10.2014
Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa mazowieckiego - losowanie i terminarz Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego w dniu 15 października 2014 roku wydał komunikat w sprawie losowania i rozgrywania Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego.

15.10.2014
Rozpoczyna się 1. Grand Prix Polski Seniorów w Radomiu Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) i Bartosz Such (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

14.10.2014
Kolegium Sędziów: obsada sędziowska II ligi kobiet i mężczyzn Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracowało obsadę sędziowską 1. rundy rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015. Obsada Sędziów Głównych dotyczy 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska) i 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska).

13.10.2014
Konferencja prasowa po zdobyciu medali DME - Warszawa, 16.10.2014 godz. 11:00 Polski Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza na konferencję prasową poświęconą wywalczeniu przez reprezentancję Polski kobiet brązowych medali Drużynowych Mistrzostw Europy w tenisie stołowym, rozgrywanych w Lizbonie.

12.10.2014
Dobry występ mazowieckich juniorek i juniorów w 1. GPP Juniorów Z czterema limitami na 2. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów wrócili mazowieccy zawodnicy z 1. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów. Dobrym występem w Zielonej Górze mogą pochwalić się Monika Klimczak (SCKiS HALS Warszawa), Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn), Jakub Jędrzejczak (KS SPÓJNIA Warszawa) i Igor Misztal (GLKS Nadarzyn).

12.10.2014
Premierowe zwycięstwo KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki w Lidze Mistrzów W meczu 3. kolejki gr. D Ligi Mistrzów Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki rozgromiła francuskie GV Hennebont 3:0. To pierwsze zwycięstwo mistrzów Polski w rozgrywkach.

08.10.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 4. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 4. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

07.10.2014
Wymarzony początek Superligi w wykonaniu KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki Od zwycięstwa 3:0 z Kolpingiem Frac Jarosław rozpoczęła Dartom Bogoria sezon 2014/2015 we Wschodzący Białystok Superlidze.