Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
22.10.2014
Julia Więckowska i Maciej Kubik wygrali I WOM Młodzików Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Macieja Kubika (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.

20.10.2014
Podwójne zwycięstwo mazowieckich zawodników w 1. GPP Seniorów Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Roberta Florasa (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zakończyło się rozgrywane w Radomiu, 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Na podium znalazła się także, druga w radomski turnieju Antonina Szymańska (GLKS Nadarzyn).

18.10.2014
Maciej Kubik w programie ETTU Eurotalents W dniach 5-12 października br. w niemieckiej miejscowości Saarbrücken odbył się organizowany przez ETTU obóz selekcyjny do programu Eurotalents.

16.10.2014
Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa mazowieckiego - losowanie i terminarz Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego w dniu 15 października 2014 roku wydał komunikat w sprawie losowania i rozgrywania Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego.

15.10.2014
Rozpoczyna się 1. Grand Prix Polski Seniorów w Radomiu Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) i Bartosz Such (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

14.10.2014
Kolegium Sędziów: obsada sędziowska II ligi kobiet i mężczyzn Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracowało obsadę sędziowską 1. rundy rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015. Obsada Sędziów Głównych dotyczy 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska) i 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska).

13.10.2014
Konferencja prasowa po zdobyciu medali DME - Warszawa, 16.10.2014 godz. 11:00 Polski Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza na konferencję prasową poświęconą wywalczeniu przez reprezentancję Polski kobiet brązowych medali Drużynowych Mistrzostw Europy w tenisie stołowym, rozgrywanych w Lizbonie.

12.10.2014
Dobry występ mazowieckich juniorek i juniorów w 1. GPP Juniorów Z czterema limitami na 2. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów wrócili mazowieccy zawodnicy z 1. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów. Dobrym występem w Zielonej Górze mogą pochwalić się Monika Klimczak (SCKiS HALS Warszawa), Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn), Jakub Jędrzejczak (KS SPÓJNIA Warszawa) i Igor Misztal (GLKS Nadarzyn).

12.10.2014
Premierowe zwycięstwo KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki w Lidze Mistrzów W meczu 3. kolejki gr. D Ligi Mistrzów Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki rozgromiła francuskie GV Hennebont 3:0. To pierwsze zwycięstwo mistrzów Polski w rozgrywkach.

08.10.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 4. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 4. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

07.10.2014
Wymarzony początek Superligi w wykonaniu KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki Od zwycięstwa 3:0 z Kolpingiem Frac Jarosław rozpoczęła Dartom Bogoria sezon 2014/2015 we Wschodzący Białystok Superlidze.

05.10.2014
Bardzo dobry występ mazowieckich kadetek i kadetów w 1. GPP Kadetów Z trzema pucharami z 1. Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów wrócili mazowieccy zawodnicy. Pierwsze miejsce w rozgrywanych w Krakowie eliminacjach do Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów zajęła Agata Zakrzewska (SCKiS HALS Warszawa), na najniższym stopniu podium stanęła Wiktoria Ziemkiewicz (KS SPÓJNIA Warszawa) wśród chłopców trzecie miejsce wywalczył Jakub Miszkurka (SCKiS HALS Warszawa).

04.10.2014
Julia Czubakowska i Jan Należyty wygrali I WTK Żaków Zwycięstwem Julii Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Jana Należytego (UKS RETURN Piaseczno) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.

03.10.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Żak Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Żak, miejscem zmagań będzie hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji Warszawa Targówek, przy ul. M. Ossowskiego 25.

02.10.2014
Liga Mistrzów ponownie w Grodzisku Mazowieckim - 5 października 2014 roku Już piąty raz w historii mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki startuje w elitarnej Lidze Mistrzów tenisa stołowego. W niedzielę 5 października o 16.00 rozegra przed własną publicznością mecz 2. kolejki z najlepszą drużyną Austrii SPG Walter Wels.