Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
01.10.2014
Impreza inaugurująca Superligę Mężczyzn - 4 października 2014 roku, Blue City 4 października od godziny 10:00 Superliga Mężczyzn przygotowała dla wszystkich fanów tenisa stołowego imprezę inaugurującą nowy sezon najwyższej klasy rozgrywkowej mężczyzn w tenisie stołowym. W warszawskim centrum handlowym Blue City organizatorzy przygotowali możliwość gry z Wang Zengi Yi i Pawłem Fertikowskim, oraz obejrzenie pokazu przygotowanego przez Lucjana Błaszczyka i Norberta Stolickiego.

01.10.2014
Impreza inaugurujące Superligę Mężczyzn - 4 października 2014 roku, Blue City 4 października od godziny 10:00 Superliga Mężczyzn przygotowała dla wszystkich fanów tenisa stołowego imprezę inaugurującą nowy sezon najwyższej klasy rozgrywkowej mężczyzn w tenisie stołowym. W warszawskim centrum handlowym Blue City organizatorzy przygotowali możliwość gry z Wang Zengi Yi i Pawłem Fertikowskim, oraz obejrzenie pokazu przygotowanego przez Lucjana Błaszczyka i Norberta Stolickiego.

30.09.2014
Derby Mazowsza - I liga mężczyzn 4 października o godzinie 15:00 w czwartej kolejce pierwszej ligi mężczyzn grupa północna zagrają ze sobą dwa zespoły z województwa mazowieckiego. Naprzeciw siebie w siedleckiej hali przy ul. Prusa 6, staną drużyny MKS POGOŃ Siedlce i KS SPÓJNIA Warszawa.

29.09.2014
Bardzo dobry występ mazowieckich młodzików w 1. GPP Młodzików Z dwoma pucharami z 1. Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików wrócili mazowieccy młodzicy. Pierwsze miejsce w rozgrywanych w Nowej Rudzie eliminacjach do Mistrzostw Polski Młodzików zajął Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa), a na najniższym stopniu podium stanął Łukasz Sokołowski (KS SPÓJNIA Warszawa).

28.09.2014
Nowy serwis rozgrywek ligowych MZTS Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę serwisu ligowego dla rozgrywek drużynowych prowadzonych przez Wydział Rozgrywek MZTS. Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania strony ligi.mzts.pl i testowania nowych rozwiązań technicznych.

27.09.2014
Startują rozgrywki ligowe na Mazowszu Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowana została pierwsza kolejka rozgrywek ligowych prowadzonych przez Wydział Rozgrywek MZTS. Rozgrywki rozpoczynają się w 2. Lidze Kobiet oraz 2., 3. i 4. Lidze Mężczyzn, start sezonu dla drużyn z 5. Ligi Mężczyzn został zaplanowany na 5 października 2014 roku.

27.09.2014
Paulina Krzysiek i Antoni Witkowski wygrali I WTK Seniorów Zwycięstwem Pauliny Krzysiek (GLKS Nadarzyn) i Antoniego Witkowskiego (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

25.09.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Senior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.

24.09.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 3. kolejka We miniony wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 3. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

23.09.2014
Rozgrywki ligowe: rankingi na I rundę, składy i kontakty Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował rankingi indywidualne na 1. rundę rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015 dotyczące 2. Ligi Kobiet i Mężczyzn oraz składy imienne i adresy/kontakty do drużyn występujących niższych klasach rozgrywkowych.

21.09.2014
Katarzyna Bagrowska i Igor Misztal wygrali I WTK Juniorów Zwycięstwem Katarzyny Bagrowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Igora Misztala (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

19.09.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Junior Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.

18.09.2014
Rozpoczął się kurs na sędziego tenisa stołowego Zgodnie z komunikatem organizacyjnym o godzinie 17:00 w dniu 18 września 2014 roku w Warszawie przy ul. Mokotowskiwej 24 rozpoczął się pierwszy dzień kurs na sędziego tenisa stołowego. W kursie udział biorą 3 panie, oraz 8 panów.

18.09.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 2. kolejka We miniony wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 2. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

17.09.2014
Zdjęcia drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego zaprasza do przesyłania cyfrowych zdjęć drużyn oraz zawodniczek i zawodników występujących w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez MZTS, które mają posłużyć jako uzupełnienie informacji o poszczególnych zespołach w obrębie nowego serwisu ligowego.