Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
11.12.2018
Międzynarodowy Mikołajkowy w Wiązownie Rozegrany w minioną niedzielę w Wiązownie mikołajkowy turniej tenisa stołowego zamienił się w międzynarodowe zawody o Puchar Cocciné. Stało się tak dzięki pięciu zawodnikom z Litwy, a konkretnie z Wilna. Organizatorzy cieszyli się ze wspaniałej atmosfery, na którą bez wątpienia miały wpływ nagrody ufundowane przez sponsora turnieju.

07.12.2018
Turniej Niebieska Gwiazdka, Maków Maz., 15 grudnia ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki, Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim oraz Burmistrz Miasta Maków Maz – Tadeusz Ciak serdecznie zapraszają na Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego który odbędzie się 15 grudnia 2018r. (sobota) o godz. 14.00 w powiatowej hali sportowo - widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Maz, ul.Kopernika 2. Kategorie: AMATOR – godz. 14:00 (zawodnicy bez licencji PZTS), OPEN – godz. 15:00.

06.12.2018
Apel o pomoc dla Beaty Kowalskiej Zarząd i pracownicy PZT wyrażają głębokie ubolewanie w związku z bardzo trudną sytuacją zdrowotną, w jakiej znalazła się wieloletnia pracownica PZT, Pani Beata Kowalska. Informujemy, że podejmiemy wszelkie możliwie kroki, aby udzielić Pani Beacie jak najszybszej niezbędnej pomocy i wsparcia. Zdajemy sobie sprawę, że w pierwszej kolejności potrzebna jest opieka rehabilitacyjna.

06.12.2018
Turniej dla wszystkich, Warszawa - Gocław, 7 grudnia SKS 40 Warszawa i Urząd Miasta st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe zapraszają w piątek 7 grudnia na turniej dla wszystkich na warszawskim Gocławiu. Początek około godz. 17.45. Zapisy do 17.30 w miejscu zawodów - na sali Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr 135 ul. Przemyka 5 lub telefonicznie pod numerem: 513256097. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe i puchary ufundowane przez Urząd Miasta st. W-wy Dzielnica Praga-Południe.

05.12.2018
Mikołajkowy TTS, Wiązowna 9 grudnia GKTS Wiązowna zaprasza na Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego "O PUCHAR COCCINÉ". Zawodny odbędą się w Hali SP Wiązowna w niedzielę 9 grudnia. Szczegóły na plakacie zawodów.

05.12.2018
Zaproszenie na IV Grand Prix Piaseczna, sobota 8 grudnia W sobotę 8 grudnia w sali GOSiR w Piasecznie odbędzie się 4. turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane na 20 stołach, zawodnicy będą rywalizować w ośmiu kategoriach przeznaczonych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

03.12.2018
IKRTS zaprasza na Gwiazdoping, sobota 8 grudnia, Józefów Integracyjny Klub Rozwoju Tenisa Stołowego w Józefowie zaprasza do udziału w charytatywnym turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w sobotę 8 grudnia w hali ICSiR w Józefowie. Wpisowe w wysokości 15 zł od uczestnika w całości będzie przekazane na "Gwiazdobranie i Dawanie" akcję charytatywną dla chorych dzieci.

02.12.2018
Ślifirczyk i Kusiński triumfatorami II GPM kategorii SENIOR Katarzyna ŚLIFIRCZYK (GLKS Nadarzyn) oraz Marcin KUSIŃSKI (IKTS Broń Radom) zwyciężyli w niedzielnych turniejach II Grand Prix Mazowsza Seniorek i Seniorów rozegranych w Nadarzynie. Oboje uzyskali tym samym awans do II Grand Prix Polski tej kategorii wiekowej (14-16 grudnia, Zawiercie, woj. śląskie).

27.11.2018
Decydujący pojedynek Bogorii w Lidze Mistrzów Jeszcze nie opadły emocje po zwycięskim meczu przeciwko Vaillante Sport Angers, a już w piątek 30 listopada grodziszczanie zmierzą się w piątym pojedynku grupowym Ligi Mistrzów z Roskilde Bordtennis BTK 61. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali sportowej w Grodzisku Maz. może dać Bogorii awans do ćwierćfinałów.

27.11.2018
Pierwszoligowe derby Mazowsza w Wiązownie W ostatnim meczu pierwszej rundy rozgrywek I ligi tenisa stołowego mężczyzn GKTS Wiązowna podejmie KS Spójnia Warszawa. Mecz zostanie rozegrany 1 grudnia (sobota) o godzinie 16.00 w hali SP Wiązowna ul. Kościelna 20.

27.11.2018
Ursynowski Turniej Rodzinny z okazji Mikołajek, 1 grudnia UKS Lupus Kabaty z Fundacją Primus i Dzielnicą Ursynów Miasta Stołeczego Warszawa zapraszają do udziału w Ursynowskim Turnieju Rodzinnym z okazji Mikołajek, który zostanie rozegrany 1 grudnia w hali sportowej przy ul. Zoltana Balo 1 w Warszawie. W programie turnieje indywidualne w czterech kategoriach od rocznika 2009 i młodszych po rocznik 2000 a także turniej rodzinny (rodzic plus dziecko) oraz turniej LARGE BALL w dwóch kategoriach wiekowych. Zgłoszenia drogą mailową. Szczegóły na plakacie wydarzenia

22.11.2018
Sylwia i Igor najlepsi w Finale Wojewódzkim MOG 2018 Sylwia RAJKOWSKA (SLKS Olimpijczyk Jeżewo) i Igor MURASICKI (Szkoła Podstawowa w Wiciejowie) wygrali turnieje tegorocznego Finału Wojewódzkiego Mini Olympic Games, rozegranego w Jeżewie koło Sierpca. Zawody były współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

21.11.2018
III Ogólnopolski Świąteczny TTS, Kraśnik 15-16 grudnia SKTS Dwójka Kraśnik we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego 2018. Zawody w czterech kategoriach wiekowych: skrzat, żak, młodzik, kadet zostaną rozegrane w Kraśniku w dniach 15-16 grudnia. Szczegóły w komunikacie i na plakacie zawodów.

21.11.2018
W Wiązownie hit pierwszej ligi: GKTS - GKS Gorzovia! Zawodnicy GKTS Wiązowna serdecznie zapraszają na mecz I ligi mężczyzn w tenisie stołowym, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Wiązownie o godz. 16.00, gdzie zawita zespół GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów Wlkp. Do końca rundy gospodarzom zostały dwa mecze, w których będą walczyć o zwycięstwo. Wśród kibiców rozlosowane zostaną bony do wykorzystania w Pizzerii Trentadue Wiązowna. W tym meczu gospodarzy rozgrzewał będzie BĘBEN GKTS Wiązowna!

21.11.2018
Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej, 2 grudnia Miejski Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Dwójka Rawa Mazowiecka oraz Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej, Wydział Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu zapraszają do udziału w Otwartych Mistrzostwach Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w niedzielę 2 grudnia, początek o godz. 9.30. Zgłoszenia do 1 grudnia na adres e-mail podany w Komunikacie Organizacyjnym.

<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>